Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Slede nam bolji dani braco

    Comment


    • Kaze Ibra navodno da ne igra cetvrtkom, tako da nista od dolaska u Mancester.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Pa i ne treba da igra, to ce nam svejedno biti takmicenje za mladje igrace.
        A mislim da je ta izjava iz onih cuvenih Zlatanovih citata od ranije, tako da to nema velike veze sa sadasnjim desavanjima, a nece igrati LS ni sa ostalim klubovima sa kojima se povezuje.
        sigpic

        Comment


        • Koliko je teško kada se još vrlo malo pa skoro definitivno opraštaš sa jednom takvom erom, kao što je bila Fergijeva.

          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • U ponedeljak ozvaniciti Murinja, u srijedu Ibrahimovica
            sigpic

            Comment


            • Bas me zanima prva press conf. sta ce pricati, da li ce spomenuti Ser-a, da li ce biti nasmejan... i ponoviti ono "Chelsea is a big club, Liverpool is a big club... MU is...
              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • #mufc claim that Van Gaal's "It's over" comment is in relation the season and not his reign [neil custis]
                Last edited by srdjan_sl; 22-05-16, 15:00.
                sigpic

                Comment


                • Kako se sam o nudio i tada, ludost je bila dati Mojesu klupu, a ne Murinju.

                  sigpic

                  Comment


                  • Asked about the Mourinho news, following United’s 2-1 win against Crystal Palace, Rooney said: “My knowledge about that is nothing at all. That’s a question for Louis van Gaal.

                    “I don’t want to speak about Louis van Gaal leaving. He’s still our manager and I think it’s a bit unfair after we’ve just won the FA Cup to speak about him as if he isn’t here.

                    “I think he’s a good manager. I’m grateful he’s helped us win this FA Cup. We’ve had a taste of success now and hopefully that can kick us on to win more.”

                    Blind also offered words of support to the former Ajax, Barcelona and Bayern Munich boss, saying: “The manager was very happy afterwards, like everybody else. It is the first time I have heard that Jose Mourinho will take over.

                    “I just hope the manager stays.”
                    I ja bih se nadao da ce Van Gal ostati da sam na Blindovom mjestu. Runi rekao sve kako treba, u pravu je potpuno.

                    Ibra kod Cavija prica se, bila bi steta posto ima u sebi sezonu ili dvije najveceg moguceg nivoa, ali pare koje mu nude Arapi i Kinezi nidje dobiti nedje u Evropi to je vise nego jasno. Kapiram da bi mu Vudvord dao 250-300 hiljada funti nedeljno, ali neto niposto.
                    sigpic

                    Comment


                    • Padi opasno izgorio, vjerovatno je i Vudvord jer je fokus bio na Murinju umjesto na osvojenom kupu, a i zbog nepostovanje prema Van Galu i unistavanja njegovog trenutka pobjede.

                      sigpic

                      Comment




                      • Voli Karim Junajteda

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • Sportsbladet in Sweden report that Zlatan Ibrahimovic could join José Mourinho at Man United. As ASSISTANT MANAGER
                            Sources tell Sportsbladet that the idea would be for Zlatan to arrive as a player, but also as assistant manager.
                            WTF?

                            Ovo ne moze biti istina, Murinjov asistent je uvijek Rui Faria.
                            sigpic

                            Comment


                            • Idi bre Gagi jedva sam provalio onaj mali jastuk

                              Comment


                              • Procitah na nekim domacim stranicama,Fil Nevil daje Murinju 2-3 sezone u Junajtedu.Bas me interesuje sta ce biti posle te trece sezone,naravno ako pre toga sve bude po planu.Iskreno smucila su mi se ta menjanja,cetiri sezone,tri trenera,ali posle Fergijeve ere nije ni cudno da je neobicno

                                Comment

                                Working...
                                X