Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Comment


    • Nisam propratio, ima li nekoga ovde medju vama ko je protiv dolaska Murinja?

      Cestitke na kupu.

      Comment


      • Gotovo niko, bilo je onih koji su bili za Pepa ili Coloa prije Zozea, ali su sad svi za Murinja cini mi se

        #mufc will speak to LvG on Monday and look to seal appointment of Mourinho on Tuesday. Minor details of contract to be sorted, says Dan Roan
        sigpic

        Comment


        • sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Cestitke na osvojenom FA kupu.

            Iskreno bilo je muka za gledat, antinogomet, valjda ce potjerat sad LVGa jer ova igra cak i nenavijacima stvara cireve na zelucu

            Comment


            • Iskreno ja ne uzivam u peharu, ne znam zasto bi i on morao.
              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • Neka uziva covjek, osvojio je trofej i u Engleskoj, kolekcija mu je sjajna, na kraju posle svega ide kao pobjednik. Danas je bilo sansi, dvije stative, bilo je zanimljivo i ovo je njegov dan. Trebao je da bude ustvari, lose je ispalo.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Neka uziva covjek, osvojio je trofej i u Engleskoj, kolekcija mu je sjajna, na kraju posle svega ide kao pobjednik. Danas je bilo sansi, dvije stative, bilo je zanimljivo i ovo je njegov dan. Trebao je da bude ustvari, lose je ispalo.
                  Kapiram te, ljudski je naravno... ali kod mene je IPAK iskapio svaku kap (a imao sam za njega svakakvog kredita) da bi sada nesto imao obzira.
                  Na kraju krajeva toliko je u fudbalu da zna da je fudbal dzungla/divljina. Nisi ispunio cilj - mala si riba i ciao. Mou je velika riba koja ga je pojela.
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • Ma sve je to jasno, samo je tajming problematican

                    Ovi vec poceli

                    United fans on Wembley Way singing Mourinho's name.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Ovi vec poceli
                      Samo dokaz koliko je bilo "do pucanja" sa LVG.
                      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                      Comment


                      • E to je to

                        Ian Wright on Mourinho news: "I think it's a good decision but I would say the timing is not very good." #manutd #mufc
                        Wright: "It's almost disrespectful. I think the majority of United fans will be happy but don't know how Fergie will feel about it." #mufc



                      • Koliko je samo ovaj trofej značio Runiju i Keriku, drago mi je da su konačno uspeli da ga osvoje.
                        Last edited by Lord Aleksoni; 21-05-16, 22:30.

                        Comment


                        • I srecan i tuzan u isto vreme...
                          sigpic

                          Comment


                          • Ma osvetio mu se Drveni za trolovanje kluba, preko Mendesa naravno.
                            sigpic

                            Comment




                            • Last edited by miloolja; 21-05-16, 22:37.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment

                              Working...
                              X