Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Flamini explains what his unfinished business is.....http://www.dailystar.co.uk/sport/foo...finish-the-job
    sigpic

    Comment


    • Szczesny, Jenkinson, Koscielny, Mertesacker, Gibbs, Arteta, Flamini, Ramsey, Wilshere, Ozil, Giroud
      Subs: Fabianski, Monreal, Vermaelen, Rosicky, Gnabry, Ryo, Bendtner
      sigpic

      Comment


      • Znaci slicna postava kao protiv Napolija samo sto umesto Rosickog igra Wilshere.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Originally posted by Topdzija View Post
          Znaci slicna postava kao protiv Napolija samo sto umesto Rosickog igra Wilshere.
          i Jenkinson umjesto Sagna-e

          Comment


          • Kad-tad je morao ovakav kiks da se desi. Mada ja sam zadovoljan remijem i time sto smo ostali na prvom.
            U odbrani ocekivano Jenkinson je bio najslabiji. Flamini i Arteta konstantno dobri, Ramsey je mozda odigrao najslabiji mec ove sezone i moguce da ga je umor sustigao. Ozil standardno odlican. Giroud je imao 2-3 odlicne sanse, no kod njega mi se najvise svidja sto cesto igra dupli pas i nikad ne znas kako ce iz prve odigrati.
            Wilshera sam pljuvao kuci celu utakmicu! U prvom poluvremenu je mnogo lopti izgubio, svasta sam imao u planu da napisem u vezi njega. Ali postigao je lep gol, drugo poluvreme fino odigrao i necu ga kritikovati.

            HE SCORES, WHEN HE SMOKES!
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Ma ja bi da poraz da svalim na Jenkinsona i ovom prilikom mu se sjetim sve familije, osjedio sam zbog njega i sad moram kod frizera. Kreten onaj traktorski
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Koji poraz?
                sigpic

                #WengerOut

                “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                Come on you Gunners!

                Comment


                • Ovaj remi danas je meni isto kao poraz. Katastrofa igra katastrofa sve.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Katastrofa je ono što je zadesilo pilice
                    sigpic

                    #WengerOut

                    “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                    Come on you Gunners!

                    Comment


                    • Ma kakva katastrofa. Totenhemovci na svom terenu pukli 3-0 a za nas je 1-1 katastrofa.

                      Ljudi prvi smo na tabeli. Samo opusteno .
                      sigpic

                      Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                      Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                      Without error there can be no brilliancy.

                      Comment


                      • Ma ne interesuju me drugi timovi. Trenutno samo od nas titula zavisi. Ako se budu ostvarivali rezultati koji se ocekuju do kraja sezone titula je tu, ovako samo sebi iz ruku borbu bacas...
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Danas se videla razlika izmedju Jacka i Remzike, ona kljucna koja ce uvek da ih razdvaja.
                          Jack je odigrao ocajno prvo poluvreme, a Remzika nije bio posebno dobar, ali opet, nije bio uzasan, jednostavno se utopio u igru tima. Jack u drugom krece da igra, daje fenomenalan gol i posle stvara cist zicer Giroud-u, i podize ceo tim. Da je Remzika ostao u igri (povreda je u pitanju, valjda koleno, ali nista ozbiljno), siguran sam da ne bi povukao tim, jer jednostavno nema taj mentalitet. Jack je rodjen kao lider, i kao pobednik, a Remzika je fin decko koji ce da radi sta mu Profa kaze, i ispunice sve svoje zadatke. Kad timu ne ide, Remzika nije igrac koji ce da iskoci, jer je takvog mentalnog sklopa. Da se razumemo, Velsanin je u daleko boljoj formi, ne sporim ja to, ali samo pricam o razlici ova dva igraca koji ce biti oslonac naseg veznog reda u buducnosti.
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Ona sansa za Girouda brutalno

                            Al iskreno Giroud nije mogao bolje u ono situaciji, svaka cast Myhilu..
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Što se tiče jučerašnje tekme jebiga mislim da je ovo pravedan rezultat.Mnogi osuđuju naš vezni red ali stvarno je bio zatvoren.Ljudi su nam napravili bunker od 3 zadnja vezna i stvarno su to dobro odradili.Malo su nam falila krila nije bilo brzine ali dobro. Wilšer je stvarno dobro odigrao , odbrana nam je bila tu i tamo imali su par kikseva Anelka brat šta je promašio divim mu se Desna strana nam mrtva bez Sanje , Dženkinson traktor nije jedan centaršut imao ali jedan , ja se stvarno pitam kako neko može da igra takmičenje poput PL i da od 10 centaršuteva njemu ljudi blokiraju svih 10 Gibsara je bio solidan imao je par lepih prodora ali to je to . Sve u svemu dobro nam je došao kiks pilićara tako da sam zadovoljan situacijom


                              I da zaboravio sam da napomenem da je onaj klošar od sudije spreman da sudi šabačkoj Mačvi i da ću mu kupiti par cvikera čisto da ga častim .
                              Last edited by Lord Gangarić; 07-10-13, 19:23.
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Jbg morala se prekinuti ova serija pobeda kad tad.Mislim da mozemo biti zadovoljni ovim bodom iako ja nikad nisam zadovoljan kada ne pobedimo.Stigao nas je i umor pogotovo Remzija i Zirua koji igraju nestvarno dobro na pocetku sezone i koji igraju sve meceve.Tu se i videlo da nemamo klupu,nema ko da rotira i da da odmor ostalima sem Rosickog koji jeste asistirao ali uopste mi se ne svidja kako igra od kada se oporavio od povrede.Kao da je tek dosao u Arsenal i treba da se uklopi.Brzi pasevi na sredini terena su mu ocajni,ali nadam se da cemo sto pre gledati onog starog Rosickog koji moze da povuce sa sredine do 16 i napravi prostor ostalima.Jos mi se ne svidja uloga Artete u timu.Od kad je Flamini dosao na zadnjeg veznog on se pogubio tj. mislim da ni sam ne zna sta treba da radi.Tu je malo i profa kriv jer je na silu od njega napravio zadnjeg veznog i sad se jednostavno ne pronalazi.
                                Videlo se i da nam fali probojnosti po krilima,fale klasicna krila a ne ova improvizovana sa Remzijem i Jackom.Nadam se da ce za ove 2 nedelje Santi da se vrati,mnogo nam fali.Jos i ostali kad se vrate bice to slatke muke za profu+jaka klupa+bolja rotacija i mogucnost odmora.Samo da se sada niko ne povredi na ovoj pauzi jer obicno nam se tu igraci najvise povredjuju.


                                PS Gibs je pozvan za reprezentaciju, zasluzio je da debituje.Koliko se secam prvi put je bio pozvan pre jedno godinu dana al se bas tada povredio.Sad opet dobija sansu.

                                Послато са GT-I9100 користећи Тапаток 2
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X