Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja ne verujem. Onoliko su najavljivali predstavljanje dresova i na kraju se sve svelo na to sto je Venger 25 sekundi se izlupetao uz hologram na Temzi.

    Comment


    • Mocan hologram
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Ja sam kontao da ce biti i predstavljanja Aleksisa..

        Comment


        • Ali 25 sekundi, ej, 25 sekundi, a onoliko najavljivali

          Comment


          • Alexis je napustio Englesku odmah nakon sto je zavrsio medicinski.

            Vratio se covjek na odmor
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • E, jebo ga ja...

              Comment


              • Comment


                • [VINE]MP3MgiZIQba[/VINE]
                  sigpic

                  #WengerOut

                  “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                  Come on you Gunners!

                  Comment


                  • Cestitam na kupovini Alexisa i neka je sa srecom i bez povreda.

                    Sad vi imate SaS duo - Sanchez and Sanogo.

                    Comment


                    • Comment


                      • Hocu s vama da podijelim jednu potpuno neosnovanu, bez argumenata i pouzdanih izvora, informaciju koja vise lici na subjektivnu tvrdnju, a ipak je potpuno relevantna i nadasve tacna: Mesut Ozil ce da razvali sezonu 2014/15, kao ni jednu u svojoj karijeri! Eto.
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • Pa to je najbolji plej na svijetu i uvijek ce da razvali samo dajte spica kakvog,a ne onaj hrast
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Btw, updateovane su fotke rostera na sajtu, Gibs preuzeo broj 3, kako smo i ocekivali. Medjutim, Monreal nije dobio novi broj kako je Sancez preuzeo 17, pa mi je proslo kroz glavu da bi mogao i da napusti Arsenal??

                            http://www.arsenal.com/first-team/players
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Originally posted by Ves View Post
                              Btw, updateovane su fotke rostera na sajtu, Gibs preuzeo broj 3, kako smo i ocekivali. Medjutim, Monreal nije dobio novi broj kako je Sancez preuzeo 17, pa mi je proslo kroz glavu da bi mogao i da napusti Arsenal??

                              http://www.arsenal.com/first-team/players
                              Uzeo Monreal 18. Izmenjeno je u online shop-u kad se bira broj i ime na dresu, on je #18 a Gedion Zelalem je uzeo #35.
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Gnabri 27
                                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                                Comment

                                Working...
                                X