Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sve mlada pojačanja do 25 godina, kao i ovo ljeto što je samo Ibra bio stariji svi ostali mlađi igrači. Sviđa mi se ovo, nastavljamo da podmlađujemo tim. Ako se ostvare ova pojačanja mi za sledeću sezonu imamo svako mjesto popunjeno dobrim igračima , otarasiti se ovih što pod 2 različita trenera i stila igre nisu uspjeli da budu makar solidni i dobri smo.

    Ako dolazi Grizman, mislim da Runi ide. Mora neko sa većom platom otići, Runi trenutno igra solidno ali on baš ima preveliku platu i više ne vidim neku poentu njegovog zadržavanja.

    Comment


    • Meni samo onaj Bakajoko malo nejasan. Svakako nije zamena za Kerika, vrv za Felainija, kao rotacionog igraca, da se bori sa Anderom za prvu.
      sigpic

      Comment


      • Schneiderlin will join Everton in the January transfer window [canal+]
        Nije da nije bilo izvjesno, ali sad mi djeluje kao gotova stvar. Šteta, ja sam se njemu radovao i više nego Švajniju kad je dolazio. Ali uzećemo skoro iste pare koje smo platili za njega, tako da je to ok. Još Depaj,Darmijan,Jang,Felaini. Mogu se i za njih uzeti fine pare.

        Comment


        • Originally posted by BorisUnited99 View Post
          Nije da nije bilo izvjesno, ali sad mi djeluje kao gotova stvar. Šteta, ja sam se njemu radovao i više nego Švajniju kad je dolazio. Ali uzećemo skoro iste pare koje smo platili za njega, tako da je to ok. Još Depaj,Darmijan,Jang,Felaini. Mogu se i za njih uzeti fine pare.
          Smanji sa vinjakom..

          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • I ja sam mu se vise radovao.

            Steta...
            sigpic

            Comment


            • I ja sam u toj grupi.

              Realno i obojica su uradili isto za klub - nista

              Comment


              • Nisam se radovao ni jednom ni drugom jer nas je LVG vodio i nije bilo svetla na kraju tunela.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Comment


                  • Ah, kakva je to propala euforija bila, kad ste već kod toga.



                    Morganu želim da se povrati, gde god igrao. A Bastijanu da nam napravi nekog Piksija sa Anom, pa makar se zvao Dragan i igrao za Nemačku.

                    Comment


                    • sigpic

                      Comment


                      • Toni dobija novi ugovor, nema agenta, ako ga klub zeli i dalje on potpisuje ugovor pod bilo kojim uslovima

                        Jedan je Toni V

                        I nesto oko Svedjanina

                        http://www.manchestereveningnews.co....delof-12357097
                        sigpic

                        Comment


                        • Ikardi nakon Ibre, pliz.
                          sigpic

                          Comment


                          • Koliko god Icardi bio dobar, ja ga nikad nebi zeleo u timu za koji navijam.

                            Comment


                            • C# Programer

                              http://www.candidatemanager.net/cm/M...IUZonaDfA%253d

                              Marketing intern

                              http://www.candidatemanager.net/cm/M...2t4FRw3tI%253d

                              Ko ima kvalifikaciju, sa srecom

                              Comment


                              • Originally posted by Scouser View Post
                                Koliko god Icardi bio dobar, ja ga nikad nebi zeleo u timu za koji navijam.
                                Sreca pa su Gigs, Runi pa i mnogi drugi bili cvecke .
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X