Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zasluzan je Venger jer je Remzija i pored velikog pritiska na Velsanina, da nije za ovaj nivo, da nema potrebne elemente za vrhunskog fudbalera, ostavio ''u igri''. Rotirao ga je doduse, igrao je i na krilu Remzi, dobijao polako sve vecu ulogu. Ali njega nije pratio medijski hajp i on nije imao eksplozivan start karijere kao Vilser. Sa druge strane, Vilsera su proglasili ''buducim kapitenom Engleske'', ''tiki-taka fudbalerom'' itd. Medjutim, nije trebalo dugo vremena da se vidi da je njemu, barem prema onome kako se ponasa, fudbal nije na prvom mestu. Remzi je cutao i trenirao, dok je ovaj radio sve osim toga. Zato me i cudi da mu Venger i dalje daje sansu, jer su u pitanju dve razlicite situacije: jedan je nagovestio veliku karijeru a onda je sam poceo da kvari sliku o sebi, dok je drugi na mala vrata usao u red najboljih igraca. Prvog je trebalo na vreme staviti na klupu, a za drugog je bilo opravdano dati mu sansu jer je na tezi, ali ispravan nacin pokucao na vrata prvog tima.

    Samo Venger, koji je stvorio, pa i u fudbalskom smislu obnovio toliko igraca(recimo Bergkampa ruiniranog u Interu) zna zasto je ovo ovako. Dakle, namarno sam podvukao da Francuz zna sta treba raditi da bi igrac dostigao svoj potencijal, ali da to ne radi/ne uspeva mu u slucaju Vilsera. Razlog ne mogu da znam.
    Last edited by Bogi; 24-08-14, 12:02.

    Comment


    • Da ne bude zabune, ja bih prvi volio vidjeti Jacka na klupi. Ali isti ovaj ja je prezirao saznanja da je Remzi u ekipi u vremenu dok se ovaj "kalio". Hocu samo da kazem da mozda Wenger zna malo vise i bolje i da postoje razlozi zbog kojeg se Wilsera gura nesebicno. Npr, treba samo sagledati situaciju iz drugog ugla, i moze se reci da, ukoliko bi Jack sad izgubio podrsku kolektiva, on moze potpuno da padne mentalno, izgubi ambicije i nikad ne ostvari ocigledni potencijal. Ukazati mu na to kakav je trenutno iskljucivanjem iz tima nekad nije najbolji potez, ne funkcionise svako na isti nacin, a Jack i Aron su dva razlicita tipa licnosti, to je ocigledno. Arsene knows, ja bi rekao.
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Meni se bar cini da u igri Dzek previse pokusava da imitira Ramizija.. Mnogo puta se dovuce do ivice sesnaesterca i pokusa duplim pasom sebi da otvori put do gola.. Medjutim, mnogo puta su ti pasovi ili neprecizni ili prejaki za saigraca da primi i cela situacija se izjalovi.. Ako vec Remzi utrcava onda bi ovaj trebalo da stoji malo povucenije, da ceka odbijenu loptu ili da brani kontru... Obojica kad ulecu u kazneni ostavljaju veliku rupu iza sebe...

        Comment


        • Bellerin



          http://www.goal.com/en-ng/slideshow/...august?ICID=OP
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • A da proba Venger sa dva spica (Ziru i Sancez), a iza njih Ozil? Isto kao sto Mata igra iza RVP-a i Runija...

            Comment


            • Kada se vrati Walcott sigurno ce probati sa Sanchezom u free roli.


              Ja se ne brinem. Shad Frosthye je tu, radi se na dugorocnom fitnesu, revolucija definitivno. Wengerica bi predsezone radio prije sa vojnickom disciplinom, dva treninga po 3 sata i tako 20 dana. Sredi ih da budu prespremni na pocetku sezone, a onda kako sezona prolazi nema ih na mapi. A takodjer svima je poznato da sve vjezbe na treningu, cak i one kondicione kod Wengera idu sa loptom stoga i budu strasno uigrani. Sada se ipak radi drugacije i nisam zabrinut, sve dok se dovede pravi zadnji vezni.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Ode Poldi u Juve.

                Brace yourself stize nenormalna sedmica, sa srijedom kao KLJUCNIM danom!
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Ajmo neki Edamel Kavkao ili Radinson Falkani

                  Comment


                  • Cavani se ne desava, 100%
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Koga ocekujes?

                      Comment


                      • Reus, Falcao, Welbeck.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Cavani se ne desava, 100%
                          Da se Arsenal prije 20ak dana interesovao za njega onda bi postojala mogućnost, ovako teško jer im je propalo dovođenje Di Marie tako da nemaju potrebe sada nikoga ni prodavati.

                          Falkao možda, ali mora se Venger otvoriti.

                          Comment


                          • 40-50 m funti cijena plus 12 m funti plata po sezoni, nek bude na 4 godine to je 48m, sve zajedno cijeli paket oko 80, sto je ogromna kolicina novca. Jako bih volio, ali tesko. Prije ce se Reus desiti.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • sad kad Profa pukne lovu za Draxlera!
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Sa sigurnoscu mogu reci da ce biti ludnica iduce sedmice, sve ostalo je cista spekulacija. Samo da se prodje u LP jer bez tih 30 m smo zestoko limitirani
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X