Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gledaj Gala, kakav osmeh Fergi šmekerski

    Comment


    • Runi danas prvi put kao pravi kapiten u svakom smislu te reci. Bas mu je stalo da ga osvoji.
      sigpic

      Comment


      • Wright: "He's a great coach. I know it didn't end too well at Chelsea but at United with a point to prove I can only see good things." #mufc
        Wright: "I think Mourinho will be Mourinho. If I was a player at United I'd be ecstatic at that news." #manutd #mufc
        BBC's @sistoney67 to 5Live: "United this season have been in a difficult position. The board were keen to give LVG every chance but...
        Stone: "The fact is last week they failed to qualify for the CL, they've spent a lot of money and see themselves as a club who win trophies"
        Stone: "It's not just about qualifying. Its winning CLs - being in the latter stages and this season they were knocked out at Christmas."
        Stone: "I think after the defeat at West Ham, the decision was made that a change was required." #manutd #mufc
        Stone: "It hasn't been announced but journalists find out information. Thats our job." #manutd #mufc
        Stone: "There have been reservations about Mourinho & senior figures would have preferred to see Giggs but it'd be a big gamble." #mufc
        Stone: "Ultimately the decision to appoint a new manager is in the hands of the Glazers and even Woodward has to defer to them." #mufc
        Most major English domestic trophies won
        36 – Man Utd
        33 – Liverpool
        27 – Arsenal
        19 – Aston Villa
        17 – Chelsea
        #FACupFinal

        Comment


        • Klop zeli Drinkvotera
          sigpic

          Comment


          • sigpic

            Comment


            • Originally posted by Erik Artur Bler View Post
              Klop zeli Drinkvotera
              Dobro nije da nije ocekivano ali nadamo se i da je Mou upisao njega u neku beleznicu.
              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • Jbt, osvojimo kup, izadjem u grad bez da procitam ovde neke stvari, vracam se kad ono MURINJO DOSO LVG ODE AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAA

                Comment


                • Originally posted by AIRBORNE View Post
                  Dobro nije da nije ocekivano ali nadamo se i da je Mou upisao njega u neku beleznicu.
                  Siguran budi da nije. Kante je vec druga prica.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by AIRBORNE View Post
                    Dobro nije da nije ocekivano ali nadamo se i da je Mou upisao njega u neku beleznicu.
                    Msm da skoro sigurno to nece biti slucaj, samo bi meni bilo tesko da gledam klinca iz nase Akademije u Liverpulovom dresu, to je sve.
                    sigpic

                    Comment


                    • Last edited by miloolja; 21-05-16, 23:14.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Ako moram birati izmedju ta dva majstora a stvarno su majstori, moj glas ide Popivodi kako bi ga ovde neki nazvali.
                        Hvatao sam neke momente utakmice gde Kante bude odsutan po 10-05 min. a Danny vise od masine
                        Znam i ja da ce to tesko ici ali eto, bilo bi mi drago da krunise ovaj svoj konacan "proboj"
                        Last edited by AIRBORNE; 21-05-16, 23:15.
                        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                        Comment


                        • Dopada mi se Vladane isto ono sto si citirao da su Glejzeri "pritisli zeleno dugme". Bas lepo od njih a i odabrali su najbolju mogucu opciju za sebe, klub, navijace. Zaista.
                          Nema nista lepse nego kada profit prate i trofeji, to je situacija ruka ruku miluje. I sa ostankom LVG imali bi oni prihod u to nema sumnje ali ovako zele vise ali i daju vise.
                          Ipak su pokazali da nisu kao Arsenovi poslodavci - dobro je.
                          Last edited by AIRBORNE; 21-05-16, 23:25.
                          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                          Comment


                          • Glejzerima svaka cast od odlaska SAFa jer su itekako spremni da daju pare, mada opet koliko klub para zaradjuje i koliko Vudvord donosi sramota bi bila da ne daju, ali mogli bi da stekaju, interesuje ih fudbalski aspekt za sad. Mojes je bila SAFova greska, ispostovan je, nakon toga dva ozbiljna imena, sa Van Galom nije proslo po planu ali bilo je tu itekako dobrih stvari, da se ne ponavljam.



                            I pored svega i dalje mislim da je pravi covjek na pravom mjestu, tajming nije bio dobar jbg.
                            sigpic

                            Comment


                            • Sta mislite koji igraci ce najvise "prodisati" kraj Zozea, a koji ce najvise "nastradati"?

                              1. Snajderlin, Memfis, Rashford, Sou.
                              2. Mata, Erera, Felaini

                              Comment


                              • Ja mislim da je glavni Murinjov pik Mensa. Bas mi je onako Murinjov igrac. Strast, snaga, a sve to zajedno sa solidnom tehnikom. Borac. Murinjo takve voli.

                                Ako se moj miljenik ne popravi, ode on. Slab je Ander ove sezone, bas slab. Sta mu se desilo, ne znam. Uz njega moguce kofere ce mozda da pakuju i Januzaj, Mata, Blind, Bleket (ne znam jel on otisao na pozajmicu ili je potpisao bas za neki klub) i za kraj Dzons. Pitate se verovatno zasto Dzons? Pa eto, ja iskreno da sam trener ne bih mogao da se oslonim na njega. Kad mi treba nije tu, kad god je tu odigra jednu dve, taman se malo uhoda i povredi se. Steta za takvog igraca, ali mislim da od njega nema nista.

                                Marsijal ce biti ubica, Rasford mislim da ce imati zanimljivu rolu, Ibra ako dodje...Eh.

                                Svajni i Kerik ce imati role po fifti fifti, Snajderlin mi je nekako nedorecen ostao ove sezone from top to bottom, nadam se da ce naci formu. Memfis mislim da ako ne uradi nesto na pripremama i ako ne pokaze ono nesto, da moze biti prodat vec posle jedne sezone. Fela? Ko zna.

                                Darmijana vec vidim da ce da gotivi, kao i Valensiju, Roho mi je misterija, Smoling bi trebao biti zakljucan. Sou masina, ima da pegla

                                Comment

                                Working...
                                X