Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Opaaa Ibra, Pogba, Marsijal i Rasford.

    Jel me ovo oci varaju?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • sigpic

      Comment


      • Bas fina postava, da se Ibra upise posle povrede.
        Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

        Ljuba Tadić.

        Comment


        • Sramota...

          Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

          Comment


          • Bravo Bristol... 90 min 1:1 Utd ide na produzetke sa Bristolom, Romero se izlezava.

            To nije Utd i samo zbog toga bi momentalno sutno Zozea


            Sent from my iPhone using Tapatalk
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Svaka čast Bristolu, videla se želja i borbenost od prvog minuta... vise su želeli pobedu.
              Sad je pitanje, zašto je naši nisu imali ali nije ni bitno vise.


              Gesendet von iPhone mit Tapatalk

              Comment


              • Manchester United

                Originally posted by Miki28 View Post
                Bravo Bristol... 90 min 1:1 Utd ide na produzetke sa Bristolom, Romero se izlezava.

                To nije Utd i samo zbog toga bi momentalno sutno Zozea


                Sent from my iPhone using Tapatalk
                Nazalost nismo uspjeli niti produžetke izboriti
                Kao sto si i sam dobro primijetio ovo uopće ne slici na united ovakva picka.sta igra jbt sramota ali opet ce pojedinci naci opravdanja



                Sent from my iPhone using Tapatalk
                Last edited by reddevil96; 20-12-17, 21:57.

                Comment


                • Gledao sam zadnjih 15 minuta, ono je novi Mikitarijan, dobro je izgledao. Sou takodje.
                  Rashford prodao 50 lopti koliko sam gledao onim petama, na kraju i gol primili zbog njega. Sta, Bristol City i idemo se petama zajebavati a ne mozes gol dati, nego Ibra izmislio iz slobodnjaka vidim. Fino, ali na kraju i lepo sto se ispalo, prosle sezone osvojili, ne mora ove. A koliko Zoze ne voli da gubi tacno bi protiv Pepa opet izvao najjaci sastav u polufinalu protiv njegovih decaka. Dobro je ovako.

                  Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                  Comment


                  • Originally posted by reddevil96 View Post
                    Nazalost nismo uspjeli niti produžetke izboriti
                    Kao sto si i sam dobro primijetio ovo uopće ne slici na united ovakva picka.sta igra jbt sramota ali opet ce pojedinci naci opravdanja



                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Daj brate smanji negativu, koji će nam k igranje liga kupa u januaru pored fa kupa i PL, kad smo ga osvojili prošle godine.

                    FA kup uzet 2016., liga kup 2017., sad treba prvi put posle Fergija uraditi nešto i u PL i u LŠ. A ne zadržavati se na kup takmičenjima.

                    I da ne bude da branim Murinja, kad smo uzeli liga kup u februaru rekao sam ovo isto.
                    Last edited by BorisUnited99; 20-12-17, 22:02.

                    Comment


                    • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                      Daj brate smanji negativu, koji će nam k igranje liga kupa u januaru pored fa kupa i PL, kad smo ga osvojili prošle godine.

                      FA kup uzet 2016., liga kup 2017., sad treba prvi put posle Fergija uraditi nešto i u PL i u LŠ. A ne zadržavati se na kup takmičenjima.

                      I da ne bude da branim Murinja, kad smo uzeli liga kup u februaru rekao sam ovo isto.
                      A kad smo osvojili taj trofej onda svi slavili kao da je liga prvaka a sad kad smo kao namjerno ispali onda nema veze jer je nebitno natjecanje
                      Ne govorim to za tebe ali ipak treba imati jednaki kriterij i kad gubiš i kad pobjeđujem a ako izgubiš od drugoligaša onda definitivno nesto ne valjda u ekipi


                      Sent from my iPhone using Tapatalk

                      Comment


                      • Nego sada vidim i Ibra kapiten pored Pogbe i Romera, bravo, smejurija.

                        Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                        Comment


                        • Hahaha kakva izjava Murinja posle meca.




                          Sent from my iPhone using Tapatalk
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Originally posted by reddevil96 View Post
                            A kad smo osvojili taj trofej onda svi slavili kao da je liga prvaka a sad kad smo kao namjerno ispali onda nema veze jer je nebitno natjecanje
                            Ne govorim to za tebe ali ipak treba imati jednaki kriterij i kad gubiš i kad pobjeđujem a ako izgubiš od drugoligaša onda definitivno nesto ne valjda u ekipi


                            Sent from my iPhone using Tapatalk
                            Pretjeruješ uslijed nervoze zbog poraza, razumijem te. Poraz od drugoligaša u manje bitnom od 2 kup takmičenja ne mora značiti ništa, Fergi je redovno ispadao od takvih a osvajao PL i LŠ, a Van Gal (pošto dosta priča u zadnje vrijeme)je u obje svoje sezone gubio od niželigaša u liga kupu.

                            Murinjo ako bude štekao u ligi i protiv Sevilje u LŠ će biti (i opravdano) kritikovan, ovim kupovima neću da se bavim, branio sam i Van Gala i Mojesa kad su ispadali iz tih takmičenja.

                            Slavili smo svi itekako kad smo osvojili oba kupa to si u pravu, ali više zbog toga što se klub pomjerao sa mrtve tačke po prvi put od 2013. i osvojio trofeje što je uvijek za svaku ekipu koja želi ponovo da se vrati u vrh na psihološkom planu vrlo bitno.
                            Last edited by BorisUnited99; 20-12-17, 22:51.

                            Comment


                            • Check Darmian’s passport...the most non-Italian defender you’ll ever see
                              Gledali smo i Luke Chadwicka, Obertana, Belliona i raznih ali besmislenijeg fudbalera u Unitedu ja nisam video.
                              Deprimirajuće užasan igrač.

                              Nekad mi deluje kao igrač koji nije ni za makedonsku reprezentaciju.

                              Comment


                              • Ni jedan trofej nece Jozo uzet ove sezone, nije bas u njegovom stilu

                                Comment

                                Working...
                                X