Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vladane ti bi stvarno uzeo Fontea, pre Van Dijka?
    Van Dijk je pravi lider, Fonte mi trenutno izgleda kao malo bolja verzija Lovrena.

    Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Pored njega ko god da igra izgleda nevjerovatno i u Sautemptonu i u reprezentaciji, ko god da mu je partner u Sautemptonu izgleda premocno, a partneri mu se mijenjaju, samo on ostaje. U ovu sezonu je nesto sporije usao jer je bio povrijedjen na pocetku, ali evo trenutno izgleda sasvim dobro, mislim da je on lider odbrane, a nama treba lider prije svega.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Prilican sam ja optimista za ovu sezonu inace i mislim da je ovakav poraz svakako bolji nego 1:0 da je zavrsilo posle one greske u prvom minutu, jer ovo moze da probudi Murinja, da promijeni formaciju, startere, Van Gala je probudio Lester, od tada je nasao balans i do kraja te sezone to uopste nije lose izgledalo. Ali je krajnje suludo dati onolike pare za Pogbu, nije on lider i nikad ne moze biti, uvijek je igrao najbolje kad bi imao vrhunskog DLPa pored sebe pritom. Sta je ocekivao Murinjo od njega nije mi jasno, jos Murinjo kojem je DLP prilicno nebitan generalno. Covjek koji je imao Lamparda, Balaka, Esijena, Makelelea, Alonsa, Modrica, sta je ocekivao od Pogbe bas mi nije jasno.
        Pa onda treba dovesti jednog vrhunskog veznjaka na zimu da igra sa Polom. Nekog mocnog pleja i problem resen Salu na stranu zasto da ne. Ima Junajted love.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Pa evo imamo dva duboka pleja, jedan je u rezerve, drugi na klupi. Imamo cak i tri ako ces i Blinda da racunamo.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Pa evo imamo dva duboka pleja, jedan je u rezerve, drugi na klupi. Imamo cak i tri ako ces i Blinda da racunamo.
            A sta mislis, sta ce biti sa Svajnijem? To me zivo interesuje, imas li kakve informacije?
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Nista, uzimace platu do januara i otici u Ameriku jer je Murinjo previse tvrdoglav i ponosan da bi priznao da je pogrijesio(ako je on, mozda su mu ruke svezane, mozda je Vudvordovo maslo), eno uziva iz vikenda u vikend, seta, slika se, prima 150 000 funti i nista ne mora da radi. Cak su i na rcu toliko ocajni da ga zele nazad, ja da sam na njegovom mjestu da me mole glavasi na koljenima ne bih se vratio.
              sigpic

              Comment


              • Ne stavljajte Matu u isti koš, on je pozdravio Azara jer je običaj da pozdrav sa protivničkim igračima posle utakmice, ali je pozdravio i otišao u svlačionicu, po govoru tijela i izrazu lica bio je nervozan. Ali Ibra, Marsijal i ostali to je već druga priča.

                Comment


                • Mata najbolji igrac kluba ne startuje, ovo su ozbiljni kiksevi

                  Erera Kerik Pogba

                  Mata Mikitarjan

                  Ibra

                  ili

                  Kerik Pogba

                  Mata Mikitarjan Martijal

                  Ibra
                  sigpic

                  Comment


                  • Ja bih imao veliki problem da spavam uveče kad bih forsirao Lingarda pre Marsijala, grizla bi me savest. Žrtvuješ pravog fudbalskog talenta radi nekog ko će možda više da pruži defanzivno i pretrči više.

                    Sredina terena, deo terena gde moraš da imaš staložene, tehnički dobre igrače, tebi igraju Herera i Felaini, koji nemaju ni jedno. Herera brat nema pas, nema snagu, primi loptu uplasi se kao zec i odmah je vraca nazad, ni ne skonta da nema protivnickih igraca oko sebe, totalno promasena pozicija. Kerik ili Blind moraju da igraju tu umesto Herere, moraju.

                    Nije mi jasno kako to Murinjo ne vidi.

                    Comment


                    • E to je ono sto meni nije jasno, moze Kerik da igra u ovim slabijim takmicenjima i mi imamo u tim utakmicama potpunu kontrolu, stvorimo brdo sansi, zasto ga ne koristi u ligi je bas nejasno. A Rasford i Lingard zasto igraju prije Martijala, Mate i Mikitarjana je tek posebna prica. Posebno tako daleko od gola, jer ovo sto igra Rasford je defanzivno krilo, nema tu koristi od njega.

                      Jos jedan dobar komentar

                      We have a world cup winner who has now retired from international football. He can offer so much on and off the field yet we have just cast him aside. Pathetic.
                      sigpic

                      Comment


                      • sigpic

                        Comment


                        • Kerik i Mata moraju da igraju, evidentno je da uvek kad igraju oni igra i Junajted, i pobedjujemo.
                          Kerik, Mata i Mikitarijan/Marsijal moraju poceti sledecu u ligi.

                          Daj vec kad si ulozio tolike pare u Pogbi, namesti mu tim i da pocnemo da igramo. I danas bi izasao on na bod, siguran sam u to. Gol je promenio dosta stvari pa se morao vise otvoriti. Cim pocinjes sa Rashforda i Lingarda, kojih su vise nazad nego napred, i Felainina, sve je jasno.
                          Dakle,
                          Erera-Kerik-Pogba
                          Mikitarijan Mata
                          Rashford

                          Ovaj tim nam je najbolji u ovom momentu. Ima tu dosta stofa i za defanzivu, i za kontru, i za pas igru.

                          EDIT: Ne znam zasto su Depaj, Snajderlin i Kerik toliko u nemilosti Murinja, da su dobili sansu da igraju lose pa da ih nema. Snajderlin poslednu tekmu igrao na prijateljsku sa Dortmundom ako se ne varam. Sokantno i neocekivano.
                          Ibra moze malo na klupi.

                          Sent from my LG-D855 using Tapatalk
                          Last edited by Ser Gagi; 24-10-16, 00:37.

                          Comment




                          • Samo je trebalo bez onog ispada sa Konteom, mada se generalno dobro ponasa za sad. Cak i previse dobro.
                            sigpic

                            Comment


                            • U januaru Murinjo mora da odradi posao, ako misli spasavati sezonu, 2-3 prava pojacanja, a svi znamo da se tesko dovode u zimskom prelaznom.

                              Ovaj tim perspektive nema, niti ce je imati, pola igraca nije za ciljeve koji mancester zacrtava.

                              Nekada je Mancester bio, odbrana, dva centralna vezna, dva krila i dva napadaca, postava je bila standardna, uz male korekcije i sabijali su svakog, sada niti se zna formacija niti ko igra.

                              Nije ovdje ni do trenera, Mojes dosao neiskusan i nije za velika djela, VanGa preiskusan i zadrt i on ne valja, pa sada Murinjo isto los, koga dovesti ili reci igraci na tetenu ne trce i ne igraju(nemaju kvalitet), gledam cesto kada izgube loptu, ovi u napadackog djela u kasu niti se trude, prolaze kroz njih.


                              PS I jos ovo cu reci koliko god pljuvali i nipodostavali Cupavog Felainije dadne vise od pola ovih baletana koji se zacesljavaju i prave frizure pola dana, a drugi pola dana placu radi rastava braka, koliko god je limitiran dadne maksum, a drugi to ne daju.
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment




                              • Evo je dobio i novi nadimak. "The Humiliated One" Nije mu Konte kriv, sam je sebe ponizio sa onakvim timom.



                                Gary Neville on Herrera and Pogba
                                “I think that today they got a little bit shoddy in the second half,” Neville said on Sky Sports.

                                “It was embarrassing from Pogba and Herrera. Kante just walked through them. They are the central midfield players.”


                                Treba samarati igrace u svlacionici. Pa neka idu onda kuci kod djevojke da kukaju.

                                Sent from my Samsung GALAXY S5.

                                Comment

                                Working...
                                X