Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Niko nece 23 legendarnog Nicklasa Bendtnera. Samo mi nemojte reci da nam Djourou ostaje.

    Jedva cekam da vidim Alexisa u igri. Kad nam se Walcott oporavlja? Sad bi vec trebalo, proslo je nekih 6 meseci od povrede.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Krajem augusta bi trebao poceti da trenira sa loptom i poslije toga bi trebalo mjesec dana da prodje do full fitnesa
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by Ves View Post
        Hocu s vama da podijelim jednu potpuno neosnovanu, bez argumenata i pouzdanih izvora, informaciju koja vise lici na subjektivnu tvrdnju, a ipak je potpuno relevantna i nadasve tacna: Mesut Ozil ce da razvali sezonu 2014/15, kao ni jednu u svojoj karijeri! Eto.
        Ma koji crni Ozil, taj čovek je zaboravio da igra fudbal kada je otišao iz Reala.
        Inače ja od The Arsea očekujem spektakularan fail sledeće sezone - živi bili pa videli.

        Comment


        • Originally posted by CicoIZeko View Post
          Ma koji crni Ozil, taj čovek je zaboravio da igra fudbal kada je otišao iz Reala.
          Inače ja od The Arsea očekujem spektakularan fail sledeće sezone - živi bili pa videli.
          Akane, banuj ga

          Comment


          • Originally posted by PRINCE View Post
            Akane, banuj ga
            Ma jok dovoljna je sramota sto se ovo vidi
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Strasno...

              Comment


              • Originally posted by CicoIZeko View Post
                Ma koji crni Ozil, taj čovek je zaboravio da igra fudbal kada je otišao iz Reala.
                Inače ja od The Arsea očekujem spektakularan fail sledeće sezone - živi bili pa videli.
                De jos molim te
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • A stari dobri "ignore", nista to?
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • Cestitke i od mene na transferu. Ali stameni DM treba da vam ostane prioritet.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Baron von Eric View Post
                      Cestitke i od mene na transferu. Ali stameni DM treba da vam ostane prioritet.
                      Mr Gazids




                      PLUS



                      Svacija reakcija
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • ........................1 Sczeszny........................
                        ...2Debuchy..6Koscielny..5Vermaelen..3Gibbs...
                        ............................13DMF............................

                        obrisite mi post! krenuo sam da sastavljam prvih 11 i nisam mogao da se odlucim, pa sam se iznervirao. Sve neke, 4-1-3-3, 4-2-4-1 itd. formacije... vazda visak

                        treba izbaciti nekog iz prve postave: Remzika, Dzek, AOC, Santi, Aleksis, Teo, Mesut i + DMF pojacanje koje bi trebalo biti klasa za prvu postavu...
                        Last edited by Ves; 11-07-14, 16:35.
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • sigpic

                          #WengerOut

                          “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                          Come on you Gunners!

                          Comment


                          • Ja bih to ovako nekako: (4-2-2-2)
                            .........................Szczesny................. .......
                            Debuchy.....Per.....................Kos........... Gibbs
                            ...............Khedira...............Ramsey....... .......
                            .................................................. ..............
                            ...Cazorla........................................ .Ozil......
                            ....................Alexis........................ ............
                            ..................................Giroud.......... ..........
                            E, sad bi tu Ozil i Kazorla po potrebi uletali u sredinu i proigravali ovo drugo ,,krilo", Remzija, Sanceza i Zirua.. Takodje, Sancez se moze vratiti malo u nazad pa sam zapocinjati napade... U ovoj kombinaciji bi Gibs i Debisi zapravo bili pravi krilni igraci i pokrivali celu duzinu..
                            Last edited by Dimitrije; 11-07-14, 17:15.

                            Comment


                            • [VINE]MP32nhrIbTr[/VINE]
                              sigpic

                              #WengerOut

                              “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                              Come on you Gunners!

                              Comment


                              • /\ /\

                                Gledam vec nekoliko minuta i samo se HAHAHAHA
                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X