Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zlatan ide u Rio, sada izasao tim Svedske. 5-21 avgusta... Ok, vrlo vrv da nece daleko dogurati ali ovako propusta kompletne pripreme.

    Nesto sumnjam da bi Mo pristao na to, da ti prvi spic i generalno novi igrac dodje tek polovinom/krajem avgusta nakon EP i Olimpijade, bez tvojih priprema...
    sigpic

    Comment


    • Zlatan does what he wants
      sigpic

      Comment


      • Benzema je ionako bolji
        sigpic

        Comment


        • Aha, sad sam shvatio da je ovo provisional spisak i da trener/selektor rekao "my hopes are not huge".

          Pfff...Zamalo. Znaci Zlatan>svi ostali je opet na snazi.
          sigpic

          Comment


          • Zlatan does what he wants
            sigpic

            Comment


            • Sirle uci Murinja ko je Svajni

              "It has been a hard year for him. But when he is fit and the leader he wants to be, he makes every team better. I think he will show that at Manchester United if given the chance.

              "I don`t know Mourinho`s plans but I hope Bastian stays - he`s a great player. Class is permanent, you know."
              sigpic

              Comment


              • Nego, šta ćemo kad Lingard opet pokida pripreme.

                Biće mi žao ako mu Murinjo ne da šansu, nadam se da će da igra bar malo LE. Nije zreo za prvi tim, ali prošle sezone je nosio breme koje mu nije trebalo, previše je svaljeno na njega. Može biti koristan za neke tekme, strašan radnik sa brutalnim kretanjem bez lopte. Recimo onom Portugalu sinoć bi dobro došao tako neko u timu, neko ko hoće da izgine od kretanja da bi odvlačio igrače i otvarao prostor. Specifičan dečkonja, nisam siguran da bi mnogo trenera znalo da ga koristi na pravi način.

                Comment


                • Mislim da se on nece nagledati mnogo utakmica sa terena i da ce na kraju neizbezno biti prodat.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ovo oko Mikitarjana me buni, Stoun ne iznosi dezinformacije, on zeli u Mancester prije nego u Arsenal, ali Arsenal je zainteresovan, dok kazu Njemci i Mancester je zainteresovan. Dortmund ce ga pustiti da mu istekne ugovor cak se prica, jer za jedno ljeto ostati bez Humelsa, Gindogana i Mikitarjana je previse, jos se ne zna sta ce biti sa Obamejangom. Kao sa Levanom, cekace mozda da istekne ugovor jer vise od 30-35 miliona eura Dortmund dobiti nece za njega, a sad finansijski odlicno stoje.

                    Ako Murinju treba ok, ali ako ovo radi ne bi li iznervirao Vengera i krao mu metu, nije dobro. Sa Vilijanom je upalilo doduse.
                    sigpic

                    Comment


                    • Sumnjam da je on nama meta jer sve informacije dolaze sa Miktarijanove strane. Ko zna ko je Stonu preneo informaciju, sigurno neki izvor kome veruje, ali da je info istinit, to niko ne zna.

                      Junajted je poznat da transfere radi tiho (Mojes era se ne racuna). Evo, koliko je njih pogodilo Bejlija? 0. Ovo otvoreno pricanje Raiole mi nikako ne ide sa Junajtedom + jako zategnuti odnosi izmedju njega i kluba. Doduse, Junajted zeli jako Pogbu, tako da ko zna...
                      sigpic

                      Comment


                      • Mino je definitivno bio problem ali sad je tu Murinjo + Mendes se masu pita, o Vudvordu koji se topi pred Murinjom da ne pricam, ponasa se kao zaljubljena tinejdzerka, sve se to vrlo brzo okrene. Cak ni Levi izgleda nije toliki problem jer je Vudvord dobar s njim, odnosno krecu su u istim krugovima.
                        sigpic

                        Comment


                        • Mozda je "aha zelite Pogbu, moze ali i Miktarijana u paketu" .

                          Da, i meni isto zvuci glupo, nego samo da napisem nesto.
                          sigpic

                          Comment


                          • Nisam odusevljen potencijalnim dovodjenjem Miktarjana,nadam se da nema nista od toga.Neka ide u Arsenal.

                            Comment


                            • Miki ce da zavrsi kod naftagas klubova.

                              Edit:Aki, malo ti je losa racunica.7 miliona evra podelis sa 52 nedelje i dobijes priblizno 134615,4 evra sto mu dodje negde oko 106,5 hiljada funti nedeljno.
                              Last edited by Ricma; 15-06-16, 13:08.

                              Comment


                              • Levija bih zvrcnuo da vidim sta Tobi radi ovih dana...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X