Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da Grizman nikad nije bio planiran da igra tog jedinog napadaca nego neku desetku iza napadaca, tako da je verovatno bilo planirano Grizman + Lukaku, i imam osecaj da bi to bila brutalno dobra kombijacija.
    sigpic

    Comment


    • Kapiram da se nije islo po Dzejmsa, ali prvo Sances, a sad i Dzejms odose u Bajern, a obojica su Mendesovi klijenti. Murinjo se potpuno okrenuo Rajoli i odjebao Mendesa?
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          It’s understood the French international was ruled out as a United target after Mourinho received scathing scouting reports.

          While Lukaku scored 26 goals for Everton last season, it was determined Lacazette’s return of 36 was inflated by penalties.
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment










          • Comment


            • Pogba i Lukaku su odlicni prijatelji vec 8 godina tako da ce biti dobre saradnje izmedju njih

              Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

              Comment




              • Jose Mourinho wants Manchester United chief Ed Woodward to make rivals Tottenham an irresistible £60m offer for Eric Dier.

                Comment


                • Kaze Skaj Perisic sve blizi, naci ce se na 48 miliona funti sa bonusima.
                  sigpic

                  Comment


                  • Nadam se da nije istina za Perišića i diera jer bi došli zajedno 110mil a to je ludost dati za njih dvoje a pogotovo za perisica
                    Za te novce moze ae puno bolje igrače dovesti


                    Sent from my iPhone using Tapatalk

                    Comment


                    • Marli ne otvaraj!

                      Spoiler
                      Last edited by Rossonero; 11-07-17, 20:46.

                      Comment


                      • Ocekivano.

                        Toni je zamenik. Pitam se da li idu Smoling i DDG ili Erera kao treci. Mata?
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Cudi me da je Valencia kapiten jer pored njegovih profesionalnih vrlina ne djeluje mi kao osoba koja je lider i uvijek sam ga dozivaljavao kao nekoga ko u tisini radi sam za sebe
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Erera dobija traku sledece leto. Mogao bih da pretrpim Dajerovo dovodjenje da ga Murinjo planira u formaciji sa 3 stopera, al 1% sansi da se to desi.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Meni npr. Erera uopste nije materijal za kapitena. Kapiten na prvom mestu mora da bude elokventan koliko toliko, takodje i smiren u odredjenim situacijama da zna kada da smiri ekipu a kada da podigne. Erera nit je smiren, nit je elokventat, samo sto je borben i to je to. Ja bih pre dao Bajiu traku nego Anderu.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment




                              • Kakav je kralj Bajli.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X