Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma nije valjda, ma šta kažete?
    Pa valjala li vam neko uopšte, a?
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Znaci da ocigledno nije ni za male a vec smo konstatovalo da nije za velike...
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Ma nije valjda, ma šta kažete?
        Pa valjala li vam neko uopšte, a?
        Meni Pogbz i Rasford, Vladanu Zlatan i Valensija, Tomu Lingard i Kerik... Tako da ukupno kad se sabere svi valjaju
        sigpic

        Comment


        • Ma ko deca ste... ovog volim, ovog ne volim.

          I odbijte od Mate!
          Last edited by miloolja; 08-04-17, 11:09.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Eh šta bi bilo sa ovim svetom kada bi svi voleli svakoga

            Comment


            • Niko ne voli De Heu, neka odjebe u Madrid vise
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Niko ne voli De Heu, neka odjebe u Madrid vise
                Ja nemam nista protiv njega ali kapiram da ide, pa sam ove sezone presekao neke emotivne niti prema njemu.

                Svakako ga necu hejtovati kada ode, jer je isto ali isto uradio i Ronaldo, mozda i na gori nacin a on je glorifikovan kod navijaca.

                Naravno zaostavstina nije ista, ali nije De Hea kriv sto smo mi nesposobni od kad je Ferguson otisao. Ronaldo bi zapalio nakon prve sezone.
                sigpic

                Comment


                • Ma sve ok, mada ja nikad nisam mogao da razumijem navijace prema Ronaldu, ali je vise nego jasno da je De Hea jedan golman sa Hokom i nesto sasvim drugo bez njega. Romero ni u ludilu ne moze da bude prvi golman pa kad je god ove sezone branio bio je izvanredan. Tesko da mogu da se sjetim nekih briljatnih partija De Hee ove sezone, sve ono sto nam je donosio odbranama poslednje dvije sezone ove nije, ponekad je i odnosio.

                  I barem suluda uporedjivanja sa Sarom mogu da prestanu.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Erik View Post
                    Meni Pogbz i Rasford, Vladanu Zlatan i Valensija, Tomu Lingard i Kerik... Tako da ukupno kad se sabere svi valjaju
                    Oko Pogbe i Rasforda i treba graditi Junajted, mada je pitanje sad koliko je stete ucinjeno na Marcusom nepotrebnim dovodjenjem Zlatana
                    1. Andrey Rublev
                    2. Thanasi Kokkinakis
                    3. Alexander Zverev
                    4. Ernesto Escobedo

                    Renesansa tenisa u 2016 godini.

                    Comment


                    • Vise je stete cini mi se Mo uradio jer ga je preforsirao, pogotovo na levom krilu i ubio mu ono sto je mu je bilo najjace prosle sezone - samopouzdanje. Kod Markusa je samo to problem, mislim najveci problem. Zero samopouzdanja, preveliki pritisak koji je nametnuo sam sebi, koji mu je Murinjo mozda nametnuo a on je jos klinac, koji je prosle sezone pukim slucajem uleteo u I tim.
                      sigpic

                      Comment


                      • Moracu da prestanem da citam ovu temu pored cinjenice da sam svakako sve manje i manje aktivan... Bas ste poceli da mracite i budete negativni do zla boga... 😝

                        Comment


                        • Moramo biti negativni kad imamo poraza koliko jedna Barselona u ligi, a udaljeni smo od prvog mjesta svjetlosnim godinama, ej mi imamo manje poraza od Celsija i 18 bodova manje. Gore od toga ne moze.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ove izjave oko Cicarita mi govore da Mo trazi poachera na leto.

                            Ikardi mejbi bejbi?
                            sigpic

                            Comment


                            • To mi je bas pointless moram priznati, Murinjo je mogao u subotu da vidi koliko sansi stvaramo bez Ibrahimovica, ako misli da je poacher rjesenje onda mu nema pomoci. Poacher zivi od drugih, od sansi, ima Belotija koji je fenomenalan igrac, koji je dao 22 gola bez penala i ako bi prije uzeo Ikardija ili Cicarita onda stvarno ne znam sta da kazem. Pa Lukakua bolje za sto miliona nego Ikardija.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ma ne bi uzeo Cicarita sigurno, mislim da je to bio mali dig ka VGu, ali i poruka Vudiju kakvog tipa napadaca zeli.

                                Beloti svakako, samo ja ga nisam pratio a vidim da je eksplodirao (eksplodirao za mene, koji ne pratim Seriju A) ove sezone. Ista dilema se postavlja kao onomad za Kejna, one season wonder ili real deal?

                                Lukakua mislim da ce i da dovede iskreno.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X