Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dva kapitena i lidera imamo, dva rodjena pobjednika, ali oni nikad kapiteni ne mogu biti, jedan je otpisan za sva vremena. Od starosjedjelaca Kerik samo koji em ne igra, em vjerovatno zavrsava karijeru ove sezone.
    sigpic

    Comment


    • Izvini Olja ali me mrzi da pisem ponovo 10 minuta


      Forum pojeo post.

      A sve lepo objasnio

      Krivi su treneri za Blinda, ali je isto tako kriv on sto 100x zaboravi da napravi zamku!? To mi je fascinantna stvar. Gledao bih ja Blinda u sredini, ali to necu videti. A i imamo boljeg igraca koji ne igra..

      Samo zamisljam da Blind zasere ovoliko puta kod Fergija.. Ili ne on, bilo ko, i da ostane u prvom timu. Ocigledno je da smo postali novi Liverpul...
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Da razumem te, nisam nesto ovih dana dolazila i odmah izgubim volju kada ne mogu ni da se ulogujem. Vladane ucini nesto
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Kakva presmesna statistika..
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Nisam je ja pravila
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Nista protiv tebe. Nego nam se statistika sprda sa mozgom
                Last edited by l1m4r; 19-09-16, 21:41.
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Originally posted by l1m4r View Post
                  Jedino kod koga je bio na klupi jeste kod Fergija, i svaki put posle klupe on bi podivljao.

                  Evo treci trener u klubu nijedan nema kohones da ga stavi na klupu!? Cak su mu svi dali kapitensku traku (Mojes ugovorom). I mi sada pricamo Runi kriv!? Runi je u losoj formi?! Jeste, igra ocajno, ali sta treba sam da kaze!? Eeeej treneru izbaci me!? Ili ce trener to sam uraditi!?
                  Jos od sezone kada je dosao RVP, Runi je poceo manje vise da krizira, sto iz opravdanih sto iz neopravdanih razloga, ali opet sem Fergija niko nema kohones da ga izbaci iz kluba.

                  A iskreno ne verujem da je Runi toliki kancer ali isto tako ne verujem da je previse uticajan na svlacionicu. Vise je uticajan na trenere. Kako!? Ne znam.
                  Sto niko nije prokomentarisao Zlatanovu igru !? Posto je Sitiju mogao da utera bar 3 komada, a i u nedelju jos 3. Cak je i on imao neke prijeme koji su bili na nivou Runija, ali njega tolerisamo!? Zasto!? Tek je stigao!?

                  Dolazimo do toga da je Runi kriv za svaki poraz, svaki primljeni gol, svaki neuspeh kluba?! Ali opet ko njega stavlja u ekipu!? Ne ja, ne vi!? Vec treneri. Tako da pametnom dosta..
                  Meni nije jasno zasto Murinjo pljune malog Shawa, koji je da se ne zajebajemo jos uvijek dijete, a vamo ne smije pisnut na Pogbu, Runija, Zlatana i Smallinga.

                  Sto nije pljuno Felino pozicioniranje. Sto nije pljunuo Runijevo pozicioniranje.

                  Ako nastavi da fura ovaj ko fol 4-3-3 bez kohezije, ne pise vam se dobro i to onako objektivno kazem.

                  I da se ne zajebajemo, kako vam Blind sad nije igrao stopera vi lopte niste znali iznjet. I ne provociram niti bilo sta se nasladjujem(to radim privatno ), ali generalno meni Murinjo nije jasan. Jest da bi volio da propadne ko kauc, al covjece ipak nije on pao s marsa da ovakve stvari radi.

                  Kako to Fella igra prije Kerika isto mi nije jasno, Fella koji nista ne doprinosi, al bas bas nista. Evo gledo sam vas najvise ove sezone od drugih timova iz PL i fakat ne kontam. Igre ni na mapi.

                  Runi ako sta treba da igra, to je spica, a ne izmisljenu poziciju 10ke gdje mu je posao da salje pasove pozadi ili u stranu. Za to sluzi zadnji vezni, da rasiri igru i pravi distribuciju lopte. Runi treba da primi loptu i posalje ubitacan pas, a to ne radi i ne zna da radi na ovoj poziciji.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Sou povredjen 3 nedelje (minimum). Roho zamena. Sledece kolo Roho protiv Mahreza. Oh goodie...
                    sigpic

                    Comment


                    • Ne vjerujem, ima Blinda i Darmijana.
                      sigpic

                      Comment


                      • Tako kaze Tajms mada iskreno nemam pojma koji novinar tacno. Vrv Hirst. Sto onda znaci da je to to.
                        sigpic

                        Comment


                        • Urnisu mediji Runija, nevidjeno nesto

                          Jose Mourinho has issues to address and the main one concerns his captain.
                          http://www.espnfc.com/club/mancheste...nited-problems



                          Kolimor

                          http://betting.boylesports.com/footb...lause-contract

                          Manchester United news: Why Jose Mourinho needs to finally drop Wayne Rooney from starting line-up
                          http://www.independent.co.uk/sport/f...-a7315851.html

                          Manchester United fanzine Red Issue slaughters Wayne Rooney
                          http://www.manchestereveningnews.co....ooney-11905017

                          Manchester United captain Wayne Rooney is just no longer good enough
                          http://www.telegraph.co.uk/football/...onger-good-en/

                          Man United fans vote to end Wayne Rooney’s career at Old Trafford
                          http://www.dailystar.co.uk/sport/foo...t-Old-Trafford
                          sigpic

                          Comment


                          • Bilo je i vreme samo se plasim da se i njegovim odstranjivanjem mnoge stvari nece resiti.

                            Ali ce makar za pocetak Mo pokazati da li je ozbiljan lik ili ne.
                            sigpic

                            Comment


                            • Broj pretrcanih kilometara do sada u PL.



                              Ne igra se fudbal bez trcanja jbg

                              Comment


                              • To je do kretenskih priprema, nespremni smo.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X