Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • https://www.facebook.com/premijerbal...8233111636134/


    Obavezno pogledati.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Ovakav Mančester želimo stalno da gledamo a ne na rate. Sinoćna partija i pobeda nek bude putokaz za nastavak sezone. Mislim da je i Murinjo zadovoljan kako su igrači ispoštovali sve što je Posebni zacrtao.

      Sve će ovo pasti u vodu ako se u nedelju ne savlada Vest Hem i ako se ne krene sa serijom pobeda u PL.

      Comment


      • Originally posted by HeadBurn3r View Post
        Stvarno mi nije jasno ovo sa Miktarijanom. Ne znam u čemu je uopšte bio problem. On je pravi Murinjov igrač, vrši konstantan pritisak na zadnju liniju, odlično pokriva levu stranu, par puta je pokrivao Šoa kad bi ovaj ispao. Brz, prodoran, odličan sa obe noge, dobar na malom prostoru, par puta je večeras odigrao neke kombinacije pasova na malom prostoru i odlično je to izgledalo. Nije mi jasno.
        Prvo poluvreme protiv Sitija, gde je bio kriminalan kad je izgubio svaki duel na sredini bio glavni kamen spoticanja što je Miki bio "na ledu". Polako ga Žoze uvodi u sistem i nadam se da će mu sve više pružati priliku jer ovaj svojim znanjem i kvalitetom itekako zaslužuje.

        Comment


        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
          Prvo poluvreme protiv Sitija, gde je bio kriminalan kad je izgubio svaki duel na sredini bio glavni kamen spoticanja što je Miki bio "na ledu". Polako ga Žoze uvodi u sistem i nadam se da će mu sve više pružati priliku jer ovaj svojim znanjem i kvalitetom itekako zaslužuje.
          Ne može jedna loša partija, koja uzgred nije toliko kriminalna koliko se priča, baš sam pogledao onaj hajlajt što je Toma okačio, da zaseni sve ono dobro što je uradio na pripremama gde je pokazao da će biti top pojačanje. Trpeo je Rašforda koji je jedno vreme bio očajan, Lingarda, čak se i Runiju u poslednje vreme daje prilika na krilu a njega ni na klupi. Dešavalo se tu nešto iza zavese, nema drugog objašnjenja.

          Comment


          • Ja sam napisao šta mislim da je uzročnik Mikijevog sklanjnja iz tima na neodređeni period. Daleko da se slažem sa odlukom Murinja. Jer svakom igraču je teško da se privikne na novu sredinu, veće zahteve. Malo ima igrača na fudbalskoj mapi koji su kao Miki. Ja od njega očekujem da svaku uloženu funtu opravda. A znam da će to učiniti. Samo mu treba dati vremena i prostora. Nadam se da je ogled sa Fejnordom prekretnica ka njegovim blistavim partijama kada je svojim znanjem i tehnikom uveseljavao "Žuti zid".

            Comment


            • Ne treba igrače ubacivati prebrzo u vatru kad dolaze u novu ligu, ali da trebalo gotovo 4 mjeseca da Miki počne je baš previše. U svakom slučaju, svaka mu čast na profesionalizmu i strpljenju, to samo govori koliko želi da igra za klub.

              Uglavnom, bitno da je napokon dobio šansu i iskoristio je.

              EDIT: Pod uslovom da prođemo (treba nam makar remi protiv Zorye), od jačih ekipa u LE će ostati/ispasti: Roma, Totenhem, Lion/Sevilja, Napoli/Benfika, tu su i Zenit,Bilbao, Ajaks, Fiorentina, Borusija..
              Last edited by BorisUnited99; 25-11-16, 12:53.

              Comment


              • Negde sam načuo da Murinjo razmatra angažovanje Vilijama, Brazilca koji je kod Kontea u drugom planu. Trenirao ga je u Čelsiju, kad je ovaj igrao fudbal svog života pa otuda verovatno i interesovanje. Sad dal ima istine u ovome videćemo vrlo brzo.

                Comment


                • Murinjo je rekao da je probao angazirati Valensiju dok je bio u Madridu, naravno iz Junajteda su rekli da nema sanse... Antonio brat !!!

                  Comment


                  • Kakva snaga i brzina, lud covjek. Jedna od najboljih SAFovih kupovina ikad.
                    sigpic

                    Comment


                    • Je li ono bjese Toni izjavio kako je posle prve sezone najurio svog agenta i da se sam dogovara sa klubom, jer mu agent ne treba. To je brat. Tako su radili Skols, Gigs, Nevil i jos nekoliko njih koji ustvari vole klub.

                      Toni da zavrsi karijeru u Junajtedu!

                      I kapiten, naravno. Jos 3 sezone da nam podari, pa onda penzija. I da se povuce njegova 10-ka!

                      Sent from my Samsung GALAXY S5.

                      Comment


                      • Originally posted by Powerslave View Post
                        I kapiten, naravno. Jos 3 sezone da nam podari, pa onda penzija. I da se povuce njegova 10-ka!

                        Sent from my Samsung GALAXY S5.
                        Nije Maradona
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • Sve imam neki osecaj da ce sutra "Fussballgott" biti na klupi, mozda i udje da zameni Kerika.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ne vara te, njemacki mediji kazu da je u sastavu sjutra, mada na treningu je bilo 19 igraca, a 18 ulazi u tim, tako da mozda oni spekulisu malo. Mene ce svakako iznenaditi ako Kerik pocne, mora Zoze vise da ga cuva, ali tih sat vremena ce valjda izdrzati bez posledica.
                              sigpic

                              Comment


                              • Meni nerealno da ce da igra, pa do skora nije uopste bio sa timom.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X