Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nesto ne vjerujem, Kosta ce otici, a Konte ce dobiti Lukakua. Ali ja ne znam zasto Murinjo prica o poacheru kad se zna sablon njegovih napadaca. To je visok, fizicki jak igrac, koji daje golove i glavom, koji je premocan u duelima, hold up i link up igrac, ako pritom ima tehniku kao Drogba i posebno Zlatan i Benzema super.
    sigpic

    Comment


    • Benzema ili Kejn.. Leva se ne racuna.
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Nesto mi se Morata crta kod Kontea .
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Erik View Post
          Nesto mi se Morata crta kod Kontea .
          Moze i on
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Originally posted by l1m4r View Post
            Benzema ili Kejn.. Leva se ne racuna.
            Benzema nece otici od Zidana, pritom je dosta pao s igrom, mada je kod njega veliko pitanje s cim se sve bavi i koliko misli na fudbal ponekad

            Kejna ti nece Livaj prodati, a i realno Kejnu je bolje u Totenhemu, blizi su vrhu i prije ce napasti titulu nego Mancester. Zivi za klub, sve se oko njega vrti, sem para sta mozemo da mu damo vise od Totenhema?

            Dakle ono sto je realno od klasicnih napadaca: Beloti, Ikardi, Obamejang, Lakazet i ajde Lukaku. Najjeftiniji bi bio Lakazet, ali tesko i njega da bi uzeli za manje od 60 miliona eura.
            sigpic

            Comment


            • Meni se nekako crta Lukaku zbog Runija i Snajderlina. Pretpostavljam da ce Runjavog da im damo po simbolicnoj ceni (0 funti) i da ce mozda Lukaku i hteti da dokaze Murinjo da moze da bude njegov prvi spic.

              Lupam.
              sigpic

              Comment


              • Nisam pametan. Gledam ovaj Vlajkov spisak, i niko mi ne bi bio prva opcija
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • I Beloti i Obamejang i Lakazet su strasni igraci sto se mene tice, ali bih radije Belotija. On bi mi definitivno bio prvi izbor i igrao bih sa dva napadaca, ali nebitno, to se kod MUrinja nece desiti. Lukaku mi je misterija.

                  Inace Runi izgleda uopste nije povrijedjen, jednostavno je zavrsio kod Zozea.
                  sigpic

                  Comment


                  • Onda bolje Obame posto je munja?
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Inace Murinjo je pricao sa Sancezom, potpuno normalno i ocekivano, naravno Arsen ga Zozeu nece prodati pa sve i da ovaj pritiska transfer, ali bi ga bilo lijepo vidjeti sa sedmicom na ledjima.

                      Beloti mi je bolji klasicni napadac, jednostavno ima sve, Obamejang isto malo vise zavisi od saigraca i prostora.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Erik View Post
                        Jel ti to pricas o Huanu Manuelu Mati?

                        Mora da neko zivi u paralelnom univerzumu jer ne znam o kom igracu pricas. Mata vodi igrom? Postize bitne golove? Uvek trazi loptu?
                        Jep. Uvek trazi loptu. Ne znam kako ne osecas njegovu energiju na terenu. Bitni golovi, hmmm, pre svega drugi je strelac posle Ibrahimovica i obzirom da niko ne moze vola da ubode, svaki gol je bitan. Ali mogu i po utakmicama: Rostov, Arsenal, Siti. Malo li je? Da dodam i to da ostale meceve protiv top ekipa u ligi nije ni igrao.

                        Ako sabiramo skil i mentalitet, Mata je najbolji igrac u klubu posle Zlatana. Ima boljih igraca od njega ali ne igraju bolje od njega ove sezone. Stvar mentaliteta.

                        Edit: Zaboravih Valensiju.
                        Last edited by bici; 08-04-17, 12:37.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Arsenal bitan gol?

                          Ok baki, mislim da cu ovde da prekinem. Caos.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            To mi je bas pointless moram priznati, Murinjo je mogao u subotu da vidi koliko sansi stvaramo bez Ibrahimovica, ako misli da je poacher rjesenje onda mu nema pomoci. Poacher zivi od drugih, od sansi, ima Belotija koji je fenomenalan igrac, koji je dao 22 gola bez penala i ako bi prije uzeo Ikardija ili Cicarita onda stvarno ne znam sta da kazem. Pa Lukakua bolje za sto miliona nego Ikardija.
                            Ne znam koliko si gledao Torino ove sezone. Ja nisam puno, ali sam stekao utisak da Beloti svakako nije moderan napadač koji je snalažljiv sa loptom u nogama, nije on dobar u link-up igri, ne proigrava, nije neki asistent, ali zato trpa kao lud. Fizički je prejak, kontam da će ubrzo biti sigurno najbolji igrač glavom, u tom segmentu jako podseća na Drogbu. Mnogo lako ulazi u šanse.

                            Ikardi je treći asistent lige, tehnički je bolji od Belotija, ne znam zašto se on tretira kao poacher a Beloti ne. Ja baš mislim obrnuto.

                            Comment


                            • Bas sam ga dosta gledao, cesto ode duboko, primi, trci s loptom, zagradi, otvori prostor, pa njega u Italiji porede sa Vijalijem, sta vise da pricamo. Kapelo neki dan rece moze biti kao Batistuta, ali definitivno paser i vizionar nije. Jak kao konj, dovoljno brz, dovoljno dobar dribling, odlicno kretanje izmedju linija, Ikardi mi je bas klasicni Cicarito, doduse unaprijedjena verzija ali zavisi od drugih, od sansi. Tesko da ce nesto sam uraditi.
                              sigpic

                              Comment


                              • Inace zamalo zaboravih, ne znam je li postavljano, ali ovo je nestvarno, potpuno nevjerovatno od strane Murinja.

                                Manchester United offer Aitor Karanka a Jose Mourinho reunion following his Middlesbrough sacking
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X