Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trebao je onda da dodje on u Arsenal.

    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

    Comment


    • 4 tekme bez Vengera. Nece ga biti protiv Celzija. Ko zna zasto je to dobro...

      Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

      Comment


      • Од кај ќе ги најде 25те илјади фунти
        Него утре идеме на тешко гостување,екипа која секогаш знаела да ни го земе скалпот.Мора цврста игра во одбраната надополнета со течна игра и конечно добро издание од двојката во средина за продолжување на борбата во Фа купот.

        Comment


        • Kraj ere!

          Wenger ide u Barcelonu, Allegri u Arsenal.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Kraj ere!

            Wenger ide u Barcelonu, Allegri u Arsenal.
            Venger je rekao sigurno ostaje u trenerskom poslu, pa da li u Arsenalu ili nedje drugo vidjecemo. Kros iz Mirora mu je bas blizak i on kaze da ide, kao i Sancez, ali mi je tesko da zamislim da ode u neki drugi klub, a da se ne povuce u Arsenalu. Tako da ako nastavlja kapiram da ce to biti u Arsenalu.
            sigpic

            Comment


            • WTF?

              Chilean fans fed up with Sanchez's situation at #Arsenal.

              Have organised a march, asking Alexis leaves the Emirates due to lack of support.
              Kros kaze Juventus i PSZ idu po Sanceza i ovaj je spreman da napusti Arsenal. Cileanac je to, izvlaci novi ugovor

              Arsen sigurno zna sta radi i ako namjerava da ostane u trenerskom poslu onda je ovo nacin da dobije podrsku odbora i vlasnika. Jos je rekao nije kao da je Arsenal osvojio pet titula LS pa je ovo sad neuspjeh, ni prije je nije imao, nema je ni i danas, probace ponovo. Jer mi izgleda potpuno nemoguce i nenormalno da Barselona ide po njega, po Poketina jednog dana svakako, ili Barsa ili Real, ali njima nista ne treba dinosaurus Venger, niti bi to mogao biti projekat na duze staze. Pritom imaju svog trenera u Sakristanu, koji poznaje klub u dusu i koji cuda radi sa Sosijedadom. Jeidno ako ce da proba sa reprezentacijom u Rusiji.
              sigpic

              Comment


              • Wenger ce na kraju ove sezone biti nesto kao Trump '96, nakon sto je bio milijardu licno u dugu.

                Svi ce ga htjet, al svi znaju da je ogroman rizik.

                Ako dodje Alegri, sanse nema igdje da ce Alexis, a ako hoce, nema problema Dybala za Alexisa, odlican trade off.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Sancez,ide sigurno ja se nadam Juve,a Wenger...kad pogledas klubove vece,jedino Barsi i Milanu vise treneri i da kazem Atletiku ako ode Colo

                  E sad ako ga uzmu Katlonci ekstra, 2 kluba (ne racunam Srbiju),koje stvarno ne mogu da smislm vec 20 godina su AHC i Barsa,i naravno svaki klub koji vodi prevara

                  Sto se tice Alegrija,mislim da je to bajka da on dodje u AHC,ako ode Wenger

                  Ja bih probao sa Klinsmanom,mozda Kumana mada on se spominje i za Barsu

                  Comment


                  • Originally posted by 61563 View Post
                    Sancez,ide sigurno ja se nadam Juve,a Wenger...kad pogledas klubove vece,jedino Barsi i Milanu vise treneri i da kazem Atletiku ako ode Colo

                    E sad ako ga uzmu Katlonci ekstra, 2 kluba (ne racunam Srbiju),koje stvarno ne mogu da smislm vec 20 godina su AHC i Barsa,i naravno svaki klub koji vodi prevara

                    Sto se tice Alegrija,mislim da je to bajka da on dodje u AHC,ako ode Wenger

                    Ja bih probao sa Klinsmanom,mozda Kumana mada on se spominje i za Barsu
                    A ja sam se oduvijek pitao otkud toliko objektivni i realni tvoji postovi o Arsenalu, Barselonu i svemu sto ima veze sa Gvardiolom. Sada mi je jasno, iako je to bilo ocigledno i ranije.

                    Comment


                    • Zasto provociras navijace Arsenala na njihovoj fan temi ako ne mozes da smislis klub?

                      Comment


                      • Fiksni muljator, koji fiksno mulja gluposti otkako je na forumu.

                        Bilo bi lijepo kad bi jedna tema na forumu bila, bez njegovih fiksacija i muljaza.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by Ognjen View Post
                          A ja sam se oduvijek pitao otkud toliko objektivni i realni tvoji postovi o Arsenalu, Barselonu i svemu sto ima veze sa Gvardiolom. Sada mi je jasno, iako je to bilo ocigledno i ranije.
                          Pa moji postovi i jesu realni i objektivni,ako malo bolje procitas sve sto sam ikada pisao

                          Ovo sto sam sad pisao pre neki dan o Barsi to sam najavio zimus mozes da pitas Daleta ,isto tako kazem da je u periodu Pepa ,tim Barse najjaci tim koji se ikada pojavio u svetu fudbala i da njima nije trebao trener,zato mi je Pep prevara on sa Barsom nema veze sem kao igrac to ok,ja nijih ne volim al uvek cu pisati realno i kako jeste,ko sto volim Zvezdu,al nemam problem sa tim da kazem da je ovo danas smehoteka

                          Barsu ne volim i to je to cak i da ih uzme Mou,Colo ili Konte taj klub necu voleti al cu biti objektivan i realan

                          Za AHC takodje svaka cast,sta je Wenger od nji napravio al po mom misljenj posle 2006 trebao je da se povuce,nikad nisam osporavao,njegove uspehe,sezona bez poraza i i finale sa Barsom,al njegov stil i njega ne volim i zato ne volim AHC

                          A to sto ti ne trpis kritiku i realnost,pa te to boli sta da se radi

                          Comment


                          • Tu poslednju recenicu mogu da potvrde clanovi foruma koji su tu otkad pisem na forumu, meni je tesko da sam za sebe pisem kakav sam.

                            Lako je sa ove distance pisati da se Venger trebao povuci 2006., to bi bio los potez tada.

                            Comment


                            • A sto je provokacija ako se napise realno stanje stvari u klubu,napisem misljenje svoje i to je to

                              Mislim stvarno je debilno sta ako je fan strana Arsenal ne sme niko nista da kaze kriticki,nego sve samo lepo inace je provokacija,ne razumem

                              Balkanski mentalitet je cudo,sta trebamo ko mediji u Srbiji da pricaju kako je Mazic besprekorno odsudio samo zato sto je Srbin ,gluposti

                              Sad da dodjem u da ti pisem kriticki,o Milanu ,onako kako je realno a to je katastrofa s obzirom ko je i sta je Milan ,ti ces to odmah da shvatis da je provokacija,a nije,ja cak volim Milan ko i sve Italijanske klubove ni za kog ne navijam trenutno,nek svi dobro prolaze,ako dodje Colo u Inter navijacu za njih i to je to

                              Comment


                              • Normalno da je provokacija AHC, to vidjelo kritike nije.

                                Comment

                                Working...
                                X