Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svake godine ista prica nadjebavanje oko nekog transfera i prelazni rok prolazi,kako ne odrade kao Bajern srede sve i prvog dana gotovo, a 15dana krece cirkus, ni glave ni repa nemamo.
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Originally posted by manda View Post
      Svake godine ista prica nadjebavanje oko nekog transfera i prelazni rok prolazi,kako ne odrade kao Bajern srede sve i prvog dana gotovo, a 15dana krece cirkus, ni glave ni repa nemamo.
      Kako kako ? Bajern je učesnik idućeg ciklusa LŠ, najuži konkurent za osvajanje pretprošlogodišnji prvak....uporediš to sa Jedinstvom i sam ti se odgovor nacrta.

      Nekada davno je to išlo mnogo lakše.....

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Kako kako ? Bajern je učesnik idućeg ciklusa LŠ, najuži konkurent za osvajanje pretprošlogodišnji prvak....uporediš to sa Jedinstvom i sam ti se odgovor nacrta.

        Nekada davno je to išlo mnogo lakše.....
        Kako ovo sad veze ima sa Junajtedom... Zna se koga Murinjo hoce i krenulo se po njega i bilo bi zavrseno da Starica ne glumi senilnost, pa zaboravljaju dogovor koji je sklopljen sa agentom kada ga je taj isti dovodio u Staricu...

        Comment


        • Bajern bi to završio koliko pre mesec dana, imaš primer Vidal, dobar dan mi došli, dobrodošli, koliko košta, toliko, doviđenja....

          A ovde ni sam Pogba ne zna da li bi išao u Jedinstvo jer sa sportskog aspekta to je korak unazad sigurano, a i sa moralnog, ako uopšte ima malo morala, jer vratiti se u sredinu gde te pre tri godine nisu hreli je kranje debilan potez normalnog čoveka da se ne lažemo.

          Comment


          • sigpic

            Comment


            • Koliko se ja secam njemu je ponudjen ugovor tada ali on nije hteo da potpise pre svega zbog agenta koji je hteo vise da zaradi na njemu...
              A posle ni SAF nije hteo da mu pruzi sansu i minutazu.
              Isto taj agent sad opet pokusava da izvuce sto vise para, tako da je znam cemu bunjenje... Kako je dosao tako ce i otici, jos cete i zaraditi.

              Comment


              • Nisu hteli ahahahahahaahhahaha


                Napusti temu Brajkulice i u staracki dom.
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Kažu čekaju pravu cijenu za njega
                  According to reliable Italian journalist Gianluca Di Marzioo, Juventus have rejected a bid of €120m from Manchester United. The Red Devils are offering €110m + €10m bonuses for Pogba

                  Comment


                  • Ako se ponudi vise onda stvarno moze klub da se ugasi...

                    Comment


                    • Originally posted by l1m4r View Post
                      Nisu hteli ahahahahahaahhahaha


                      Napusti temu Brajkulice i u staracki dom.
                      Pa i nisu, jer da im je bilo stalo da ga zadrze ponudili bi mu bolji ugovor i ne bi ga tako lako pustili.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Ma to ti je klasicno odbijanje da ga prodaju, cim trazis toliki novac nisi spreman da ga prodas, barem ne ove sezone. Cuj odbijas 120M, sto kaze Scholes da barem daje 50 golova po sezoni pa ajd.

                        A to sto ce Juve da zajebe Raiolu, to mi je ulepsalo dan

                        Comment


                        • Pa ponudjen je ali je on hteo i vecu minutazu...

                          Comment


                          • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                            Koliko se ja secam njemu je ponudjen ugovor tada ali on nije hteo da potpise pre svega zbog agenta koji je hteo vise da zaradi na njemu...
                            A posle ni SAF nije hteo da mu pruzi sansu i minutazu.
                            Isto taj agent sad opet pokusava da izvuce sto vise para, tako da je znam cemu bunjenje... Kako je dosao tako ce i otici, jos cete i zaraditi.
                            Sve uredu, meni super, ogroman posao Juve tu završava.....ali jednostavno ste mogli tada da prelomite, date mu platu i sada ne bi bili u situaciji da dobodite nekog Rohoa i šta ti ja znam koga sve već....

                            Originally posted by l1m4r View Post
                            Nisu hteli ahahahahahaahhahaha


                            Napusti temu Brajkulice i u staracki dom.
                            Pa niste, stisla vam se guzica za neku sitninu za platu. Zato ćete sad da izvalite 120 miliona, rekli naši stari "Ne platiš na mostu, platiš na ćuriji".
                            Last edited by Brajkula; 24-07-16, 16:26.

                            Comment


                            • Ostaje Pogba u Juventusu, ja i dalje teram po svome.
                              Kladio sam se jos pocetkom jula da ce ostati, on je rekao da ide, ojadio sam ga za gajbu piva vec na EP, nadam se da cu i sada pogoditi.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment



                              • Comment

                                Working...
                                X