Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Erik Dekard View Post
    A mozda se konacno i ostvari

    Spoiler

    Slavice Saburo taj dan kao slavu

    Comment


    • Originally posted by Ricma View Post
      Ako dodje Murinjo najvise ce da me interesuje kako ce da proda Matu i jos par u kojih nije ulozena mala svota novca.
      Koga ocekujes jos da proda?
      sigpic

      Comment


      • Ja sam ubijedjen da ce Mata da ostane,tj nema teorije da ga proda vjerujte mi

        Sto se dovodjenja tice vidjecemo,ali ocekujem spica i stopera sto posto...Morgan je njegov igrac tu nema dileme
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Samo nek ode LVG i da dodje Zoze, pa on sta ce raditi dalje je njegovo Samo da ovaj ode sto pre...

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Ja sam ubijedjen da ce Mata da ostane,tj nema teorije da ga proda vjerujte mi

            Sto se dovodjenja tice vidjecemo,ali ocekujem spica i stopera sto posto...Morgan je njegov igrac tu nema dileme
            Ne znam sta u januaru moze da bude dostupno od igraca. Znam da su vas povezivali sa Teseirom iz Sahtjora, a od stopera...sumnjam da ce Everton da pusti Stonsa u januaru. Mozda Laport...
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Erik Dekard View Post
              Ne znam sta u januaru moze da bude dostupno od igraca. Znam da su vas povezivali sa Teseirom iz Sahtjora, a od stopera...sumnjam da ce Everton da pusti Stonsa u januaru. Mozda Laport...
              4231 je formacija makar to znas da ce igrati,tu dileme nema koliko je 1%

              Mislim da nece ni dovoditi nesto u januaru uopste,pricam o ljetu...
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Dobro ako dodje uopste (recimo sada), pitanje sta ce mu biti cilj do kraja sezone. Top3/4, sumnjam da moze da napadne titulu sa ovim kadrom. Ne znam da li ce Blinda da koristi kao stopera a ako mu Dzons bude igrao to nece da izadje na dobro.
                sigpic

                Comment


                • Eh tu se ne slazem s tobom.Mou ne voli te mlakonje tako da se izrazim tako da od Blindare nista...moze on Jonesa da sredi i upari sa Smolingom bas kako treba.Ima onaj ispada i to bez daljenjeg,ali malo ko igracu umije da da krila kao Jose*,a ovaj potencijal ima samo ga jebe nesigurnost jer nema samopouzdanja,a i pamet tu nije jaca strana no to se da srediti.Eventualno Rojo da igra mada ja to ne vidim i mislim da ce Jones da bude izbor broj 1 za drugog stopera.Morgan mi je bas onako njegov tip igraca.Realno Depay bi u toj igri u tranziciji sigurno pokazao vise.Eh sad je tu tesko ocekivati titulu,a po meni nije taj igracki kadar toliko presudan nego vise nacin treninga godinu i po dana sa LVG-om koji tezi posjedu dok bi se sada igraci morali navikavati na nesto potpuno drugacije...Martial,Depay i Mata u tranziciji bi pokazali mnogo toga.Ocekujem da prvo pojacanje iz ove moje perspektive bude Ilkay Gundogan

                  *Sneijder je nakon ogromnog manjka samopouzdanja nakon prvih priprema pricao kako bi ubio da mu je ovaj to trazio...
                  Last edited by AK47; 20-12-15, 21:46.
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Ne verujem ja da bi Murinjo imao tolko problema sa povredama,to mi je prvo i osnovno,ovo ostalo oko taktike je mahom poznato s tim da bi sigurno doveo nekog u januaru,jednostavno ne mogu da zamislim da on nešto propusti slučaju,brzo bi se to pospremalo,pogotovo sad kad bude refrešovan a para ima za bacanje.
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • A i sva druga sutrašnja britanska štampa piše isto...

                        THE INDEPENDENT: Louis van Gaal set for Christmas sack if Manchester United lose to Stoke or Chelsea
                        Last edited by miloolja; 20-12-15, 22:47.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by Erik Dekard View Post
                          Moze on i levo/desno a u Realu su ga isprobavali i u veznom redu, tako da bi sigurno igrao negde pored Ozila.
                          Jedino da Kazorla odluci da se vrati u Spaniju, pa da Isko upadne, mada je to potpuno nerealno trenutno. Pre ce on u Junajted/Celzi/Siti/Juve.

                          Comment


                          • Last edited by miloolja; 21-12-15, 10:55.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by PRINCARA View Post
                              Jedino da Kazorla odluci da se vrati u Spaniju, pa da Isko upadne, mada je to potpuno nerealno trenutno. Pre ce on u Junajted/Celzi/Siti/Juve.
                              Nama bi najvise legao, jer umiremo za takvim igracem, cak i Alegri trubi o tome evo vec drugu sezonu. Najpre ce on ostati

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Meni ovi ultimatumi vrhunac gluposti... Sta sad ako izgubi naredni mec otkaz, ako pobedi sve ok i ono od ranije se brise? Ako vec sumnjas u njegove sposobnosti smeni ga sta ga testiras sad... Samo odlaganje neizbeznog a sto pre preseku i pronadju drugog menadzera pre ce krenuti na bolje

                                Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                                VALENTINO ROSSI #46

                                Comment

                                Working...
                                X