Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Srećno, Giggsy.

    Comment


    • Evo čitam na nekom sajtu. Krychowiak moguće novo pojačanje za iduću sezonu, navodno Andalužani traže 30M za njegove usluge.

      Vaša mišljenja ?

      Comment


      • Vrhunski igrac sto se mene tice, ali posto je Sanova ekskluziva cisto sumnjam da ima ista od toga.
        sigpic

        Comment


        • Last edited by Abel; 23-05-16, 13:19.

          Comment


          • Daker

            #MUFC have kept their counsel for 6 months on LVG/Mourinho. The way the news has broken has nothing to do with them. Criticism of that odd
            RI

            One experienced ex-Red linked with role under Mourinho. It'd be nice to see Fergie's face if it happens.
            Gledaj kad bude Kin
            sigpic

            Comment


            • Hocel taj mutual raskid, rekose u 2, a evo vec 3
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Iskreno na twiteru mi se trenutno najvise svidjaju reakcije navijaca protivnickih timova, kako mi je samo nedostajalo ovo kad nas napadaju iz straha.
                sigpic

                Comment


                • Stvarno hoćeš Kina kraj Murinja, V?

                  Comment


                  • Odavno ga ocu na klupi Junajteda, ne kao menadzera, ali kao jednog od glavnih trenera svakako. Barem bi ih sve doveo u red. Moguce da je Filan ili Mulesten.
                    sigpic

                    Comment


                    • Nisam siguran da on ima pedagoški kapacitet za tako ozbiljne stvari na ovom nivou, niti su poslovi koji je do sada radio pokazali da ima. Kad se još uzme u obzir sukob sa Fergusonom i to što je Fergi bukvalno morao da ga odstrani zarad zdravlja svlačionice, rekao bih da nam on nikako nije potreban. Način na koji je govorio o Junajtedu, recimo nakon Reala, i u još par navrata isto mi je podigao želudac. Lično nikako ne bih želeo da ga vidim blizu prvog tima, smatram da je previše nebaždaren, agresivan i egoističan. Na terenu je to jedan sport, kraj njega drugi.

                      Comment


                      • Mozda ce Gary Neville bit?

                        Inace, cestitke na upisanih minimalno 4 boda, a vjerojatno svih 6 u iducoj sezoni protiv Arsenala jer #arsenewengermou'sbitch

                        Comment


                        • Originally posted by Henryj View Post

                          Inace, cestitke na upisanih minimalno 4 boda, a vjerojatno svih 6 u iducoj sezoni protiv Arsenala jer #arsenewengermou'sbitch
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Abel View Post
                            Nisam siguran da on ima pedagoški kapacitet za tako ozbiljne stvari na ovom nivou, niti su poslovi koji je do sada radio pokazali da ima. Kad se još uzme u obzir sukob sa Fergusonom i to što je Fergi bukvalno morao da ga odstrani zarad zdravlja svlačionice, rekao bih da nam on nikako nije potreban. Način na koji je govorio o Junajtedu, recimo nakon Reala, i u još par navrata isto mi je podigao želudac. Lično nikako ne bih želeo da ga vidim blizu prvog tima, smatram da je previše nebaždaren, agresivan i egoističan. Na terenu je to jedan sport, kraj njega drugi.
                            Ne svidja se ni meni dosta toga, ali uvijek je govorio ono sto misli, nije bio politicki korektan, mada je bilo dana kad se vidi cisti inat prema SAFu. Mnogi nisu zavrsili lijepo sa SAFom, neki zasluzeno, neki ne, ali je definitivno sa Kinom bilo najruznije iako je bio kapiten i pravi vodja na terenu. Ja sam ga obozavao kao igraca, njegove izjave su mi vazda bile zanimljive, na svoju je ruku, ponekad izgleda kao da ima nekih problema sa glavom ali vjerujem da bi drzao tu disciplinu na maksimumu, pa morao da im dolazi ispred kuce i kuca bijesno na vrata kao sto je Kleverliju dok je bio u Vili.

                            Ali i pored svakakvih izjava prema SAFu u knjizi se vidi i veliko postovanje prema njemu, dok je bio igrac definitivno mi je bio omiljeni uz Skolsa, kakav lider, kakav pobjednik.

                            No to nece biti Kin, Murinjo ima svoje ljude koje ce dovesti i to je to. RI svakako tezi senzacionalizmu i voli da napada SAFa.
                            sigpic

                            Comment


                            • Elko Born

                              Dutch newspaper De Telegraaf are reporting Zlatan Ibrahimovic has joined Manchester United.
                              Je li realno da se ovo desava poslednja dva dana?
                              sigpic

                              Comment


                              • De Telegraaf: Zlatan Ibrahimović will be wearing the shirt of Manchester United next season. He wants to become Assistant Coach after.
                                Moja najveca zelja posle Murinja.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X