Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mozda je pao dogovor izmedju njega i Murinja, da ovaj lose igra, Murinjo popije otkaz, dodje u Junajted i dovede Fabregasa ?

    Comment


    • Da, vrlo vjerovatno, da ne kažem gotovo sigurno.


      NOT.

      Comment


      • Originally posted by ZekZek View Post
        Mozda je pao dogovor izmedju njega i Murinja, da ovaj lose igra, Murinjo popije otkaz, dodje u Junajted i dovede Fabregasa ?
        Jako duhovito..

        Comment


        • Juventus trosi pare kao Totenhem onomad kad je Real jurio Bejla, 102 miliona su za sad potrosili
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Juventus trosi pare kao Totenhem onomad kad je Real jurio Bejla, 102 miliona su za sad potrosili
            Zlatan odveo veceras Pogbu na vecerinku... Calcio ce biti samo uvodna tema e ako to nije dovoljno + plus ove paretine koje lopatom bacamo na njega i Juve... ne znam sta je.

            Ako Cesc dodje a ne daj boze... svaka utakmica koju on igra = ja ne gledam. Citav zivot mi je bio igracka i ljudska smradina i nema sanse da ja to svarim u nasem dresu. Nema sanse.
            Last edited by AIRBORNE; 13-07-16, 23:59.
            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

            Comment




            • "COLD, COLD" - Tomorrow's Marca stating that Real Madrid have serious doubts about Paul Pogba
              According to their front page he has failed to convince the men in charge at the Bernabeu during EURO 2016.
              Covjek sa rca koji ima neke veze sa klubom i govorio je mjesecima da je Murinjo zavrsen ali da nece biti ozvanicen prije kraja sezone kaze da je i Pogba zavrsen
              sigpic

              Comment


              • Nista ne citam onako pomno, nikako vremena da nadjem... ali malopre mi ovo zapade za oko. Mou u sezonu uvodi 24. igraca za sva takmicenja a recimo LVG je imao 33-34.
                On namerava da nekog datuma prozove tih 24. a ostali mogu da traze novi klub na trajno ili pozajmicu... ili da treniraju i rade sa Butt-om.
                Smatra da ce 24. biti fizicki spremni, da ce biti malo povreda... tako da njemu navodno, dovoljno.

                PS. Za text se moze napisati bilo sta al` fotka kao fotka mi je genijalna, jebes text

                Last edited by AIRBORNE; 14-07-16, 00:30.
                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • Ladno sinoc u LA Ibra i Pogba ( i ne samo njih dvojica, vec i ostatak obe porodice) bili na veceri zajedno.

                  Mozda ne mora nista da znaci jer imaju istog agenta, kojo im je ono preporucio mesto, a mozda...
                  sigpic

                  Comment


                  • Pogba se malo igrao sa dresovima. Na SportWitness tw imate celu pricu. Onako, Hazardovski radi sve ovo.
                    sigpic

                    Comment


                    • Samo nam je Sesk falio, tacno cu da poludim ako on dodje. A kao slag negde na tw videh, glupost vrv, da nam nude Staridza
                      Tacno da se prebacim kod onih budista od ove sezone
                      Last edited by miloolja; 14-07-16, 10:47.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Dobar je Staridz, uzeo bih ga na keca,cak i u ovom nesigurnom stanju.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ma kakvi, iz vise razloga, a prvi zbog padanja ono ispred Vidine noge
                          Uostalom sklon povredama, ne treba nam.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Jbg Vidica uvek znali da namagarce napadaci Liverpula
                            sigpic

                            Comment


                            • Bolje da cutim, jel da?
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Ne moras da cutis i nemoj da cutis ali to je fakto, koliko se ja secam.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X