Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo dao je jos jedan za 3:1

    Gesendet von meinem LG-D802 mit Tapatalk

    Comment


    • sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Jos samo da neko objasni Mourinhu kakvog igraca ima u Unitedu, a nikako ga ne koristi.

        Comment


        • sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Cek zato sto je odigrao dobru tekmu protiv Luksemburga, treba da igra !?
            Isto tako kad je odigrao protiv Mitijlanda, PSV i ostalih dosta slabijih ekipa vi govorite kako treba da igra, pa kad dobije sansu on odigra odvratno.

            Comment


            • Od kad je dosao u Junajted odigrao je dobro protiv Briza, Mitijlanda i to je to koliko se secam. Prosle sezone uhvatio neku formu, ali ga LVG odma zakucao za klupu.

              Comment


              • Originally posted by Ser Gagi View Post
                Od kad je dosao u Junajted odigrao je dobro protiv Briza, Mitijlanda i to je to koliko se secam. Prosle sezone uhvatio neku formu, ali ga LVG odma zakucao za klupu.
                Da odigrao par dobrih utakmica u kupu i u evropi, kad je dobio sansu protiv jace ekipe opet ista stvar.
                Jos je prosle godine imao nekih problema sa kilama, sad ne znam kakvo je stanje.

                Comment


                • Ma Depaj je zver. Alo, brejs Luksemburgu. Mora da ga stavi Murinjo u prvu. Kad igramo liga kup.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • sigpic

                    Comment


                    • Cek, Memfis ode u Everton? Sta sam propustio?
                      sigpic

                      Comment


                      • Last edited by miloolja; 13-11-16, 22:42.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Cek, Memfis ode u Everton? Sta sam propustio?
                          Koliko sam ja skontao trebao bi na pozajmicu u Januaru ali nije se spominjalo da je nesto zavrseno nego cisto da su zainteresovani.



                          Za vreme pauze Luk vredno radi.

                          sigpic

                          Comment


                          • Lol, to je bilo obavještenje zbog Stekelenburga, jeste li dobro?
                            sigpic

                            Comment


                            • Imam neki osecaj da ce Runi dati dva komada. Iako ga ja ne bih ni u prvu stavio. Niti bi mi trebali da damo gol Arsenalu. Niti Runi zna da primi loptu.
                              Last edited by bici; 14-11-16, 10:48.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Depaj Out Bruma In



                                Svajnstajger-Snajderlin Out Ruben Neves In

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X