Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Norvud to uvijek prvi zvanicno potvrdi, na ovaj ili onaj nacin.



    Dakle Zoze je trazio cetvoricu za kicmu, dobio ih je, sad moze da dise i da dovede Mirandu i Matudija ako nije problem.
    sigpic

    Comment


    • Vlajko sibnuo je 100% , pa samo pogledaj ovaj Adidasov markeinski impact, sada su otisli i korak dalje od svih brendova...
      ponasali su se kao i obican navijac, pa onda kao insajder sa tizerima... sada kada bude sve zvanicno idu one klassic nadrkane reklame
      Adidas <--> Man.Utd <--> Pogba <--> Adidas <--> Man.Utd <--> Pogba <--> Adidas <--> Man.Utd <--> Pogba <-->
      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

      Comment


      • Ali ovo bla bla je vise nego jasna kampanja bila, Rajola sibnuo na tw i onda Adidas krenuo sa marketingom.

        Na adidas uk je danima sve Mancester i samo na jednoj slici Pogba, na prvoj strani sajta. Samo oni sponzorisu i Juventus isto, pa nije ni cudo sto pizde na juventuz forumu i zbog Pogbinog ponasanja i zbog Adidasa.
        sigpic

        Comment


        • Da njima i Juve nije klijent ne bi me iznenadilo ovoliko, ovako se bas posprdase sa njima, u fazonu niste bitni.

          Tapatalk
          sigpic

          Comment


          • Bas nevjerovatno ponasanje, da je Nike sponzor Juventusa bilo bi razumljivo, ali ovo sto rade je stvarno degutantno, mada je svakako jasno ko je njima bitan u fudbalu, dok imaju Real i Mancester potpuno su mirni. Bajern je tu po automatizmu uvijek.
            sigpic

            Comment


            • Pa samo kada vidis ovu "kanonadu" iz citavog sveta na Zlatana... Covek svuda igrao i svasta prosao... ali sigurno ni sam ne zna sta ga je snaslo
              Ne umanjujem njegove bivse klubove, nego samo kazem da je ipak specificno...
              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • Originally posted by srdjan_sl View Post
                Da njima i Juve nije klijent ne bi me iznenadilo ovoliko, ovako se bas posprdase sa njima, u fazonu niste bitni.

                Tapatalk
                Naravno da je Juve nebitran u celoj priči, pa ne obara Juve transfer rekord, ne kupuje Juve Pogbu, video bi kojim slučajem da je obrnuto, da bi se iste stvari događale.

                Tako da, ovo što upravo pišete je glupost, adidas je industrija, sad se reklamiraju, ko ne bi u njihovoj pozijici, bez obzira da li su za poziciju znali juče ili pre sedam dana....

                Comment


                • Ima i toga, ali mi je svejedno neverovatno da to rade pre zvanicne objave. I zar stvarno mislis da bi bila ista situacija da smo oborili rekord za Bejla npr?

                  Tapatalk
                  sigpic

                  Comment


                  • Pa kada igrac ode u Juve to pozdravi samo uza familija Zezam se, naravno.

                    Nego sacate li se ovoga STISNI Kako sam tada mislio da me folira ... pa kao ono whatch the space, pa mozemo da dovedemo svakoga...
                    Izvini Ed
                    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                    Comment


                    • Originally posted by srdjan_sl View Post
                      Ima i toga, ali mi je svejedno neverovatno da to rade pre zvanicne objave. I zar stvarno mislis da bi bila ista situacija da smo oborili rekord za Bejla npr?

                      Tapatalk
                      Ne znam čiji je štićenik Bejl. Ako je i on pod patronatom adidas-a naravno da bi isto bilo. A zamisli tek da prelazi iz Reala u Junajted....fiiiiiiju.

                      Comment


                      • Originally posted by AIRBORNE View Post
                        Pa kada igrac ode u Juve to pozdravi samo uza familija Zezam se, naravno.

                        Nego sacate li se ovoga STISNI Kako sam tada mislio da me folira ... pa kao ono whatch the space, pa mozemo da dovedemo svakoga...
                        Izvini Ed
                        Hahaha....bilo je sad neke raje kada je Pipita potpisao

                        Comment


                        • A evo i objašnjenja da ste se lepo izlupetali



                          industrija bato.

                          Comment


                          • Pa zasto bas njega uzese za akciju ako nista nisu znali.
                            Mogli su i Stefana da uzmu.
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • Spot je snimljen još pre EP-a, a tada su već bile spekulacije na relaciji Pogba - Junajted.

                              A ako ćemo realno među ovim nabrojanima prvi su samo Juve, Bajern i Real koji je uzeo LŠ, ostali su bili daleko čak i od drugog mesta.

                              Comment


                              • Bitno da Brajkulica ima proverene info. 100% tačne. Bolje obavešten od Akija.
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X