Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo moram danima se vrti... mora Žoze mnogo da radi tek....


    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

      Comment


      • sigpic

        Comment


        • Jel dobro sad?

          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Red je da mu se otvori SVE i posle uspeha u prve dve sezone, u nekom klubu, da ce osetiti da je njegova Portu dusa konacno nasla "HOME".
            3+3+3+3+ ...
            Last edited by AIRBORNE; 21-05-16, 21:15.
            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

            Comment


            • Pao rc, nova tema o Murinju imala sest strana za deset minuta
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by AIRBORNE View Post
                Red je da mu se sve otvori SVE i posle uspeha u prve dve sezone, u nekom klubu, da ce osetiti da je njegova Portu dusa konacno nasla "HOME".
                U Mancesteru ce imati punu kontrolu, niko mu nece dovoditi igrace koje ne zeli, neogranicen budzet i kao sto znas klub ne otpusta tako lako menadzere. Moze da pusti korijene, tu je dje toliko zeli da bude.
                sigpic

                Comment


                • Prezivismo i ovu sezonu, ispratismo LvG-a i kao slag na tortu osvojismo kup. Murinjo je tu i kao sto Vladan vec rece nema vise potrebe da se toliko zamajavamo transferima i formacijama i slicnim stvarima, vreme je da se vratimo u dobro nam poznate mirnije vode. Samo jos da ozvanicimo i Zlatana pa sve cetiri u vazduh.
                  sigpic

                  Comment


                  • Posalji mi tu sliku na pm, da je i ja metnem na avatar

                    sigpic

                    Comment


                    • Ovo se tacno cekalo da se danasnja utakmica zavrsi i da se kao po komandi krene... svi zivi mediji pisu kako smo uzeli danas pehar za oprostaj od LVG.
                      DEFINITIVNO - DOLAZI.
                      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                      Comment


                      • Ma kad je BBC objavio to je 100% zavrsena stvar. Samo da vidimo dan ozvanicenja, ponedeljak ili utorak.
                        sigpic

                        Comment



                        • Uspeli su i pehar da pokvare.
                          sigpic

                          Comment


                          • If Van Gaal is a goner, he doesn't know it yet. Next season, he says, "dependable on how we purchase players - I believe in refreshments"
                            Prosto mi izgleda nemoguce da ne zna, ako ne zna, a ovo mu je uradjeno kad je osvojio kup onda je Vudvord neozbiljan.
                            sigpic

                            Comment


                            • Zna on, dobit ce poziciju unutar kluba. Nije iskljuceno sportski direktor da bude.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Ne vjerujem, Mendes je ovo ponovo izgleda. Sjebali su mu jedan od rijetkih dobrih trenutaka i bukvalno odma po osvojenom trofeju.

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X