Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    I onda cudjenje sto tijelo ne slusa sa 30. Ali on ovo radi 10+ godina lagano, ja da sam selektor suspendovao bih ga, ali za klub ovo nije problem, nedelju dana pred utakmicu moze ovako da se razvali. Kapiten reprezentacije na okupljanu repezentacije se rastavi od zivota. Nema preko.
    Kako nije problem za klub? Tvoja prva rečenica je objasnila zašto je problem i za klub. Kolika ja njemu plata...250, 300 hiljada funti? Ja razumem da se jednom desi, ali da se stalno dešava, to je ogroman problem za klub. Sad, to što se trpi i posle se pita "Šta se desilo sa Runijem".

    Stigle ga godine i telo više ne može da podnese i fudbal i toliku nedsiciplinu. 31 godina, a na terenu izgleda kao da ima 40 godina. Nažalost, sve mu je dozvoljeno, što je veoma neozbiljno za klub kakav je Junajted.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Nalivanje podstice kreativnost koja mu nedostaje.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Klopp on Rooney: "This generation is the most professional we've ever had. All those legends you love? They all drank like devils and smoked like crazy!"
        Sto bi Muta rekao sve je to normalno.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by z0La View Post
          Kako nije problem za klub? Tvoja prva rečenica je objasnila zašto je problem i za klub. Kolika ja njemu plata...250, 300 hiljada funti? Ja razumem da se jednom desi, ali da se stalno dešava, to je ogroman problem za klub. Sad, to što se trpi i posle se pita "Šta se desilo sa Runijem".

          Stigle ga godine i telo više ne može da podnese i fudbal i toliku nedsiciplinu. 31 godina, a na terenu izgleda kao da ima 40 godina. Nažalost, sve mu je dozvoljeno, što je veoma neozbiljno za klub kakav je Junajted.
          Pa nije jer on to radi od kad je u klubu. SAF je pricao da je znao cijeli vikend da provede u sobi sa viskijem, cigarama i video igricama. Da je ovo bilo dan ili dva prije utakmice itekako bi io problem, ovako nedelju dana prije, jbg ima pravo da se olesi. E za reprezentaciju i selektora je problem. Ovo ostalo je sve receno, propao je i nije cuvao tijelo, ipak njegova karijera je krajnje fascinantna kad pogledamo koliko pije i pusi. Da ima Ronaldovu ili Zlatanovu radnu etiku i sa 40 bi gazio, ovako je trajao 13-14 godina, sasvim dovoljno za njega, Mancesteru je donio sve sto se moglo donijeti, svakako je vrijeme da ide.
          sigpic

          Comment


          • Koliko talenta moraš da imaš u sebi da toliko mučiš sebe sa nezdravim životom i izneseš takvu karijeru. Zbog toga mi je bedak. Uvek je mučenje gledati vrhunske igrače koji propadaju zbog sebe (Ronaldinjo, Adrijano...). Ne volim Junajted, ali poštujem Runija. Gledao sam ga još kao klinca u Evertonu kad je davao one golčine iz daljine. Šteta stvarno. Malo više pameti i imao bi još najmanje 3 godine na najvišem nivou.
            Last edited by z0La; 17-11-16, 15:20.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Originally posted by z0La View Post
              Uvek je mučenje gledati vrhunske igrače koji propadaju zbog sebe (Ronaldinjo, Adrijano...)
              Čuj mučenje. Radost. Da nisu bili skloni porocima ne bi bili igrači kakvi su bili. Pogledaj danas Ronalda i Mesija, ni trunke života u finti, ni grama sreće u lažnjaku, mašine, roboti. Zbog tih alkoholičara sam zavoleo fudbal. Lepota poroka.
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment




              • Mourinho on Smalling injury

                The manager refused to address the rumours of the broken toe.

                Chris Smalling you cannot ask because you have your sources, you trust your sources, you believe what your sources tell you and you did that for 15 days so now you are not going to ask me to comment on your sources.

                So on Chris Smalling I don’t comment, you have your trustful relationship with your sources, you wrote, you spoke, you comment, you criticise, I don’t say a word. You do the big headlines with your sources and now I’m not interested.

                Jose on Rooney: "He is ready (to play). The national team is a different chapter and it’s a chapter that is closed until February or March"
                Jose on Wenger “I think Mr Wenger has respect from the other people. I don’t think I have My last PL title was 18 months ago, not 18 yrs go”
                Mourinho addresses Rooney issue
                “Over the last two or three days nothing happened, he trained like everybody else, he wants to play like everybody else, he’s ready. What happened in the national team happened in the national team, I don’t comment.

                “My players when they go there belong to the national team and I don’t like to comment.

                “Sometimes they come back stronger than when they left us because something good happened there, positive for them, other times injuries, sometimes big injuries, sometimes frustrations because they didn’t play or the result was bad.

                “In this case, we knew what didn’t go well but the national team is a different chapter and is closed now until March.”
                Luke Shaw available for Arsenal

                “Luke Shaw worked well in this period where we had a very small group but he worked really well, he is ready to play, I don’t have any problem with him. I don’t see if he plays but he is my player, a young player with potential, like every young player he has things to learn but he is a player of my confidence and playing now five matches in two weeks, for sure.”
                Jose Mourinho to #MUTVHD: "We have some injuries but I'm not crying about the players we have or don't have." #MUFC
                More from the #MUFC boss: "It's a window of opportunity for others and they are ready for it." #MUTVHD
                Jose Mourinho on Wayne Rooney drinking controversy: "What happens in the national team happens in the national team. I don't comment."
                Mourinho says him and Wenger not shown same respect for achievements. "Mr Wenger has that respect from all of you. I don't think I have it."
                Jose on being @ManUtd "When I was sacked at Chelsea I had lots of offers. I could be working one week after. I waited for this chance."
                Mourinho's comments in full

                Here’s what he said on Wenger...

                “The record against any other manager being good or bad is not important for me. The only thing that matters is what you get as a team, our team’s results, our CV if you want to go in that direction and in the Premier League tomorrow is a match between the two managers with the best record in the Premier League.

                “Sir Alex Ferguson is not here anymore and tomorrow between the two managers we are speaking about I think six or seven Premier League titles, I’m not sure. I have three I think and Mr Wenger has three.

                “Does that mean we should be respective even in periods where our results are not the best? I think Mr Wenger has that respect from all of you, I don’t think I have. My last Premier League title was 18 months ago not 18 years go, I don’t get that respect to be honest.

                “I just follow my way because I want to win a ninth championship and I want to win a fourth Premier League.”
                Mourinho on Shaw, "There are things he needs to learn but he is a player who has my confidence."
                sigpic

                Comment


                • Izgledao je prilicno opusteno(dok ga nisu pitali za Smolinga i Soa). Tako opusten je bio i pred mec sa Celzijem
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Mozda Runi pije samo kad se okupi reprezentacija I to iskljucivo zato sto ga oni iz drugih klubova tjeraju da pije... an se kukavac sve brani: "Neee... ja necu.. ako dodjem kuci pjan, zena ce da vice na mene i otjerace me da spavam u garazi. Neeeeeeee!!!"

                    Comment


                    • Originally posted by Powerslave View Post
                      Mozda Runi pije samo kad se okupi reprezentacija I to iskljucivo zato sto ga oni iz drugih klubova tjeraju da pije... an se kukavac sve brani: "Neee... ja necu.. ako dodjem kuci pjan, zena ce da vice na mene i otjerace me da spavam u garazi. Neeeeeeee!!!"

                      Comment


                      • Cxny_AlWEAAuEsI.jpg

                        Comment


                        • Odlican sastav.
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Carrick in, Ibra out, Rashford u spicu... United ovo sigurno dobija.

                            Comment


                            • Katastrofa jbt, kakav cas fudbala i na kraju ga izduvasmo. Neko je zamadjijao Teatar.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ne mogu gledati više ovo, najbaksuzniji smo klub i svaki vikend se to potvrđuje

                                Comment

                                Working...
                                X