Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da ce Remzi igrati ispred Flaminija i Dzeka...

    Comment


    • Ja bih volio da je Ox u sredini, ali tesko. Msm da tu igraju ili Dzek ili Ozil, mada ce najprije biti da je formacija ova koju sam "nacrtao".
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment



      • Sky kaze ovako.
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • Kazao ja 4-1-4-1

          Comment


          • Prije je ovo4-4-2 sa Ozilom poluspicem i Sanchez devetka.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • To je onda jos i najbolje, ali onda Dzek ide na krilo??

              Comment


              • Nisam bas za eksperimentisanje protiv ovakvih tinova jos u gostima,al ajde...
                Idemo po 3 boda !
                sigpic

                Comment


                • Ja bih radije da vidim Chambersa na DMu
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Perica danas ocajan...

                    Comment


                    • Giroud istegao clanak i ne izgleda dobro, Wenger potvrdio
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Valjda ce sad konacno da kupi novog napadaca.........

                        Comment


                        • Prvo poluvreme ocaj, drugo nesto bolje. Ozil potpuno nevidljiv, Ramsey opet strelac. A da Wenger njega prekomanduje na napadaca? Giroud dobar danas, uneo je nesto novo u igru u 2. poluvremenu.

                          Po meni Chamberlain najbolji kod nas danas, a odmah iza njega Chambers. Nisam gledao od pocetka utakmicu + mi je nestajao SK zbog vremena, pa mozda nisam video neki slab potez navedenog dvojca.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • To za Remzija sam i ja pomislio.. Ozil je komotno mogao na Vilserovoj poziciji da igra, a neko drugi da pegla levo.. Nadam se da ce tako i biti protiv Turaka.. Sancez levo, Ox desno i Ziru napred...

                            Comment


                            • Dosta sam se razocarao nakon tekme sa Evertonom. Glavni razlog je zato sto Martinez drugu utakmicu u nizu sa Arsenalom tera sprdnju sa Vengerom sa taktickog aspekta i to na istu foru u oba meca. Zaostao je Venger u vremenu sto se tice tog taktickog dela u savremenom fudbalu i zato tako i prolazi protiv timova koji ima takve takticare kao sto je Martinez. Cak sam misljenja da su Vengeru jos pre utakmice i izmene isplanirane. Igra nije licila na nista, potpuno bez balansa postavka. Ozil moze da igra na krilu ali ne moze ni polovinu onoga da pruzi sto moze kao amf, isto vazi i za Kazorlu. Potpuni promasaj sa Sancezom u centru napada koji je doveo do toga da nije celo poluvreme Arsenal ozbiljno zapretio. Prelazni rok je na samom kraju, a jos nismo doveli igrace za dve najslabije pozicije u ekipi vec dve godine. Konacni zakljucak je da nema nista od titule ni ove sezone ako ne bude nekih vecih promena.

                              Comment


                              • sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X