Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni je ta prica besmislena. Treba imati na umu da Belerin ima vec 19 godina i treba ga lagano koristiti u rotaciji. Neka i njega i Dzenksa. Ni jedan se nece buniti da bude rezerva, prvi zbog godina, a drugi zbog sikireumedu...
    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

    Comment


    • Cisto sumnjam da ce Bellerin ikada igrati za Arsenalov prvi tim. Ici ce i on na posudbu vjerovatno ove godine. Nije se nametnuo. Gnabry je tu krac od njega, mladji je i igrao je kamaru utakmica za prvi tim. Cak i mali Zalalem je blizi prvom timu od Belerina i Torala, koji su bili nevjerovatni potencijali, ali nazalost izgleda da nista od njih nece biti
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Cisto sumnjam da ce Bellerin ikada igrati za Arsenalov prvi tim. Ici ce i on na posudbu vjerovatno ove godine. Nije se nametnuo. Gnabry je tu krac od njega, mladji je i igrao je kamaru utakmica za prvi tim. Cak i mali Zalalem je blizi prvom timu od Belerina i Torala, koji su bili nevjerovatni potencijali, ali nazalost izgleda da nista od njih nece biti
        Sta pricas, jbt, gdje si ti to njih gledao??? I kakve ima veze sto je neko krace u timu, pozicije beka i krilnog napadaca se ne mogu porediti kad je odgovornost u pitanju! Za Torala ne znam, ne prica se mnogo o njemu, mozda i jeste neostvareni potencijal, ali Belerin se vec dokazao u par navrata, tj. kad god mu je pruzena prilika. Mali dominira u ovim utakmicama za rezerve, vec sada je iznenadjujuce stabilan u odbrani, bar po komentarima koje sam citao, a o centarsutu, kontroli lopte i lucidnosti da ne pricam. Zvijezda br. 1 u omladinskom pogonu, nakon njega ide Eisfeld. Uostalom, pogledaj malo sta pricaju ovi iz prvog tima o tim nadolazecim zvijezdama.
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • A onaj mali sto pegla slobodnjake k'o blesav i sto, bar meni, deluje izuzetno nakurceno??

          Comment


          • Gledao sam predsezonu prosle godine i svidela mi se igra vaseg omladinca Olsona, Eisfelda takodje. Sasvim dobar potencijal u njima.

            Comment


            • Ne bih ja da dodje Kedira. Odlican je on igrac ali Arsenalu treba pravi dm, a ne box to box.

              Comment


              • Ma Kedira moze da igra sta god da mu se kaze.. Bitno je da je jak k'o crna zemlja da moze da se nosi sa kojekakvim mesarima koji nam vecito lome noge...

                Comment


                • A moze i Arteta da igra dm ali ja bi radje se dovede pravi dm.

                  Comment


                  • Originally posted by PRINCE View Post
                    A moze i Arteta da igra dm ali ja bi radje se dovede pravi dm.
                    Kao npr.?

                    Igrace koje bi ja voleo na toj poziciji su nerealne mete(Pogba i Yaya Toure), takvi tipovi igraca su najjaci za tu poziciju, kao sto je kod nas bio Vieira nekada.
                    Ne bih imao nista protiv Khedire, verujem da bi on taj posao dobro odradjivao.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • E da je Jaja jos DM...
                      sigpic

                      Comment


                      • Schweinsteiger je za mene jos od Viere najbolji igrac za tu poziciju.
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • Jaja je u jednom periodu u Barsi igrao na poziciji zadnjeg veznog, ali je on BTB igrac, sto je i Pelegrini ove sezone jos jedanput dokazao pokrivajuci njegova kretanja Fernandinjom. Pogba je takodje centralni veznjak...

                          Luis Gustavo, Bender, Snajderlin, to su igraci koje bi trebalo da pokusate da dovedete...to tom redosledu. Ako Venger zeli da igra sa takvim tipom igraca.

                          PS Venger je pokusavao i sa Artetom, vracajuci ga na njegovu staru poziciju ''pivote'', ali je Arteta po mom misljenju bio mnogo bolji u svojoj prvoj sezoni, kada je igrao u paru sa Songom.

                          Vijera je u stvari pretece svih tih BTB igraca, a on je pored sebe imao Gaspara, a najcesce Zilberta Silvu koji je pokrivao njegove izlaske. Vama sada treba igrac kojem ce primaran zadatak biti defanziva.
                          Last edited by Bogi; 12-07-14, 14:41.

                          Comment


                          • Originally posted by Topdzija View Post
                            Kao npr.?

                            Igrace koje bi ja voleo na toj poziciji su nerealne mete(Pogba i Yaya Toure), takvi tipovi igraca su najjaci za tu poziciju, kao sto je kod nas bio Vieira nekada.
                            Ne bih imao nista protiv Khedire, verujem da bi on taj posao dobro odradjivao.
                            Pogba je isto box to box, Jaja je u Barsi igrao poslednji put kao dm.

                            Morgan Ć najderlin, Luiz Gustavo, De Jong npr. su neke realne opcije.

                            Comment


                            • De Jong je na SP pokazao da je i dalje kalibar za najvisi nivo.
                              sigpic

                              Comment


                              • E da smo ugrabili Luiza Gustava prosle sezone...

                                O De Jongu ne verujem da Wenger uopste razmislja, Snajderlin je realna meta, ali verovatno ce se odluciti izmedju Bendera i Khedire.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X