Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ser Deni ® View Post
    Pitate se verovatno zasto Dzons? Pa eto, ja iskreno da sam trener ne bih mogao da se oslonim na njega. Kad mi treba nije tu, kad god je tu odigra jednu dve, taman se malo uhoda i povredi se. Steta za takvog igraca, ali mislim da od njega nema nista.
    Šteta za kakvog igrača?

    Ma idi, čekamo ga kao da je Maldini, svaki put mu se da šansa a on usere motku. Odmah bi ja njemu da otpusnicu.

    Za bolje i nije.

    uploadfromtaptalk1463872061524.jpg

    Comment


    • Prezivjece Mata ovoga puta Murinja, a Felaini je borac, Murinjo voli borce.
      sigpic

      Comment


      • Valensija danas pokidao. Bice zakljucan kod Murinja, nece Darmijan imati nikakve sanse ako Antonio ovako nastavi.

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Prezivjece Mata ovoga puta Murinja, a Felaini je borac, Murinjo voli borce.
          Zanimljivo razmisljanje, ja bas mislim suprotno sto se tice Mate.

          Sent from my GT-I9060I using Tapatalk

          Comment


          • Prezivece zato sto niko nece ponuditi za njega ni blizu onoliko koliko smo ga platili pa ce ostati jos jednu sezonu.

            Comment


            • Jasno je da nema sanse da se proda ni za priblizne pare za koje je doveden.

              Mene zanima sta ce biti s Memphisom? Kakva je njegova buducnost u Unitedu?

              Sent from my GT-I9060I using Tapatalk
              Last edited by Rossonero; 22-05-16, 01:02.

              Comment


              • Originally posted by Rossonero View Post
                Zanimljivo razmisljanje, ja bas mislim suprotno sto se tice Mate.

                Sent from my GT-I9060I using Tapatalk
                Prije nije igrao odbranu, sad igra, dosta trci i mnogo je disciplinovaniji. E sto je spor je druga prica, ali moze se to rijesiti ako se dovede brzo krilo, lopte dijeli kao rukom i ima vrhunski pregled igre.

                Mene samo zanima dje ce Runi, da li ga vidi kao centralnog veznog i da li ce ici na 4-2-3-1 ili mozda 4-3-2-1 odnosno neka 4-3-3 varijacija.
                sigpic

                Comment


                • Comment


                  • Ako uzmemo Ibra, ne iskljucujem da Rashford igra kao desno krilo...

                    Valensija Smoling Stoper Sou
                    Snajderlin Svajni
                    Runi
                    Rashford (krilo) Ibra Marsijal

                    Comment


                    • Nema nista od toga. Ako dodje Ibra i ne dovedemo desno krilo ne dobijamo nista. Rasford sa Ibrom mora u napadu a da ne pricam da neka povreda i odmah smo u problemu sa napadom. Van Gal je i pravio kompromise u sastavu tima i u prelaznim rokovima iako to niko od nas nije ocekivao te je Mata igrao, Erera doveden jer mu je napravljen problem sa Mojesom itd. Murinjo nece praviti takve kompromise i dovesce sigurno koga misli a onaj koji se ne uklapa ce sigurno otici. I ako to ne uradimo ponovo i prodjemo kao prosli rok bez stopera i desnog krila(sada mozda nesto drugo mada stoper mora da se kupi i dalje) od titule nece biti nista ponovo.

                      Comment


                      • Svajni je has been, covjek vise nije u stanju zbog ozljeda izgurat punu sezonu, zato su ga Bayernovi i torpedirali, necete se valjda na njega oslanjat

                        Comment


                        • Bastijan sigurno moze jos 1-2 sezone izvuci u extra mode, naravno i da se to malo dozira, da ne igra svaku. Verujem da ce tako biti,apsolutno potreban.
                          RB - Uvek mi je utisak da su Toni i Meteo defanzivno nedoreceni - ofanzivno pogotovo, Toni mi ima prednost ali ja mislim da obojica nisu bekovi kakve Mou bas voli.
                          Luke je druga prica Ta nasa leva strana sa Lukeom ce biti monstrum.
                          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • Comment


                              • Sto je Evropa, otvorenost. Muz kapiten Mancestera, pritom iz Liverpula i organski ne podnosi Liverpul, a zena navija i podrzava ih

                                Comment

                                Working...
                                X