Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma to je to, juce je i Red Issue objavio da je Fergijev kamp priznao "poraz" i da ce Mo doci. Andre Gomes i videcemo ko ce ga jos pratiti.
    sigpic

    Comment


    • Kiker je rekao Naldo, a Kiker je pouzdaniji od BBCa. Maltene znamo pojacanja: Sances, Gomes, Naldo, Ibra i da vidimo to krilo i mladog stopera.
      sigpic

      Comment


      • Nisam siguran za Ibru i koliko se secam Kiket je rekao da se razmatra Naldo ili da je jedna od opcija, u tom kontekstu. Jer klub zeli iskusnog stopera.
        sigpic

        Comment


        • Da, u tom smislu ali i da Naldo zeli u PL prije nego zavrsi karijeru, cijena mu je simbolicna, cetiri miliona eura. Miranda je tek stigao u Inter, mozda ne zeli da ga napusta, pa zato Naldo.

          Manolas je moguce mladji stoper, Di Marziov kamp potvrdio interesovanje.
          sigpic

          Comment


          • Nije da sam ga nesto gledao mnogo ali mislim (mozda tripujem, imam i dalje u glavi sliku velikog kluba. Brukanja dosta ali prestiz jos nije skroz izbledeo) da mozemo bolje od Manolasa.

            Nalda ne zelim ni da kometarisem. Bizarno zvuci da nam je on meta.
            sigpic

            Comment


            • Kad nam je odbrana druga u ligi sa Blindom kao stoperom moze biti samo bolja sa pravim stoperom pored Smolinga. Mora neki starkelja kod Zozea, to je jednostavno tako.

              Ne brinem previse oko odbrane, em je to Zoze, em su Smoling, Sou, Darmijan, Valensija i Fosu brutalni defanzivci.
              sigpic

              Comment


              • Meni se Blindara bas popravio zadnjih par utakmica, gazi na visokom nivou. Stouns mi je realnija meta od Manolasa. Sve nesto Vladane mislim da kad M dodje da ce tvoj ljubimac SS na klupu. Mozda gresim ali takav mi je nesto osecaj za feeling.
                sigpic

                Comment


                • Protiv Totenhema je imao epski raspad, najveci krivac za poraz.

                  Mislim da nema sanse, ako je ono od Kejhila napravio samo je nebo granica za Smolinga pod Zozeom.
                  sigpic

                  Comment


                  • I Blind je defanzivac a dje je na tvom spisku Vladane
                    Joj samo da Mou dodje, ovo sada su slatke muke.
                    Naldo mi ne uliva neko super poverenje al` kao neki backup OK.

                    Hvala ti VAN GAL, za stabilizaciju i mlade igrace, za vise nismo se nasli ni ti sa nama
                    a ni mi sa tobom. Zao mi je, sve najbolje cale.
                    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                    Comment


                    • Najveci krivac je TFM jer se povredio ali to je druga tema.

                      Videcemo, seticemo se valjda ove diskusije negde u novembru .
                      sigpic

                      Comment


                      • .@ManUtd are interested in signing Sanches & Stones, with Mourinho's fully support. Jose tried to bring both at Chelsea. [Telegraph] #MUFC
                        Note: This story is reported by @TelegraphDucker, one of the few reliable journalists here. #MUFC
                        Vise bi voleo Stonsa od Manolasa u svakom slucaju, ali ne znam sta je bilo sa interesovanjem za Markinjosa i onog Ruganija iz Juventusa.

                        Sto se SS tice pa ne moze ni on citavu sezonu na najvisem nivou da igra, mora da se desi pad forme i to je sasvim normalno, izrastao je u strasnog defanzivca i mislim da ce biti zacementiran u prvih 11 kod Murinja.
                        Last edited by srdjan_sl; 17-04-16, 23:45.
                        sigpic

                        Comment


                        • Sve Zozeove mete iz Celsija su i sad mete. Ali sad su resursi neograniceni.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ruganija ne zele da prodaju a Markinjosa navodno zeli Konte.
                            sigpic

                            Comment


                            • U medjuvremenu Valencia bere plodove Nevillovog rada. Tako ce Murinjo Van Gaalove dogodine.

                              via midtable tapatalk.

                              Comment


                              • A Bola report today that Renato Sanches' future should be at Man United, as he's "reserved" for the club.
                                Ne bi cak imao nista protiv i da ga uzmemo i ostavimo na pozajmici jos jednu sezonu u Benfiki, ako ce se dovoditi Andre Gomes.

                                Sto se tice odbrane ne treba sumnjati da ce Mou napraviti kvalitetan posao, i nama treba biti najveca satisfakcija upravo to sto nam on dolazi i sto cemo automatski sledece sezone biti u trci za titulu.

                                Nego naletio sam na neke natpise kako Ibra trazi sedmicnu platu od 600k£, mislim da je mimo svake pameti da se to plati, ali verovatno nema mnogo istine u toj prici svejedno.
                                Last edited by srdjan_sl; 17-04-16, 23:59.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X