Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 3 derbija, 2 poraza, 1 neresena. 1 postignut gol, i to slucajan protiv Sitija.

    Comment


    • Rekoh nedje davno, pravicete Van Gala od blata
      sigpic

      Comment


      • Aaaa pa vidi jbt, nasem dragom kapitenu je rodjendan!

        Pa neka je sa srecom, legendo! Pa i narednih 5 da proslavis u svetom dresu, sa sve kapitenskom trakom na ruci!

        Sent from my Samsung GALAXY S5.

        Comment


        • Ne daj boze da zalim Van Gala, nismo stigli do tog stepena jos, bar se nadam

          Iskreno, bice mi zao Murinja, ako ostane tvrdoglav nista nece uraditi u Junajtedu.

          Comment


          • Moramo shvatiti da nije sve do trenera, igraci nisu dovoljno dobri. Ne mogu Van Gal i Murinjo da nista ne znaju, da, tvrdoglavi su i to nije dobro, ali isti problemi kod drugog top trenera, nije samo do trenera.

            Originally posted by Powerslave View Post


            Evo je dobio i novi nadimak. "The Humiliated One" Nije mu Konte kriv, sam je sebe ponizio sa onakvim timom.



            Gary Neville on Herrera and Pogba
            “I think that today they got a little bit shoddy in the second half,” Neville said on Sky Sports.

            “It was embarrassing from Pogba and Herrera. Kante just walked through them. They are the central midfield players.”


            Treba samarati igrace u svlacionici. Pa neka idu onda kuci kod djevojke da kukaju.

            Sent from my Samsung GALAXY S5.
            Iskreno ne pamtim kad sam vidio losije izdanje nekog centralnog veznog od Erere juce. Ono je izgubljenost u vremenu i prostoru i najjaci potez kad je htio neki dribling da izvede, izgubio loptu i malo se povrijedio, te tu skakutao 5-6 sekundi. Ili pak kad je imao cetiri igraca, da cetiri i dao kontru Celsiju.
            sigpic

            Comment


            • Ma sve je do Van Gala, prosle godine nije moglo nista da se napise ovde. Mojes jeste amater i bilo je do njega ovo ne moze samo do menadzera da bude. Erera izgleda nastavlja po starom. Van Gal je napravio gresku jer je odustao od pristupa doduse nija ni samo zbog njega vec i do igraca. Izgubio je podrsku navijaca tako da je bilo kasno za bilo sta. Murinjo mislim da moze da promeni i 10 igraca po roku i to ce i uraditi jer vise ne moze ovako. Me moze svako da igra u Junajtedu. Da vidimo dalje kako ce biti.

              Comment


              • A dobro je sto mediji raznose Murinja i Junajted, Pep se raspada u poslednje vrijeme pa nema ni blizu toliko kritika na njegov i njihov racun. Junajted je do ove utakmice imao sest utakmica bez poraza i opet je trpio vece kritike od Pepa i Sitija
                sigpic

                Comment


                • Nemojte molim vas samo o Van Gala, ono je bio najlos Junajted koji sam gledao, bukvalno da zaspis dok gledas utakmicu, nisu dzabe navijaci hteli da ode. Pljuvamo ovde Roha, Ereru, Snajderlin vidimo ni sansu ne dobija, Darmijan takodje, sve te igrace je on doneo. Uradio je i neke dobre stvari za klub, i tu se slazem.


                  Comment


                  • Ti stvarno mislis da je Van Gal retardiran pa da smo zato igrali onako? Nismo gubili 4:0, vec kad bi gubili to bi uglavnom bilo 1:0. E vidis to za transfere si vjerovatno u pravu, ali i Murinjo je doveo Pogbu koji nam nista ne donosi na terenu PL za sad i Mikitarjana koji mu uopste ne igra. A oni su ga kostali 140 miliona eura.

                    Mada Erera nije Van Galovo pojacanje ako cemo posteno, kao ni Sou.
                    sigpic

                    Comment


                    • Balji minimum mjesec dana van terena, ostecenje na ligamentu koljena, bice i mjesec i po vjerovatno. Uklet klub.

                      Jos ovo zonsko branjenje cini da Smoling izgleda kao bambi na ledu, mora se vratiti na covjek na covjeka inace smo ga zesce najebali.
                      sigpic

                      Comment


                      • Jadna vam majka.

                        Spoiler

                        Comment


                        • Gubili smo 4-0 od MK Donsa Salu na stranu, i da je imao prave igrace on bi igrao opet tako. Ziheras jbg.

                          Pogba koliko i da je los do sada, mada po meni nije toliko los koliko ga prave takvim, jer je placen toliko i ima ogroman pritisak. Ima 23 godine i tek mu sledi ono najbolje. Mikitarijan ce proigrati, ako ne progira onda je Mou stvarno idiot.

                          Isto tako mislim da Zlatan mora na klupi, bar protiv ovih jacih. I najvise me nervira sto je juce odigrao toliko mekano u duele, prvi put sam ga video takvog. Vise faulova nego suteva i sprinteva ima u poslednjih 5 utakmica.
                          Last edited by Ser Gagi; 24-10-16, 12:29.

                          Comment


                          • Sem tog pocetka koji ga je i nacerao da promijeni i postane ziheras kako kazes. Nije da nije pokusavao i idrugacija, ali znamo kako je to zavrsavalo.

                            Dankan

                            Though Mourinho asked his new employers to sign both an experienced central defender and an additional full back in the summer window – with Southampton's Jose Fonte and AS Monaco's versatile Brazil international targets – United's failure to shift surplus personnel prevented either move from going through.
                            Sautempton je previse ozbiljan da bi se njegovi igraci uzimali u januaru, pa bio to Fonte ili Van Dajk, mozda vratiti Kina kuci?

                            Ali Pogba ti gubi 100 lopti po utakmici, luta po terenu, daleko je od lopte, gubi duele. Ibra ne gleda loptu kad je naprijed u derbijima sem ako Velensiji neki centarsut ne prodje ili kad sam nesto izmisli kao juce na kraju, mada on nije napadac utrcavanja u prostor, nikad nije bio, nikad nece biti. Definitivno je bolje da se on povuce nazad i kreira jer ce svakako bolje iskreirati od Pogbe s kojim su se sprdali juce, a vrlo lako su ga i fudbaleri Liverpula zaustavljali. Nema u PL prostora, to je problem za njega, jednostavno ga nema, nema lufta, u LE ima, u miki maus kupu ga ima, u Seriji A ga ima, ali u PL nema.
                            sigpic

                            Comment


                            • Murinjo je planirao Pogbu 6 meseci, ako se ne varam. Znaci dovedes ga za rekordnu sumu, i ne mozes mu naci poziciju ? Nije Pogba prosecan igrac tipa Felaini, on je u TOP10 na njegovoj poziciji. Ne moze tek tako veze da nema. Igra 10ku, sto mu uopste ne lezi, ne zna da je igra. Mata i Mikitarijan su bolji na toj poziciji.

                              Sto je tesko izvaditi ovakvu sredinu, ili mora sve fizikalce ?

                              Erera-Kerik-Pogba
                              Mata-Zlatan/Rashford-Marsijal/Mikitarijan

                              Comment


                              • Svakako je bolje da igra desetku nego da igra pored Felainija ili Erere sa dva u vezi i da ih ostavlja na vjetrometini, jer na defanzivu uopste ne obraca paznju. I stalno igra, zasto on stalno igra mi je posebno nevjerovatno. Ima i previse utakmica u nogama poslednjih godinu i po dana i opet svaku utakmicu igra u svim takmicenjima.

                                On voli da se okrene, krene sa loptom, ali je problem sto on taj prostor u PL ne moze da dobije, jer kad mu je lopta u nogama igrac je zalijepljen za njega, igra mu flaster i ako njega prodje stize jos jedan ili dva i cao.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X