Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    E da, ovo sto Mandusic napisa me podseti da vas ovde sve upitam nesto.
    Sa kakvim rezultatom bi bili zadovoljni sledece sezone u PL i u LS?
    U PL titula, ili borba za titulu do kraja. U LS minimum 1/4 finale.

    Comment


    • Originally posted by manda View Post
      Imamo najboljeg trenera na svijetu, odradice ovaj prelazni rok i onda nas ceka strasna sezona.
      Ko ce docekati avgust!
      I sledece godine nije prioritet titula, samo da se bude u top 3 i da se pristojno odigra LS, ne treba pritisak stvarati, samo moramo gaziti u naprijed i rasti kao tim.

      I najveci juce izdominira na terenu, a povredjen!
      Pa ti vidi Mando kakva je sinoc tekma bila kada je najzanimljiviji i najkreativniji deo bilo Zlatanovo skakutanje po terenu nakon zavrsetka iste. Ali da umetnici i pesnici ne osvajaju titule trofeje.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • I naravno pobeda u Super Kupu.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Ja bih bio malo skromniji, osvojiti neki kup, Top 3 u PL i recimo 1/4 finale u Ligi Šampiona

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            E da, ovo sto Mandusic napisa me podseti da vas ovde sve upitam nesto.
            Sa kakvim rezultatom bi bili zadovoljni sledece sezone u PL i u LS?
            Slazem se sa Aleksom, napraviti iskorak u ligi, top3 i recimo, u zavisnosti od zreba, 1/4 finale LS. Gledao bih to kao napredak. Ne moramo nista da osvojimo.
            sigpic

            Comment






            • Crko sam!

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                I naravno pobeda u Super Kupu.
                To ako budete protiv Reala igrali zdusno navijam za vas.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by Erik View Post
                  Ovo je totalno bez plana, kao da su nabacali 3 koja su im prva pala na pamet. Osim sto su Lindelof i Van Dajk fizikalci teski + pokretljivi, svako totalno drugaciji igrac. Ako su ovo mete, sta znam. Van Dajk deluje mocno ali opet taj Sautempton mi je bas kocka teska, Majkl Kin bi bio dobra (ali skupa) rotacija, Lindelof mi se najmanje svidja...
                  A gde je pecat?

                  Bas je pitanje koga uzeti...
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Izvucena je sezona jednostavno, ide se direktno u LS(to je minimum neki, da se obezbijedi LS), mozes da imas normalne pripreme, da privlacis igrace(mada mi je to presmijesno, mi svakako necemo osvojiti LS, bilo bi sjajno kad bi, ali necemo, no eto nekima je izgleda od zivotnog znacaja da igraju u LS, pa makar i turisticki), i u ovakvom stanju se osvajaju trofeji i gradi pobjednicki mentalitet, nema penala od Adidasa i to je to. Opet sezona je posle Celsijeve najbolja od engleskih klubova, a daleko, daleko smo od vrha u PL, eto paradoksa. Nista za ponos ali jedna utamica je odlucila da bude spas, a ne potpuni ponor.
                    Ma stoji sve to, vaznije je bilo ne izgubiti nego pobediti, ako to ima smisla. Meni je bitnije sto se sledece godine nece igrati ono gnusno takmicenje nego sto ce se igrati LS. Ali kazem, nisam se uopste cimao tokom meca, nije bilo nikakve drame i samim tim je i kraj bio antiklimaktican i bez neke euforije.

                    Inace nabacio sam ti zicer sa West Bromom, ocekivao sam da ces reci da bi Tony sigurno pruzio veci otpor.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ne bi me ni najmanje iznenadilo kad bi Toni u toj eventualnoj utakmici pobijedio

                      Koliko je samo SAF zelio Klajverta, pa kad je preuzeo Van Gal mislilo se da mu je Patrik sigurno asistent, ali ipak Gigs, je li napokon doslo vrijeme za Klajverta u Mancesteru

                      sigpic

                      Comment


                      • sigpic

                        Comment


                        • idemo u Skoplje da gledamo SuperCup?

                          Comment


                          • Biće dobra sledeća godina.. Svi uslovi su tu.. Verujem da će Mourinjo pogoditi u doselekciji..

                            Nego.. Kako se kupuju karte za Super Cup u Skoplju?

                            Comment


                            • Karte samo preko UEFA.com, treba u sredinu Juna da izadju.

                              Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                              Comment


                              • za proslu godinu su bile:
                                Kategorija 1 150e
                                Kat.2 90e
                                Kat.3 50e

                                Comment

                                Working...
                                X