Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja i dalje potajno sanjam Radju..

    Znac Bici na koji klip mislim..
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • I zvanicno ode Runi

      sigpic

      Comment


      • Chelsea have matched Manchester United's offer for Romelu Lukaku. [Telegraph]

        Manchester United are still confident of completing a deal for Lukaku in time before he join the squad on the US tour on Sunday. [Telegraph]

        If Romelu Lukaku does not change his mind, he'll go ahead with a medical for Manchester United tonight. [Telegraph]


        Gesendet von iPhone mit Tapatalk

        Comment


        • Manchester United are offering Matteo Darmian plus €20m for Inter winger Ivan Perisic.
          ....

          Comment


          • £75m + £15m + Rooney = £75 million.
            more like 70 million
            sigpic

            Comment


            • Hahahaha xD dobro ovo za runija xD a mozda hoce da dovede perisica da igra levog beka? XD

              Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

              Comment


              • Mozda ce stvarno igrati sa krilnim bekovima, onda bi bilo potpuno ok imati Perisica i Soua lijevo i Valensiju i Janga desno.
                sigpic

                Comment


                • Ja ne znam dje je zapelo kod tih velikana koji su nekad smisljali i izmisljali velike igrace.

                  Ne znam sto se sad cimaju oko Lukakua, tuljana klasicnog, da daju grdilo para, kad mogu za iste da odrade skauting i dovedu 10 igraca sirom svijeta, od kojih ce 3 sigurno biti nesto novo i donijeti MU povratak.
                  Tako se nekad radilo, ovo sad nema smisla uopste.

                  Za 5 godina nece imati igraca da valja.
                  Da nije Monako par likova stvorio, sto lice na one klasne, old school igrace, za 5 godina bismo gledali dje su glavne zvijezde polu-igraci.

                  Sramota.

                  Daj bre za Brazil i dovedi 5 momaka, stvori novog Rivalda, Zilberta Silvu, Tijaga Silvu... Kakva trgovina bravuljana.

                  Comment


                  • Originally posted by Stevudza11 View Post
                    Hahahaha xD dobro ovo za runija xD a mozda hoce da dovede perisica da igra levog beka? XD

                    Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                    Nadam se da ne jer Perišić nikad u karijeri nije igrao lijevog beka a igrača s 29g ne učiš novoj poziciji


                    Sent from my iPhone using Tapatalk

                    Comment


                    • sigpic

                      Comment


                      • Lukaku gotov, potvrdio Fabrizio Romano.


                        Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                        Comment


                        • Jbt na kraju ce ladno Rom da bude...
                          sigpic

                          Comment


                          • Erik, ti si pisao jos tokom sezone ako se ne varam, "samo Lukaku da ne bude taj napadac"?

                            Comment


                            • Tehnicki nedorastao da igra na najvisem nivou, kretnja i inteligencija upitni. Strasne fizikalije i rekao bih dobar finiser, mada zna da upada u minus faze cesto tokom sezone.

                              Moratu bih izabrao bez razmisljanja i po vecoj ceni.
                              sigpic

                              Comment


                              • Otprilike to samo mi nije ni Morata nista bolji, bolji je igrac definitivno, ali napadac nikako.

                                No nije ni bitno, Lukaku je napadac koji je doveden, valjda se potpise Ibra u januaru(nadam se novembru) pa neka ga proigrava i namjesta, barem je Lukaku dobar finiser, to mu se ne moze uzeti

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X