Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobar je Miki kad hoće, kad krene u one svoje prodore... ne može niko da ga zaustavi!
    Ali je problem u tome sto se ne trudi plus čovek ne može jedan duel da dobije sto mi je fascinantno!


    Gesendet von iPhone mit Tapatalk

    Comment


    • Koko Tv Nigeria kaze ide zamjena, Sancez za Mikija. To je to, oni su najpouzdaniji
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Koko Tv Nigeria kaze ide zamjena, Sancez za Mikija. To je to, oni su najpouzdaniji
        [emoji23][emoji23][emoji23]

        Iskljucujem notifikacije ovih, nema potrebe vise. Kad je Koko TV Nigerija javila, nema vise potrebe da se prati


        Sent from my iPhone using Tapatalk
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment






        • Haters will say its photoshoped.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Koko Tv Nigeria kaze ide zamjena, Sancez za Mikija. To je to, oni su najpouzdaniji
            Originally posted by Miki28 View Post
            [emoji23][emoji23][emoji23]

            Iskljucujem notifikacije ovih, nema potrebe vise. Kad je Koko TV Nigerija javila, nema vise potrebe da se prati


            Sent from my iPhone using Tapatalk
            Hahahhahahahaha

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Koko Tv Nigeria kaze ide zamjena, Sancez za Mikija. To je to, oni su najpouzdaniji
              Ko koga ovde vise
              sigpic

              Comment


              • sigpic

                Comment


                • I da ce mu produziti Felainija
                  sigpic

                  Comment


                  • Realno mi Felainija mozemo da apgrejdujemo, ali ajde.
                    sigpic

                    Comment


                    • Vidim ja nista ni danas od transfera

                      Comment


                      • Originally posted by Erik View Post
                        Realno mi Felainija mozemo da apgrejdujemo, ali ajde.
                        I ocemo sigurno, poenta je da Kerik ide na kraju sezona, a Erera nema sta da trazi u klubu vise, tako da ce doci vezista, mozda cak i dvojica ako predje na formaciju sa trojicom vezista, jedan da bude klasicna rotacija, a Maruan mu je specijalac i nije mu problem da bude rotacija.

                        Ne mozemo naci boljeg od Murinja, ima on svojih problema ali jednsotavno boljeg u ovom trenutku za nas nema. Pritom privlaci igraci kao niko.
                        sigpic

                        Comment


                        • Nego ja nekako ne vidim, sa Felainijevim potencijalnim produzenjem, ajde da kazemo Aleksisovim dolaskom, Lingardovim usponom, da ce Pereira imati sta da trazi u klubu kad/ako se vrati.
                          sigpic

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Erik View Post
                              Nego ja nekako ne vidim, sa Felainijevim potencijalnim produzenjem, ajde da kazemo Aleksisovim dolaskom, Lingardovim usponom, da ce Pereira imati sta da trazi u klubu kad/ako se vrati.
                              A takva mi je zelja da se vrati i ustali

                              tt
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by Erik View Post
                                Nego ja nekako ne vidim, sa Felainijevim potencijalnim produzenjem, ajde da kazemo Aleksisovim dolaskom, Lingardovim usponom, da ce Pereira imati sta da trazi u klubu kad/ako se vrati.
                                Mislim da ne, a mislim i da ne zeli da se vrati. Spanija je za njega realno
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X