Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by l1m4r View Post
    A Erik svim srcem za Pogbu? Vidi se da ništa ne pratiš Ricpa

    Taman sam hteo da pitam Maricu jesi to ti? Ko ti hakovao profil? Kad ono stvarno on 😂..
    Rekao sam po mnogim stvarima, ne po svim.

    Ti mi dugujes jedno njakvi vece minimum.

    Comment




    • Sta je sa Smolingom, nije valjda da se jos oporavlja od surfanja?
      sigpic

      Comment


      • Kako znate da def napusta klub? Ima li kakvih prica na netu?
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Na ovom spisku su svi oni koji su juce bili na treningu prvog tima, ali Svajni je na izlaznim vratima, cak je i Stoun prenio
          sigpic

          Comment


          • Da, sada citam na BBC. Iako je sve u domenu nagadjanja, nesto se def ipak desava. Steta.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Gledam i ne vjerujem

              Last edited by Mario14; 29-07-16, 14:54.

              Comment


              • Nemoguce, to bi znacilo da je vec prodato 1 520 000 njegovih dresova po cijeni od minimum 50 funti. Laz.
                sigpic

                Comment


                • Šta 50, pa nije dres ispod 80 funti sigurno?!
                  Last edited by Mario14; 29-07-16, 15:00.

                  Comment


                  • Originally posted by Mario14 View Post
                    Gledam i ne vjerujem

                    Pa lepo je Zlatko rekao da nije pogba uopste skup, da ce ga samo njegovi dresovi otplatiti. A ljudi misle kurci se Zlatko. Kazem vam ja covek je tako u mogucnosti.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Dres je 75 funti zvanicni, ali ih ima na popuste, imaju odredjene olaksice kad uzimas vise i tako dalje, zato sam uzeo neku cijenu od 50 funti prosjecnu. U svakom slucaju to nije moguce.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Dres je 75 funti zvanicni, ali ih ima na popuste, imaju odredjene olaksice kad uzimas vise i tako dalje, zato sam uzeo neku cijenu od 50 funti prosjecnu. U svakom slucaju to nije moguce.
                        Jok nije moguce .... Znas li ti Crni moj Vladane koliko je do sada Kineza i Japanaca kupilo Zlatkov novi dres>???
                        A jos je u bojama njihovog omiljenog kluba. Ti bi najbolje trebalo da znas koliko je Junajted popularan tamo.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • A i ja sam rekao za Pogbu da će sigurno više od polovinu transfera za vrijeme boravka u Mancesteru otplatiti marketinški, prodajom dresova itd.

                          Markentinški je trenutno možda i najmoćniji sportaš na svijetu.

                          Comment


                          • Originally posted by Mario14 View Post
                            A i ja sam rekao za Pogbu da će sigurno više od polovinu transfera za vrijeme boravka u Mancesteru otplatiti marketinški, prodajom dresova itd.

                            Markentinški je trenutno možda i najmoćniji sportista.
                            Pogba ce se - budimo realni pretplatiti za vreme svog boravka u Junajtedu. Sta vise od polovine ... ima da se duplo pretplati.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Jok nije moguce .... Znas li ti Crni moj Vladane koliko je do sada Kineza i Japanaca kupilo zlatkov novi dres>???
                              A jos je u bojama njihovog omiljenog kluba. Ti bi najbolje trebalo da znas koliko je Junajted popularan tamo.
                              Ja svakako ocekujem Ibru na vrhu liste najprodavanijih dresova na svijetu kad se bude povukla crta na kraju sledece sezone, ali ovaj dres je izasao prije koliko? Nema ni deset dana, ovo bas izgleda nemoguce.

                              Mancester ce svakako prodati bruku dresova novih pojacanja, posebno Zlatanov i Pogbin, pa Martijal i Svajni su bili treci i cetvrti najprodavaniji dres na svijetu prosle sezone(samo su ispred Mesi i Ronaldo naravno), Runi na sestom mjestu(uvijek je u top 10), ali ovo je precerano.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ja mislim da nije. Prosta trzisna matematika.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X