Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Inace agenti odradjuju svoj deo posla sto se tice Keidire

    sigpic

    Comment


    • Samo Remzi i Kedira da se dogovore oko tih izletanja iz veznog reda.. Obojica maestralno umeju da stignu do 16 i raspale po lotpi, ali neko mora da pokriva to

      Comment


      • Njuka zavrsila Janmanta tako da Debusi sada moze lagano da potpise. Izgleda da je i Kedira sredjen. Nisam zadovoljan Kedirom nikako.

        Comment


        • Originally posted by PRINCE View Post
          Nisam zadovoljan Kedirom nikako.
          Sto?
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by PRINCE View Post
            Nisam zadovoljan Kedirom nikako.
            Ja prezadovoljan

            Comment


            • Originally posted by Baron von Eric View Post
              Sto?
              Pisao sam o tome ovde vec jednom. Venger ce da upari Kediru sa Ramzijem, a nijedan od njih dvojice nije klasican dm. Vise bih voleo npr. Luiz Gustava koji ce potpuno da se posveti odbrani i destrukciji protivnickih napada, a Ramzi da moze vise u napadu da se ubacuje. Ali ajde, videcemo kako ce to Venger da poslozi.

              Comment


              • Nije bitno sto nije DM, kada je odlican BTB koji pokriva ogroman prostor. Remzi takodje. Ko zna, mozda ih ogranici malo sada kada ispred ima Sanceza, Santija i Ozila. Ja mislim da je on odlican buy ako se desi.
                sigpic

                Comment


                • A i moze jednostavno Venger Kediri da kaze da ceka i da se ne ubacuje.. Pa nije covek debil da ne razume sta mu je posao na terenu.. Igra za Svabe i Real, ako je nesto naucio do sada to je taktika

                  Comment


                  • Originally posted by Baron von Eric View Post
                    Nije bitno sto nije DM, kada je odlican BTB koji pokriva ogroman prostor. Remzi takodje. Ko zna, mozda ih ogranici malo sada kada ispred ima Sanceza, Santija i Ozila. Ja mislim da je on odlican buy ako se desi.
                    Gde ti je Theo?
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Arsenal opet 4.

                      Comment


                      • Brutalan prelazni za sada. Khedira 23m funti, Sanchez 27.3+2.7m funti, Debuchy 8.7m funti i Manquilo posudba 1m funti. Doci ce jos i Ospina za 3 m funti i ostaje jos para da se konsoliduju jos neke pozicije. Vermalenu vrlo vjerovatno nece biti dozvoljeno da ode u United
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                          Gde ti je Theo?
                          Bice skoro sigurno u 11 ali nije on meni ta klasa.

                          Ne bih opet da se ponovi "Gibs" slucaj, tako da bez ovoga ili onoga .
                          sigpic

                          Comment


                          • Pa i ja tipujem da ce da ogranici Kediru da se vise posveti odbrani ali opet sam sumnjicav, i opet se pravi dm od igraca koji to nije kao u slucaju Artete, umesto da se kupi dm. Ramzi ce imati istu ulogu kao i prethodne sezone, decko igra bolesno dobro u napadu i to se ne sme ogranicavati.

                            Comment


                            • Mozda bi trebalo da se dovede neki defanzivac koji pokriva stopera i levog beka, Monreal je kriminalan, valjalo bi ga prodati.
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Sead Kolasinac ?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X