Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neka se stide za ovu setnju po terenu u drugom dijelu, Kerik i Zlatan vukli svim silama, zajedno imaju preko 70 godina, ostale je bolio kurac. Isto je 0-1 ili 1-1 potpuno, problem je pristup, a on je ocajan. Ja Pogbu vise necu pljuvati, nije on kriv, vec onaj koji ga drzi na terenu. Martijal ocaj, nijednom nije prosao, nijednom.
    sigpic

    Comment


    • Uzasan pristup, samim tim nismo ni zasluzili bolje. Murinjo i kukavicluk me bas nerviraju u zadnje vreme.

      Tapatalk
      sigpic

      Comment


      • Ali ovaj Anderleht sigurno ne bi opstao u PL.
        sigpic

        Comment


        • I sad je Zozeova fora izgleda da je Zlatan lazna devetka, lazna desetka, jbm li ga sta je, ali napadac nije. Deset puta je doduse trazio loptu u prostor, nijednom mu je nisu dali.
          sigpic

          Comment


          • Garantujem da Zoze osim ove Lige Evrope ako uzme, i neki Fa Cup sledece sezone, on nece nista osvojiti veliko u Junajted. Pod veliko mislim na PL ili LS. I dobice otkaz kad se obruka. Koliko god para potrosio i koliko god igraca po njegovom ukusu da dodje. Eto toliko od mene za njega. 0 od trenera postao.

            Comment


            • Ja da se pitam, Marsijal mi terena ne bi video sledece tri tekme...pa se ti setkaj u dvoristu iza kuce! Uzas, kakav pristup! Jos pokusava da proda jednu te istu foru pet puta, pa nisi ti Roben...
              Pogba nista kriv nije, on se barem trudi. Rasford takodje i Valensija...ostatak slabo, pa cak i Miki koji je dao gol. Rasko samo da poradi na prvom dodiru i bice to super.

              Comment


              • Pa dobro bre ljudi sta je ovo? Sramota. Kao da gledam Arsenal x 2. Alo bre. Celu partiju najbolje oslikava poslednji napad. Gospodin Marsijal lagano primiruje loptu, ceka da protivnicki igrac pridje Ibrahimovicu kog niko ne cuva 10 metara okolo. Ej. Mikitarjan, u dve kontre salje kratku loptu napred i usporava i nastavlja da se setka po centru ????? Pa sme li to da se radi? Sta radi Murinjo tim igracima? Pogba, pokusava neke fensi poteze, gubi lopte, aj sto gubi, nego sto ga boli dupe sto gubi loptu. Zlatan na momente dobar, na momente ga nema, gomila losih poteza jer nije koncentrisan na utakmicu. Niko se jebeno ne trudi na terenu. Zavrsni pasovi su bili plac majke bozije, niko da se potrudi da odigra tacan zavrsni pas, niko da se potrudi da sutne kako treba, niko da se fokusira na igru, niko da se koncentrise. U napadu vlada anarhija, svako za sebe igra. Sta se desava u svlacionici?

                Nije ovde problem nedostatak kvaliteta vec nedostatak zelje, nedostatak karaktera, fokusa. Zato ja toliko forsiram pricu da se u klub dovodi jak mentalitet a ne kvalitet. Dovedite Hamesa, De Brujnea, Obamejanga, Ozila, Lukakua i uklopice se u ovo sivilo, u ovu bolest. Isto kao sto se uklopio Pogba, kao sto se uklopio Mikitarjan u poslednjih mesec dana.

                Pakao. Niko jebeno da se potrudi. Pa da sam ja navijac koji se iscimao do Belgije da ih podrzi, zvizdao bih dok se ne onesvestim i drao se da ne zasluzuju da nose taj dres.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Meni su najjaci ipak ovi trener koji izlaze sa 11 igraca u kaznenom protiv Mancestera. Da probaju da igraju fudbal bolje bi prosli garant.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ne mogu da ih postrojim i upirem prstom ko je problem jer je trenuno 90% igraca u klubu na istom psihickom nivou i u istom tripu i stanju. Baji, Pogba i Miki su se svakako vec uveliko uklopili u sivilo koje vlada timom. A kako i ne bi, kad dodjes u tim i tu zateknes kapitena velikog Mancester Junajteda koji poslednje 3 godine igra da obori rekord a za ostalo ga boli ona stvar. Naravno, nije tu samo Runi problem. Imamo mi tu i najboljeg igraca prethodne sezone koji je nakon 2 meseca neigranja hteo u Sevilju, imamo golmana koji hoce iz kluba, imamo klinca od 18 godina koji je vukao tim na kraju prosle sezone i onda pukao pod pritiskom, imamo svetskog sampiona koji je potpisao za Junajted i shvatio to kao dvogodisnji odmor. I tako dalje, i tako dalje... Previse negativnih uticaja u timu.

                    I dovedosmo trenera koji ne zna kako sve to da ispravi. Remont ekipe na leto. Oterati sve neozbiljno i neambiciozno.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Ljidi cemu pesimizam kada prolazimo lagano?

                      Jel toliko bitno da ih zgazimoo u prvoj utakmici?
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Erik View Post
                        Ljidi cemu pesimizam kada prolazimo lagano?

                        Jel toliko bitno da ih zgazimoo u prvoj utakmici?
                        Problem je mentalitet ekipe i posebno kukavicki pristup Murinja, vec xy put ove sezone. Dok se to ne menja dzabe i sve da osvojimo LE, on ovakvim pristupom na primer kod Selte bi prosao 3 puta gore.

                        Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                        Comment


                        • Daj da prodamo ceo tim..


                          Osim Ibre njemu kapitensku traku i ugovor na 5 godina.. minimum.
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Originally posted by Ser Gagi View Post
                            Problem je mentalitet ekipe i posebno kukavicki pristup Murinja, vec xy put ove sezone. Dok se to ne menja dzabe i sve da osvojimo LE, on ovakvim pristupom na primer kod Selte bi prosao 3 puta gore.

                            Sent from my LG-D855 using Tapatalk
                            Ne bi samo iz jednog razloga, previse nas respektuju i previse nas se boje, ne smije niko da igra fudbal.
                            sigpic

                            Comment


                            • Pogba ni jedan pas unaprijed, sve vraca u nazad, ni jedanu otetu loptu, ni jedan sprint, aktivnije je bio Sasa Ilic igrao 90. minuta za Partizan juce, sramotan igrac od 105 miliona, a onda udje malo manje placeni Marsijal pokazao svoj raskosni talenat.

                              Ocekujem na instagramu ili twiteru Pogbine slike i zajebancije.
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Originally posted by Erik View Post
                                Ljidi cemu pesimizam kada prolazimo lagano?

                                Jel toliko bitno da ih zgazimoo u prvoj utakmici?
                                U pristupu je problem. Ovako smo igrali poslednje 3-4 utakmice. Jesmo zgazili Everton i WBA?
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X