Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Inace ono Murinjovo o pesnicima moze i uopsteno da se tumaci, da ima dosta trenera koji vole da igraju fudbal, otvoreno, brzo i da su fanatici u tome, samo ih takav stil lozi i da ne treba uvek igrati tako, tj kroz celu sezonu i protiv svih protivnika. Otud "oni ne uzimaju mnogo titula". A mozda je mislio na sve zajedno koje ste pomenuli. Mada ne verujem da je mislio na Bosa.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post

      Od Runija sam ocekivao da vrati staru formu i zelju za fudbalom dolaskom Ibrahimovica, mislim da je i Murinjo na to racunao. Dje ces bolju motivaciju od Ibre+Murinjo, ali za Runija nije bilo spasa ocigledno.
      Last edited by Pusjo; 25-05-17, 15:43.

      Comment


      • Los odnos prema sportu, prema tijelu, gotov je on. Everton bi bio idealan ako nece zbog para u Kinu.

        Jose Mourinho believes he has convinced Antoine Griezmann to join Manchester United and Blaise Matuidi also. [AS]
        Blazo Matuidi, moze, moze.
        sigpic

        Comment


        • sigpic

          Comment


          • Realno Van Dijk je za Kina i Lindelofa klasa iznad. Najbolje resenje. Spojit ga sa Erikom i miran si. Rotacija Roho i Smoling, tu su Tuanzebe i TFM.

            Levi bek se mora dovesti, Darmijan ce da bude zamena Toniju, na desnom beku su tu i TFM i Tuanzebe takodje. Daj Mendija

            Comment


            • Ne znam, meni stoperi iz Sautemptona... malo nisam bas siguran sa njima + gledaj sta mu Marsijal uradio u I sezoni svojoj (2:35)

              sigpic

              Comment


              • Van Dajk je unaprijedjena Smolingova verzija. Fizicki su tu nedje, ali ovaj ima masu jacu tehniku. I to bi bio upgrade, takvo pojacanje juriti, ali Lindelof ili Kin da mijenjaju Smolinga ili Roha, to bas ne ide.
                sigpic

                Comment


                • Voleo bih da vidim Virgil van Dijk-a ovde, gotivim ga još iz Celtica kad je harao, lik ima odlićnu tehniku za CB-a, ali će nažalost, najverovatnije otići u Liverpool.
                  Last edited by Cylokin; 25-05-17, 16:58.

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Van Dajk je unaprijedjena Smolingova verzija. Fizicki su tu nedje, ali ovaj ima masu jacu tehniku. I to bi bio upgrade, takvo pojacanje juriti, ali Lindelof ili Kin da mijenjaju Smolinga ili Roha, to bas ne ide.
                    Pa bas to. Van Dajk bi kostao recimo 40-50 mil i bio bi startna postava, ova dvojica bi bili u najmanju ruku tu da se kidaju sa svima (osim sa Erikom) za startnu postavu. Zato mi bas i nije najjasnije, totalno drugaciji profili i kvaliteti igraca.

                    Mada ako jurimo samo jednog stopera, mislim da nam treba neko bolji od sve trojice.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Erik View Post
                      Ne znam, meni stoperi iz Sautemptona... malo nisam bas siguran sa njima + gledaj sta mu Marsijal uradio u I sezoni svojoj (2:35)

                      Pa dobro brate, i Baji je imao neke slabe utakmice ove sezone ali ipak je masina

                      Ako dodje Van Dijk je svakako upgrade na ostale, samo je Baji jaci po meni, i oni bi bili tandem. Smoling nakon jucerasnje partije mislim da treba da ostane, imao je povrede ove sezone i slabija je bila ali prosle sezone je bio odlican. Blind takodje. Roho ne znamo kakav ce biti posle povrede, Dzons neka ide.

                      Van Dijk - Baji bi bio odlican tandem, brzi, obojica dobri sa fizikalijama, tehnika super, u odbrani odlicni. Smoling, Roho, TFM, Tuanzebe rotacija.
                      Levi bek se mora dovesti po meni, Blind/Darmijan rotacija. Desno imamo Valensiju, isto mogu da uskoce TFM/Baji/Darmijan/Tuanzebe.

                      Van Dijk, (Mendi, Sesenjon, Gaya?), (Naingolan?), Matuidi, Bernardo Silva, Grizman i neki napadac (Beloti?). To ce biti odlican prelazni rok.

                      Comment


                      • Ja mislim da nam trebaju oba beka a da u slucaju nevododjenja levog beka, Darmjan, sasvim ludackim speltom okolnosti moze da bude starter. Jer ipak veliko pitanje sta ce sa Lukom i dalje biti. Videcemo, hteo ga je Mo u Celziju, sada ga ima (kao i Marsijala), ne verujem da ce tako olako da ga se odrekne.

                        Desni bek nam svakako treba makar kao rotacija jer Valensija pogibe cele sezone. Tuanzebe/Baji kombinaciju su mi neozbiljne, to mi je ako imamo neku bas kriznu situaciju pa da uskoce. TFM ok, ali mislim da njemu treba jedna dobra pozajmica, jer se ni sledece sezone kapiram nece naigrati.

                        Ako dolazi Grizman to je 4 2 3 1 i to znaci da nam treba neki pokretljiv BTB ( eto, Naingolan tip igraca) a ne igrac tipa Dajer. Znaci ne paser, vec masina koja igra odlicno u oba pravca.
                        sigpic

                        Comment


                        • Junajted u Skoplju naravno, rekao sam ja da ne brinete kad sam saznao da necu biti tu za SuperCup, to Junajted osvaja lagano u inat meni

                          Comment


                          • Gledaćemo mi umesto tebe, pa ćemo sve da ti prepričamo



                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Imamo najboljeg trenera na svijetu, odradice ovaj prelazni rok i onda nas ceka strasna sezona.
                              Ko ce docekati avgust!
                              I sledece godine nije prioritet titula, samo da se bude u top 3 i da se pristojno odigra LS, ne treba pritisak stvarati, samo moramo gaziti u naprijed i rasti kao tim.

                              I najveci juce izdominira na terenu, a povredjen!
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • E da, ovo sto Mandusic napisa me podseti da vas ovde sve upitam nesto.
                                Sa kakvim rezultatom bi bili zadovoljni sledece sezone u PL i u LS?
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X