Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Takticki i fizicki besprekoran

    Inace Murinjo rekao da je Runi najbolji engleski igrac decenije, jasno ti je da je u prvih 11
    sigpic

    Comment


    • Pih, najbolji igrac decenije. Da li on ima noge za 90 pod njegovim intenzitetom, jos u sredini? Nadam se stvarno da ne planira ozb na Runija, neozbijni smo onda kao klub.

      Gledaj ga prekjuce, ne moze da prebaci 60 min, kod Hodzija jbt.

      Valensija sve atletika, ali inteligencija (i leva noga) 0.
      sigpic

      Comment


      • Runi najbolji bio neki dan, ubitacan na sredini. Hodzson je retardiran kad ga je izveo i ubacio Vilsira. Inace je igrao 80 minuta.
        sigpic

        Comment


        • Ako morate jednog da birate, koga bi uzeli i zašto:

          Kante, Marez, Verati?

          M2 Note

          Comment


          • Verati, jer je najbolji mladi veznjak na svetu bez premca.

            Ali sta ce ti Mahrez sa ovom dvojicom?
            sigpic

            Comment


            • Verati naravno. Kreativnost, pas, sigurnost s loptom u nogama, diktiranje ritma i igre, vizija. Sto se vezista tice meni su Modric i Verati bez premca.
              sigpic

              Comment


              • Isto za Veratija.

                Gesendet von meinem E2003 mit Tapatalk

                Comment


                • Ja iskreno mislim da se Mou zajebo što je pustio Kurtou da bude prvi golman. Razumem što je uradio. Ali mislim da se zajebao. Radije bih Oblaka koji je čudan ili Huga. Ter Štegana. Navasa. Handanovica. Znam da će zvučati glupo ali uopšte mi nije siguran .
                  Nemam pojma kako bih opisao njega. Kad god bih gledao celzi delovao mi je nemam pojma uplašeno, pogubljeno. Verovatno nije ali je meni ostavio takav utisak. Sto se tice holandske tehnike tu zamerke nemam.
                  Ps: daleko da je DG idealan.

                  Ne idu njih troje zajedno nikako. Ali Verati. Mada daj svu 3cu trebaju.
                  Last edited by l1m4r; 13-06-16, 15:10.
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Originally posted by Erik Artur Bler View Post
                    Verati, jer je najbolji mladi veznjak na svetu bez premca.

                    Ali sta ce ti Mahrez sa ovom dvojicom?
                    RW


                    Znači birate Veratija. Nema više transfera, levo Marsijal desetka Runi, koga onda na desnu stranu? Rašford?

                    Veza Verati - Snajderlin?

                    Pitao sam zato da vidim, jel bi pre išli na CM-a da dovedemo ili RW.

                    M2 Note

                    Comment


                    • Rw ako ne dovedemo je toliko neozbiljno, da možeš lagano staviti Fila Jonsa da igra to.

                      Sto se tice sredine neku tu opasno ima da leti iz kluba. Možda ne odma ali u januaru najkasnije.
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Originally posted by l1m4r View Post
                        Rw ako ne dovedemo je toliko neozbiljno, da možeš lagano staviti Fila Jonsa da igra to.
                        Zato sam i hteo da vidim mišljenje, da li bi pre išli na CM-a ili RW

                        M2 Note

                        Comment


                        • Nema tu pre bi išli. Rw je pozicija koja gori. CM je potreban ali nije da gori. Možeš graditi još sezonu ili dve na Keriku i Svajniju. Imaš i Runija koji ne ide nigde. Plus što ne znaš ko sve ide.
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • RW je mozda prioritetnija pozicija ali je Verati mnogo bolji igrac od Mahreza.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ali kako ih porediti? Kao da porediš Evru i Skolsa
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Originally posted by l1m4r View Post
                                Ali kako ih porediti? Kao da porediš Evru i Skolsa
                                Hmmmm... pa Verati je svakako bolji veznjak nego Mahrez krilo.

                                I meni je isto bilo cudno, 2 veznjaka i desno krilo...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X