Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To sto Runi gubi mesto, to apsolutno ne treba da nas zanima.


    Ili ce da odigra kako zna i ume ili da ga prodajemo na kilo .


    Garaj izgleda kao neko bi nam sada legao lagano. Ali opet, to nije iz Evrope to je posebno ludo. Cim je on u Rusiji vec koliko 4 godine!?
    TMF kao desni, Darmian je rezerva, imas Tonija kao rezerva u napadu .
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Murinjo baš nije zvučao kao da pomišlja da ga prodaje. Čak naprotiv: "Moj kapiten, kapiten igrača, kapiten kluba".

      Comment


      • Moguce je da ce dovesti prekaljenog stopera jer jeste rekao da je pitanje je li Balji spreman za prvi tim i PL jos uvijek, ali ako dovede Pogbu onda mora da igra 4-3-3, pa nikako ne bih iskljucio i dovodjenje Matuidija.
        sigpic

        Comment


        • Mislim da ce ipak ostati na 4231, Dankan isto rekao. DM-Pogba;Miki-Runi-Marsijal;Ibra
          sigpic

          Comment


          • Tako ce poceti sigurno, ali ako Runi ne bude na nivou morace da promijeni, mada Pogba u vezi sa dva, bas ne znam
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Abel View Post
              Murinjo baš nije zvučao kao da pomišlja da ga prodaje. Čak naprotiv: "Moj kapiten, kapiten igrača, kapiten kluba".
              Pa kada vidi uzivo koliko je propao... Ovo do sada je mogao jedino da ga gleda preko televizijuuu pa misli da kamera vara
              A ima i malo da nepravi tako veliki rez zbog navijaca, tek je stigao, "nema neko pokrice"... imace ga ako budemo jesenji sampioni a Runi slab.
              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • #calciomercatopremium
                @NickCecca: "Non è la @juventusfc che vuole vendere @paulpogba, ma lui che vuole il @ManUtd".
                @NickCecca: "it's not @juventusfc that wants to sell @paulpogba, but he wants @ManUtd".
                ....
                sigpic

                Comment


                • Baš bi bilo dosadno ovo kratko, vrelo leto da nije Pogbe
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Baš bi bilo dosadno ovo kratko, vrelo leto da nije Pogbe
                    Spasio nas je EC 2016 i malo ukrao paznju
                    Mislim da je vremenski duze trajala saga oko Vidala... do duse mozda su dva kluba samo jednom sela za sto ali onako kroz medije... trajala je preko 2. meseca.
                    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                    Comment


                    • Pogbin poslednji post na Instagramu je jako zanimljiv...
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Erik Artur Bler View Post
                        Pogbin poslednji post na Instagramu je jako zanimljiv...
                        "route66" je l` taj ?
                        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                        Comment


                        • Valensija mu lajkuje slike, a evo i Romana

                          Oh, what a Red Pogba
                          https://twitter.com/paulpogba/status/758414990420344832
                          sigpic

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • #Pogba al #ManchesterUnited, questione di ore: decisiva la 'rinuncia' di #Raiola
                              http://www.calciomercato.com/news/po...inuncia-438817

                              "Pogba to Manchester United, a matter of hours: decisive 'renunciation' Raiola"
                              sigpic

                              Comment


                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X