Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo što ne zaplače

    Comment


    • Hm

      sigpic

      #WengerOut

      “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

      Come on you Gunners!

      Comment


      • Sve,sve,ali gledao sam izjavu i nikakvo izvlacenje nije iz konteksta bilo...u pravu je on da ne treba bacati pare tek tako,ali ovo za uposlenike i platu,a on jedan od najbolje placenih na svijetu

        Eno u Unitedu radnicima kasni plata kako su poceli s transferima da luduju
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Cujem i ja vec su poceli da odu neki radnici zbog neredovnih plata

          Comment


          • Plata mu je osam miliona funti, neka se odrekne samo djelica i namirice barem 200 zaposlenih
            sigpic

            Comment


            • Kakva luzercina i demagog domar iz Strazbura.
              sigpic

              Comment


              • A ovaj komentar?

                Wenger on the chants calling on him to spend money: 'It doesn't cost a lot of money [to do] that'
                A ulaznice baš i nisu jeftine...
                sigpic

                #WengerOut

                “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                Come on you Gunners!

                Comment


                • Ili jos bolje, neka Akiju pozajmi 2.7 miliona, ovaj proda firmu za 4.1, zadrzi polovinu, a polovina da se ulozi za zaposlene. 700 000 hiljada, to nije mala stvar
                  sigpic

                  Comment


                  • Jbg zaposleni u Arsenalu izgleda imaju velike plate
                    sigpic

                    #WengerOut

                    “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                    Come on you Gunners!

                    Comment


                    • Ne bi on posudio Akiju jer postoji razlika izmedju njih...Wenger noci provodi u brizi za tih 600 jadnih zaposlenika dok je nas Junior pripadnik modernog,zlobnog,bezemocijalnog kapitalizma gdje bi na racun tih 2,7 miliona eura i ledja jadnih 120 uposlenika te firme on profitirao i izasao kao pobjednik

                      Mrze me i pljuju jer sam tu rodjen u Strazburu
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Domar iz Strazbura hahahaha plac..

                        Sent from my GT-I9060I using Tapatalk

                        Comment


                        • Ne bih trepuo oko te firme zato sto znam kako rade svoj posao i za to me ne interesuju.

                          Kad bi se preuzeo Arsenal prva stvar koju bi uradio jest zamjenio pola od tih 600 ljudi.

                          Covjek zna sta prica, zaposlenici kluba su i fudbaleri koji zajedno zaradjuju skoro 200m godisnje. Zna Wenger kako je kad si blizu da ne mozes da isplatis plate, 2004. bila situacija na 7 dana od katastrofe.

                          Luzercina iz Strazbura kolko god retardiranu upravu ima, uvijek je donio minimum.

                          Generalno su ljudi protiv stabilnosti. Htjeli bi da je sve otislo u kurac ili na bolje da ide. Arsenal je sinonim za stabilnost. Pretjeruje se malo previse. Fali taj spic i stoper, al nije kraj planeta ko sto se prikazuje.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Fali samo 2 igraca, ali vec 5+ godina. E to se prikazuje, a rezultata nema.

                            Comment


                            • Stabilnost je možda dobra u ekonomiji, ali u fudbalu zna da bude i dosadna kao što je slučaj sada sa Arsenalom.
                              sigpic

                              #WengerOut

                              “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                              Come on you Gunners!

                              Comment


                              • Veliki rezultati su uvijek blizi iz pozicije stabilnosti nego iz pozicije katastrofe.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X