Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Perisic je verovatno vas, samo ako ga Murinjo zeli, a verujem da ga zeli. Dok je ovaj mali iz Reala Rodrigez izjavio da bi vise voleo u Celsi. Sada videcemo sta ce tu da bude.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Samo kad bi ispali braca i dali neki popust coveku koji im je doneo tripletu
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • sigpic

            Comment


            • Odlicno.

              sigpic

              Comment


              • Krvavi ratnik i obozava klub, to mu se vala ne moze osporiti.
                sigpic

                Comment


                • A kolko ste ga pljuvali kad se samo setim

                  Comment


                  • I opet bismo kad bi glumio Zidana, on je ipak blizi Kanteu
                    sigpic

                    Comment


                    • Daj mu kapitensku traku!

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        I opet bismo kad bi glumio Zidana, on je ipak blizi Kanteu
                        Haha

                        Inace... Ne znam kako je odjednom "izgubio" tehniku. U Bilbaou je bas imao dobru pas igru, ovde je prvu sezonu cini mi se jos i bio dobar, ali posle toga kao da gubi. Mada i ova uloga radilice na terenu mu odgovara, sto nama kao timu, sto njemu. Neverovatno koliko covek ima kondicije

                        Comment


                        • Originally posted by Ser Deni ® View Post
                          Haha

                          Inace... Ne znam kako je odjednom "izgubio" tehniku. U Bilbaou je bas imao dobru pas igru, ovde je prvu sezonu cini mi se jos i bio dobar, ali posle toga kao da gubi. Mada i ova uloga radilice na terenu mu odgovara, sto nama kao timu, sto njemu. Neverovatno koliko covek ima kondicije
                          Ako se dobro secam, na debiju u prijateljskoj je imao 3 asistencije.
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • Mozda kada bi se osisao. Tad bi mogao da dodje. Mada mislim da je on iscedjen u Realu skroz.

                              Comment


                              • Inace u poslednja tri ljetnja prelazna zvijezde dovodimo, mozda je vrijeme da se ta politika promijeni. Ali opet ce se dovesti jedna ili dvije zvijezde.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X