Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by BorisUnited99 View Post
    Čitam postove od prije neki dan i za sve loše što se dešavalo u prethodne 2 godine, Van Gal kriv. I za formu igrača u protekle dvije sezone, i za Ereru, Šnajderlina itd. Da se razumijemo, Van Galov boravak ovdje je bio neuspjeh, ne toliki kao Mojesov, osvojio je FA kup i uradio neke dobre stvari. Sad pišu i da je ponudio 35 miliona funti za Igala, moje mišljenje da je izmišljotina i da se Van Galu sad kao krivica stavljaju stvari koje jeste i koje nije uradio, za sve ga krivimo - kao Mojesa kad je upravo Van Gal dolazio. To nije fer uopšte prema njemu a ni dobro za Junajted, jer treba tražiti pravi razlog npr. zašto je Erera bio prosječan u klubu za ove 2 godine, a ne ići lakšim putem i reći - Van Gal. Možda ga i jeste on načinio lošijim nego jeste, ali u to niko ne može biti siguran i možemo samo nagađati.
    @AIRBORNE Da nije Fosu-Mensah u pitanju? On može igrati sve pozicije u odbrani i zadnjeg veznog.
    Kasls je Murinjov covjek, da nije Murinja srao bi po Mancesteru najstrasnije, sto i radi po automatizmu ali sad je njegov omiljeni Murinjo tu pa ne moze, posto mora po nekom da sere, sad je najlakse da sipa po Van Galu. Sto nije u januaru javio za Igaloa nego sad, a ovo za Sancesa je presmijesno, Renato je izabrao Bajern i ko moze da ga krivi realno?

    Upravo to, ja razumijem bijes prema Van Galu u nekim situacijama, ali on nije kriv sto su se igraci na prirodnim pozicijama raspadali
    sigpic

    Comment


    • Pogbu svrstati pod mnoge koji su iskoristili Junajted za bolji ugovor .

      Tuzno.
      sigpic

      Comment


      • Mario mu se sprdao s glavom sinoc, daj Marija i Matuidija i ostaje 50 miliona Mario preinteligentan fudbaler.
        sigpic

        Comment


        • Ma kakav Mario... Nije mu ni do kolena.

          Smor, nema alternative za njega. Niko ti ne nudi sta ti on sve nudi, jos tako mlad a toliko iskustva...

          Bas sam se smorio. Da u istom letu popusimo i za Pogbu i Renata... Jbm ti zivot!
          Last edited by ExEric; 11-07-16, 12:33.
          sigpic

          Comment


          • Meni mnogo vise krivo za Renata, iako bi morao da se ceka par godina, ovaj je prevara strasna, po strani svi kvaliteti nije hodao fudbalskim terenima precjenjeniji igrac. Vidal je licno otac sredine terena za njega, barem mu se muda po terenu vuku. Sto Pogbi do koljena bilo, Arturu po zemlji se vuce

            Mario vrhunske fizikalije, neumoran, inteligentan, ladovina pritom, dobre odluke donosi. Opusteno, moze biti samo bolje bez Mankunijana u dusi.
            sigpic

            Comment


            • Ja bi im ponudio 150 mil. To nisu ludi da odbiju.
              sigpic

              Comment


              • Jbt kao da je jedini na svijetu, kao da je Patrik Vijeira licno. Covjek nije mogao nijednoj sredini na Euru nista, ni sa jednim ni sa dva igraca pored sebe, limitiran da igra samo jednu poziciju na sredini, mora da igra sa dvojicom u vezi pritom, nije lider, pa suludo je bas da neko takav kosta 100+ miliona.
                sigpic

                Comment


                • Partik Viera danas bi vrijedio milijardu, ako je ovaj 100m
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Jedan od najmocnijih fudbalera sredine terena koje sam ikad gledao, tacno je pet puta bolji igrac bio nego sto ce Pogba ikad biti i opet se oko njega nisu vrcele neke nenormalne cifre, a u to vrijeme su cifre u fudbalu bile prilicno velike. Zamisli u finalu Eura da Vijeira ionako izadje na teren i onako odigra ili Roj Kin, evo Vidala prvog, koliko on vuce, cupa, grize kad je najvaznije. Ovaj je pizda teska, igra se zmurke, a tobos zvijezda.
                    sigpic

                    Comment


                    • Pa naravno kad ga je mrtvi Desamp stavio da igra ono sto ne igra. Sto nikakva pistavka, filozofija, igra nije postojala kod njih, samo imena. Mora da je Pogba najveci krivac.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Erik Artur Bler View Post
                        Pa naravno kad ga je mrtvi Desamp stavio da igra ono sto ne igra. Sto nikakva pistavka, filozofija, igra nije postojala kod njih, samo imena. Mora da je Pogba najveci krivac.
                        Pa njemu ne odgovara ni kad je Kante tu, ni kad igra sa Matuidijem, Matuidi je nesto radio, ovaj nista. Jbm ti ja takvog igraca od 100 i kusur miliona koji moze da igra samo jednu poziciju na sredini i da mora da bude okruzen sa dvojicom fudbalera pritom.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ja ne znam samo sto Woody ne kupi Juve, to mu je tu negdje 250m funti.

                          Viera nikad derbi nije odigrao onako, a kamoli finale necega. Frajer se pomarise sa Kinom u tunelu prije tekme.

                          Jedino eto sto je znao pljunut ljude i dobit glup crveni, al nikad picka nije bio.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Bio bi strašno pojačanje, ali i meni je cijena smetala i kontam da možemo dovesti i dalje dobre igrače za tu poziciju. Za 120 miliona evra koliko bi nas koštao Pogba, možemo dovesti nekog iskusnog štoper i 2 odlična vezna i završiti prelazni rok.
                            Inače, na nekom Juventusovom forumu sam pročitao da je Vudvord bio u Torinu u aprilu i gdje smo im ponudili 3 igrača: Darmijana, Matu i Depaja. Navodno na Depaja Murinjo ne računa, za 25 miliona bismo ga prodali, Matu smo ponudili ali ga ne žele jer je po njima previše lijen, a Darmijan više nije na prodaju dolaskom Murinja koji je rekao Vudvordu da ga ne prodaje.
                            Ako je istina ovo onda je ovo iznenađujuće jer očekujem odlazak Darmijana i ostanak Depaja, ali vidićemo šta će biti.

                            Comment


                            • Kao da je Roj Kin mogao da igra vise pozicija u veznom redu, ili taj isti Vijera.

                              Kakav ti je to argument? Moze da igra samo jednu poziciju? Jesi postao Van Gal in disguise?

                              Murinjo je lepo rekao volim specijalce ne multifukncionalne igrace.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ja sam tokom ovog Eura prilicno za 90% igraca siguran da ne daju ni 70% sebe za svog tima, jednostavno se ne trose ljudi jer kad vidis kakve se pare vrte momentalno u fudbalu reprezentacija im dodje kao odmor...

                                Portugal je igrao maksimalno, oni ovakvu sansu nece imati, posebno Ronaldo. Dok za Francuze sam dobio utisak da im je svejedno, posebno Pogba je licio ko da ga boli tuki sta se desava na terenu, bar je to meni tako izgledalo

                                Comment

                                Working...
                                X