Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Isco i Mou se nisu druzili Deni,kao igrac i trener barem...

    Ali cuj Isco za DDG
    Mislio sam u smislu da se nije možda kačio sa njim kad je odlazio ili da se nisu slagali.

    Inače što ne DDG i dobiješ nekih 20-ak miliona.

    Kad vidim da onaj Hames ili Bejl igraju umesto Isca, srce me zaboli.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

    Comment


    • Originally posted by Ser Deni ® View Post
      Mislio sam u smislu da se nije možda kačio sa njim kad je odlazio ili da se nisu slagali.

      Inače što ne DDG i dobiješ nekih 20-ak miliona.

      Kad vidim da onaj Hames ili Bejl igraju umesto Isca, srce me zaboli.


      Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
      James nikad ne igra umjesto Isca...Bale je igrao nekad,a ove sezone ne vjerujem da ce

      Brate,Mou otisao---Isco dosao,tj nisu saradjivali uopste

      Isca ne bi dao ne znam ti za koga,a ne za golmana bilo kakvog
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Ja sam bio ubedjen da je on došao te sezone sa Murinjom, a da je sledeće sezone Mou otišao. Oh well...

        Što da ne zamena? Perez baca na DDG, a Isco se baš i nije naigrao. Jeste da ne pratim svaku utakmicu Reala, ali takav sam utisak stekao.


        Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

        Comment


        • Pratis mozda LS 1/4,1/2,finale
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Isco je pokidao u finalu protiv juvea. ne mogu loptu da mu uzmu. strasan igrac

            Comment


            • Ma Iscu ionako ne mozes loptu uzet, nebitno koje takmicenje/tekma u pitanju

              Comment


              • kazem jer nisam gledao real prosle sezone pa sam tek u finalu shvatio koliko vrhunski igra

                Comment


                • Comment


                  • Objavio klub na twitteru, Lukaku gotov definitivno, jos lekarski.

                    Comment


                    • sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment



                      • #AgentP
                        sigpic

                        Comment


                        • Erice,

                          jos Perkan da dodje i sve smo pogresili ove godine .

                          Ajde sta je tu je. Neka nam je sa srecom. Neka ponovi Ibrinu sezonu, ja zadovoljan.
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Zlatan jedan od najnesebicnijih napadaca, aplaudirao Rasku stalno i kad pogrijesi, stalno trazi pas da provuce, a Lukaku jedan od najsebicnijih, ako ne i najsebicniji na svijetu i lopta kad je kod njega ostali mogu da zaborave da ce je dobiti. Vidjecemo kako ce to funkcionisati.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Zlatan jedan od najnesebicnijih napadaca, aplaudirao Rasku stalno i kad pogrijesi, stalno trazi pas da provuce, a Lukaku jedan od najsebicnijih, ako ne i najsebicniji na svijetu i lopta kad je kod njega ostali mogu da zaborave da ce je dobiti. Vidjecemo kako ce to funkcionisati.
                              Nemoj da me teras da trazim klipove, gde je mogao 100x da doda a on zavrsio sam. Nemoj da ga predstavaljas kao idealnog kada nije. ALi da je kljuc da se i on potpise sada, jeste..
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • To ne mijenja cinjenicu da za razliku od vecine napadaca ne gleda samo gol. Dok Lukaku gleda samo gol. Nema savrsenu realizaciju, sve ostalo je na vanzemaljskom nivou.

                                I ja vec znam da igru kao prosle sezone ne mozemo imati, Lukaku da stvara sanse niti moze niti oce, morace da mi se pakuje. Krilo kljuc.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X