Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moram da priznam da ne znam kakav je taj Sane, ne pratim Bundesligu, ali kvalitetno desno krilo nam je definitivno baš potrebno i valjda je rješenje. Za njega sam jer je baš mlad.
    Ibra
    Marsijal Sane

    Ko iza ove trojke? Ko na desetku, koja 2 na centralnog veznog? Jedva čekam ovo ljeto, evropsko prvenstvo, Olimpijada i ako dođe Murinjo dobar prelazni rok.

    Comment


    • Runi igra kod Zozea, desetka vjerovatno, iako zelim Dzejmsa i pored svih njegovih problema i rizika koje nosi.
      sigpic

      Comment


      • Runi iza Ibre. Pa pojesce nas Pep i Klop za dorucak. Pazi tu pokretljivost i dinamizam
        sigpic

        Comment


        • Inace za Borisa odgovor, ja bih ovo voleo da vidim ali odmah da se ogradim da znam da je nerealno ali da mi se pise svejedno.

          Morgan-Zoao Mario

          Pjanic
          sigpic

          Comment


          • Murinjo Erice, Murinjo. Runi moze da mu bude glavni covjek na terenu ako nije izgubio fizikalije. Ako dodje Zoze prvi put posle tri godine me apsolutno nece zanimati konkurenti i koga dovode i sta rade, isto kao dok je stari bio na klupi.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Erik Artur Bler View Post
              Inace za Borisa odgovor, ja bih ovo voleo da vidim ali odmah da se ogradim da znam da je nerealno ali da mi se pise svejedno.

              Morgan-Zoao Mario

              Pjanic
              Ustvari delete ovo. Da nerealno bude do neba, evo sta bih ustvari voleo.

              Vajgl-Z Mario

              Pjanic
              sigpic

              Comment


              • Zozeu ovo ako se da titula je blizu

                Svajni Snajderlin

                Mane Dzejms Martijal

                Ibra

                Ali Runi mora da igra kod Murinja, to mu je vlazni san.
                sigpic

                Comment


                • Mahrez ili Sane, fuck Mane.

                  #HaikuByEric
                  sigpic

                  Comment


                  • Sanea bih najradije, ali bice neki krvavi radnik kapiram, mada Martijal je brutalno disciplinovan.
                    sigpic

                    Comment


                    • Vilijan je bas vazio za krvavog radnika u Sahtjoru moram priznati.
                      sigpic

                      Comment


                      • Nije ali je to imao u sebi, Mane je nevjerovatan u oba pravca, ali opet Martijal je premocan i mozda ce Zoze ici po veceg majstora, a manjeg radnika. Mada opet Sou i Martijal, sve da Entoni nije to sto jeste mogao bi laganiji pristup da prodje, iako su i Darmijan i Valensija brutalni defanzivci ipak nisu nivo Soua, posebno naprijed. Martijal desno ipak nije dobar kao lijevo.
                        sigpic

                        Comment


                        • Pa odkud mi znamo da ovaj ili onaj igrac to nema u sebi, iako to ne pokazuje na terenu kod odredjenog menadzera?

                          Ne bih ni ja imao nista protiv Manea ali da nam je recimo 4a/5a opcija...
                          sigpic

                          Comment


                          • Evo Mino demantovao za Skaj da je Junajted ponudio Zlatanu ugovor.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ipak cu vise vjerovati pouzdanom izvoru, sto je Bufhasi svakako.
                              sigpic

                              Comment


                              • A Zlatanov agent nije ?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X