Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U svakom slucaju bespotrebna i besmislena prica.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Kakav je Pogba, ima tri familije, Juventus, Mancester i Real. Bravo, bravo Pogbice
      Pogba says Juve are his family, he's happy, Man United his first family, and refuses to pick a shirt.
      Juve fans will take from that he's staying, Man United fans will think he hinted at a move, in Spain they're thrilled he speaks Spanish.
      http://sportwitness.co.uk/paul-pogba...eaks-feelings/



      Pogba is given the Juventus shirt and he says ‘my team, my family’. Having found another video, when Pogba is handed the Manchester United shirt, he says it was his “first family” and then when asked if they telephoned would he return, he’s very noncommittal and goes on to say “I don’t know, we’ll see, we’ll see”.
      When asked which of the shirts he wanted for next season, Pogba said “I’ll take all three.”
      http://www.diez.hn/internacionales/9...ampaign=buffer
      sigpic

      Comment


      • Casna rec ako ga ne sanjs i vices u snu.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Sjecas li se kad je Fabregas oblacio dres Barselone iako je bio kapiten Arsenala, "mimo svoje volje" jer je bas lako obuci nekoga, ti se tu nista ne pitas, tako i ovaj uzima sva tri dresa, iako igrac Juventusa. Jad.
          sigpic

          Comment


          • Ma lako je nama da moralisemo, ko zna mozda bi radili slicno. Sve je to biznis. Tvoj omiljeni Zoze ga zeli, nadam se ne i tog drugog, i pomiri se sa tim. Sta imas od tog pljuvanja i kopanja po vestima, dizes i sebi i nama ovde pritisak

            Ima jos mnogo vremena do kraja prelaznog, ko zna mi navikli sve u zadnji cas iako mi je nelogicno zbog priprema i uigravanja, nekog bar. Kad idemo na turneju, ako idemo?
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Naravno da je sve biznis, ali neka postuje dres koji trenutno nosi, on je ostavio sva vrata otvorena, sirom. Nema potrebe da se ponavljam, vec sam rekao o Zozeou sto ga zeli, meni je ovdje klub problematican, ne Zoze.

              Ma Zoze ce doci do cetvrtog pojacanja prije priprema, idu vu Kinu ovoga puta, u subotu protiv Vigana igramo, a onda 22. protiv Borusije i 26. protiv Sitija u Kinu na kupu sampiona.
              sigpic

              Comment


              • Nigde ja nisam video da se katalonski preletač povezuje sa Junajtedom
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • Kaze Raiola: "Pogba will join United if they have an interesting project".

                  Da se ja odma` ogradim o post koji cu u nastavku napisati

                  - samo za punoletna lica !

                  Spoiler
                  A ko si ti i koje pizde materine tebi trebaju projekti ? Do juce si sisao "prst" sada se kao lepi i tezi za projektima i to mu vazno, gde ce da ide u naredni klub.
                  OOOOO lebe mekani.
                  Cuj balavandera i njegovog menadzera seljacinu. Jeste Manchester ce po tebi da se projektuje.
                  Ako hoces dodji, ako neces napusis se svima nama i ko te hebe... cak i Olji stavimo onaj vestacki, moze se i bez tebe.

                  Koji je ovo cirkus, pa ovo ne daje garanciju ni da ce biti mira i kada potpise. To ce biti primadona "par excellence"
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • Originally posted by saburo sakai View Post
                    Nigde ja nisam video da se katalonski preletač povezuje sa Junajtedom
                    Jesam ja Saburo, nista ne brini

                    Originally posted by maliajnstajn View Post
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Da neki lik iz Argentine javlja

                      Dok se ne oglase agenti za nekretnine ne verujem
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • https://mobile.twitter.com/brianns20...676736/video/1

                        Fotošop, jasno se vidi da je ovo dres Junajteda.

                        Brat moj.

                        Comment


                        • Evo Juventus ponudio 60 miliona plus Pereiru za Iguaina, dobice Murinjo Pogbu izgleda, ne bi ovoliko trosili da ne racunaju na ogromne pare.

                          Vise nista ne komentarisem, da ne povrijedim vasa mala osjecanja, strogo prenosenje oko Pogbe.
                          sigpic

                          Comment


                          • Svasta od tebe! Ponasas se ko uvredjena mlada
                            Sto se mene tice mozes da pises sta god hoces, jest da ne razumem tu tvoju potrebu da po ceo dan pljujes po nekom, jer zapamtili smo svi vec i prvi put kada si rekao zasto si protiv njega, a Pogba me ni ne zanima, no radio si to i sa onim drugima... Prosto ne kapiram... Mislis da ces nekom promeniti mislljenje..?
                            Ionako retko ulazim ovde, evo danas je izuzetak, tako da nemoj molim te da te ja nesto sputavam (i opet pises u mnozini...)
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Hm, kako da pisem u jednini kad vas je barem troje izrazilo nezadovoljstvo?
                              sigpic

                              Comment


                              • A pa to nisam znala.. jer obicno kada se ne slazes sa mnom obracas mi se sa vi...
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X