Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Na papiru samo, na terenu to ni blizu tako nije izgledalo, Runi je imao previse slobodnu ulogu sto ce reci desetka, Pogba isto, ostaje Felaini na vjetrometini, masu prostora za Votford kad god predju sredinu, ne moze tako. 4-3-3 sa Runijem se svakako tesko igra, onda je sto puta bolje Runija pomjeriti na centralnog veznog, Pogbu na desetku, barem ce postojati neki balans iako bi i dalje bilo sporo i bez pravog pasa. Rekao sam vec, bolje Ibra da igra desetku barem ce iskreirati nego ovako da se kukavac vraca po loptu da bi se nesto napravilo, jer vidi covjek posle sat vremena da od pasova kroz sredinu i otvaranja prostora nema nista.

    Nije nikakav problem i dalje, ali Murinjo mora da nauci na ovim greskama. Dalje, treba da vrati Svajnija u prvi tim, da mu je barem na klupi jer moze da promijeni dinamiku barem 20-ak minuta i Kerik ako je zdrav, a jeste, treba svaku u ligi da pocinje. Erera ne izgleda lose na pocetku sezone, ali on sa dva u vezi isto nema sta da trazi. Jer da se uzdamo da ce Pogba nauciti da igra sa dva u vezi je velika kocka i ko zna koliko ce vremena proci. A Runija do nove godine svakako na terenu nece biti, mozda ponekad.

    Ima i Zozeove krivice, mogao je da dovede Lasa ili Maudija ili obojicu na kraju krajeva, prvi je bio dzabe, drugi za 30-ak miliona, mozda je precijenio neke igrace, a neke zestoko potcijenio.
    sigpic

    Comment


    • Ja sam za ovako nešto

      Kerik (Blind)
      Erera/Švajnštajger (Felaini) ------- Pogba
      Miki(Mata) -------------------Rašford/Marsijal (Lingard)
      Ibra


      Murinjo kao da se inati svima.
      Felaini: Njega ne vole, sada ću da im pokažem da može da igra.
      Kerik: Prehajpovani bog, vole ga samo Junajtedovci, sada ću da im pokažem da može bez njega.
      Runi: Svi misle da je gotov, sada ću da im pokažem da može.
      Blind: Hm, mislie da je Van Gal debil i ne vole ga na cb, sada ću da im pokažem da može. Igra pre Smolinga i dajem mu traku dok je ovaj na terenu.
      Mata: Svi mislie da ću da ga šutnem kao u Čelsiju, sada ću da im pokažem da sam pun razumevanja pa će i ostale moje odluke biti smislene i tolerantne. Daću mu minuta na tacnu, toliko da ne bude brutalan, i da se ne primeti da je bolji od Runija na 10-ci.
      Miki: Tek derbi da debituje (?!!)
      Bastian: (?!)

      Ako donosi tako krupne odluke, mora se videti opravdanje. U ove tri poslednje tekme ga nema nikako.
      Last edited by Abel; 18-09-16, 17:00.

      Comment


      • Spoiler


        Sve grafika objasnila. Ono sto sam rekao gore. Fela preblizu stoperima, Runi preblizu Ibri, Pogba u sredini ne zna dje ce. Plus jako malo kombinacija Runija i Pogbe. To je vec za brigu.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Ona prosle nedelje cak i nije bila toliki problem, da, nepojavljivanje na utakmicu 40 minuta, ali posle je barem bila prisutna zelja, igra, ali od cetvrtka do danas ovo ni na sta ne lici.
          sigpic

          Comment


          • Kerik s lakocom otvara, posebno kad ima nekog da mu stiti ledja, a sad to barem nije problem.

            sigpic

            Comment


            • Meni je jezivo što šalje napred Felainija i onda preteruje sa bunarenjem iz dubine na njega i Ibru. Ne znam, to mi je sirovije od Pjulisa i Mojesa zajedno, pogotovo za jedan MU.

              Jbg, ne vrednujem fudbal visoko od zemlje. Pogotovo ne kad se preteruje. Razumem timove koji su primorani i nemaju tehnike, razumem stoppage time kada se neko zablindira u odbranu. Ali ovako - jedino sredstvo kao C plan kroz 40 minuta. Greh.

              Comment


              • Mourinho će jako brzo morati da odluči ili on ili Rooney. Vrlo jednostavno.

                Comment


                • Strasan igrac, koliko bi nam samo on donio kao desetka

                  Jorge Mendes has told La Liga champions Barcelona Manchester United have first option to buy Bernardo Silva
                  sigpic

                  Comment


                  • Nivo konferencije

                    https://streamable.com/i6up?t=1.5
                    sigpic

                    Comment


                    • Rooney i Ibra gore, spori, odmah ispadaju. Mogla bi i djeca po krilima biti agilnija u defanzivi i iz tih situacija izbijati u kontre. Generalno je ekipa dobra za neku kafansku tuču, preteška u sredini. Guše i nas koji gledamo a kako je tek njima.
                      Ukupno 3 do 4 igrača su na nivou od početka sezone što znači da je do trenera.

                      O prvom golu u kontekstu pogrešne postavke je glupo raspravljati, igrač gubi loptu i u roku 2 sekunde se sve odvija.

                      Je li ima u ovoj ekipi neko ko će izvoditi pristojno kornere?

                      Comment


                      • Ima, Runi
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by notorious View Post

                          Je li ima u ovoj ekipi neko ko će izvoditi pristojno kornere?
                          Fil Dzons, ali je povrijedjen jbg.
                          sigpic

                          Comment


                          • Mi od poslednje sezone SAFa, tacno kad je Van Persi izvodio kornere, ne secam da smo dali 2 gola iz kornera. Sto je suludo, 4 sezone su prosle.

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Ima, Runi
                              Zato i pitam. S njegovim ubacivanjima 7 Jan Kolera ne bi imalo šanse.

                              Comment




                              • sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X