Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jose Mourinho to #MUTVHD: "Bailly can't play tomorrow but his injury isn't as serious as we thought. Smalling is coming back for this game."
    Ne treba dirati ovaj stoperski tandem iako oni na skoro svakoj utakmici prime gol. Smoling je po meni bez premca broj jedan stoper u klubu i treba ga drzati desno, Baljija lijevo, ali ne jos, Dzons i Roho su zasluzili svojim igrama da su starteri, pa kad upropaste sve, a to ce se sigurno desiti prije ili kasnije forsirati ovu dvojicu.

    Jose Mourinho tells reporters that Luke Shaw and Henrikh Mkhitaryan both remain unavailable to face West Brom through injury. #MUFC
    Ibrahimovic needs a rest
    He shouldn’t have started some of the Europa League games.
    Mourinho says Ibrahimovic is almost undroppable. "He is doing phenomenal. Tomorrow he is going to play again, then one week to rest."
    Mourinho hails British coaches
    Some hope for the homegrown coaches.
    Jose: "If you manage big teams, you have targets impossible for Pulis, Pardew, Hughes, Moyes. Brit managers not looked at like they should"
    Mourinho feared Bailly would need surgery
    “I don’t know. No surgery, we thought maybe meniscus by the movement on the pitch but it’s a question to see the evolution and hopefully we have him for the last two matches.”

    Mourinho says Man United are not actively seeking to bring anyone in this January. "I like my squad, I trust my squad," he said
    “I never stop people from getting a different direction. If that moment arrives in January we have to react.”
    “What we have to try to do in these three remaining matches [in December] is be in a position that gives us a chance in the second part of the season. We are playing really well; if we can transform performances into results, we have a chance.”
    Mourinho says it's impossible to leave out @Ibra_official right now: "He’s doing phenomenal and tomorrow he’s going to play again." #MUFC
    sigpic

    Comment


    • Kuman sve Van Galove igrace dovodi, ni da su najbolji drugari

      Manchester United forward Memphis Depay close to Everton transfer
      http://www.manchestereveningnews.co....mphis-12327646

      Nadam se da ima bb klauzulu. A siguran sam da ce biti odlican ako dobije sansu u kontinuitetu i popravi malo stav.
      sigpic

      Comment





      • Nastavljamo trend promocije filmova, novi na redu je Assassins Creed.
        sigpic

        Comment


        • sigpic

          Comment




          • Koliko sam ja obozavao ovog lika, skoro pa kao Teveza.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Sir Giggsy View Post
              Izgleda da ti retko koga volis. ;)
              Nije istina. Gotivi Erik burazera svog Princaru

              Comment


              • Spoiler



                sigpic

                Comment


                • Ko bi rekao posle Luje da će naš štoperski tandem biti Roho i Dzons, a da ne govorimo koliko će biti uspešan i stamen.


                  Sent from my iPhone using Tapatalk

                  Comment


                  • Ja i dalje nemam poverenja u Dzonsa. Nekako mi nije dovoljno inteligentan za stopera. Ali ako Murinjo nesto zna, to je da nauci igraca da igra perfektno odbranu.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Puno srca malo mozga.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Ser Deni ® View Post
                        Ko bi rekao posle Luje da će naš štoperski tandem biti Roho i Dzons, a da ne govorimo koliko će biti uspešan i stamen.


                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Dzons realno nije ni igrao zbog povreda a Roho je bio dobar na stoperu to sto je igrao. E sad sto su Sou slomili nogu pa je cele sezone Roho morao na beka je druga stvar. Ja sam jos u pocetku pisao da je Roho level Vidic samo nema Ferdinanda pored sebe...

                        Comment


                        • Kaze MEN da bi mogli da odradimo 2 out 2 in igraca u januaru. Memfis/Morgan - a in? Fonte/Bruma?
                          sigpic

                          Comment




                          • Pogba zatrazio autogram, slikanje i par lekcija iz pucanja voleja.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Erik View Post
                                Puno srca malo mozga.
                                Pazi jeste ovo tacno. Ali vise mislim da je on samo neko ko ne zna da koristi mozak.

                                Meni je najbolji primer Ramos, koji je bio klasa, ali u zadnjih nekoliko godina je naucio i mozak da koristi i sada je najbitniji igrac Reala.


                                Mozda i ovaj uspe malo da se kontrolise... Jbm li ga. Videcemo.
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X