Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Erik View Post
    Nisu normalni u klubu jer se nikako ne produžuje ugovor treneru vec u 1. Mjesecu a realno tko zna sto moze do kraja sezone i onda ako mou kiksa Morat ce mu isplatit 20+Mil


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Comment


    • Miki nas jebe pa rastura. BBC doneo vest da će Arsenal pustiti Sančeza u United jedino ako u suprotnom pravcu pođe Mkrarijan.

      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Pametan potez uprave zadrzati najboljeg trenera danasnjice,sa njim je kiks sveden na minimum,naravno nadam se da ovo znaci da ce odresiti kesu i dovesti prava pojacanja,ili bar sve koje on zeli

        Comment


        • but the Armenian’s preferred option is to go back to Borussia Dortmund after an unhappy time in England so far, and it is understood that he and his representative Mino Raiola are demanding high wages to make the deal happen.

          Arsenal are currently reluctant to come close to their demands.
          .....
          sigpic

          Comment


          • Jao ima da odem u englesku i za usi da ga odvucem Arsenal

            Comment


            • Cirkus od naslova i informacija kao i uvek kad se radi o Rajolinoj proviziji.

              Kad Rajola bude namiren posao je završen.

              Comment


              • Comment


                • Naravno da debeli oce za sebe kolac


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Cekajte, mi cemo na kraju samo da swapujemo Mikija za Aleksisa?

                    Pa jel to realno?
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Erik View Post
                      Cekajte, mi cemo na kraju samo da swapujemo Mikija za Aleksisa?

                      Pa jel to realno?
                      Ma kradja decenije
                      sigpic

                      Comment


                      • Zao mi mikija. Al opet, ko ga j***. Imao je vremena da se dokaze. Ako stvarno bude samo swap, bukvalno kradja decenije

                        Comment


                        • Mislim da se ispostavlja ono sto se ovde provlacila samo kao teorija, a to je da je Miki bio uslov za Pogbu (i Ibrahimovica). Uopste mislim da njega Murinjo nije ni zeleo in the first place.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ibra ode na ljeto, Miki sad ili na ljeto, odlaze nam 2/3 Rajolina klijenta. Šta god ko mislio o njemu, on se bori za sebe i za svoje igrače, što mu i jeste posao. To što odere klubove, i ja bih isto radio na njegovom mjestu.

                            Odužiće se ovo do kraja sedmice sigurno, možda i nešto duže, samo se nadam ishodu koji svi ovdje priželjkujemo. Samo mi žao ako ode Mkitarijan u Arsenal, ne mogu reći da sam ravnodušan kad naš igrač ode kod rivala, pa ko god to bio.

                            Opet i ako dođe Sančez i bude igrao desno mi je glupo, ne vjerujem da tamo može pružiti partije kao na lijevoj strani. Međutim bitno je da smo doveli to krilo, doduše sa pola godine zakašnjenja.

                            Comment


                            • On je igrao desno za Udine i za Barsu, tako da nije problem. Doduse jeste tacno da je najbolje partije pruzao na LW/SS za Arsenal/Cile.
                              sigpic

                              Comment


                              • Da nismo doveli Lukakua u neku ruku bi nam bilo lakše, Sančez lijevo Marsijal napadač i Malkoma dovesti da igra desno.
                                Ali dovedemo li ga u zamjenu za Mikija, pa i za tih 35 miliona, za igrača Aleksisovog kalibra to nije velik ulog. Ima u sebi još 2-3 sezone na top nivou sigurno.

                                Comment

                                Working...
                                X