Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Memfis je izmislio fudbal za njega i Lingarda trenutno i siguran sam da sledecu nece poceti.
    Memfisov problem su Rasford i Marsijal. Marsijal je odsecen dosta kada igra desno i zato Lingard igra konstantno. E sad moglo je da se proba sa Memfisom desno ali Valnesija je taj koji bi morao tamo s njim zbog defanzive a bio je povredjen dosta. Kada se vec menjaju pozicije ovoliko moglo bi i to da se proba.

    Comment


    • http://www.bild.de/sport/fussball/jo...5390.bild.html

      Murinjo do 2019, Zlatan prva meta.
      sigpic

      Comment


      • Zlatan.

        Comment


        • Moze Ibra. Valjda nismo toliko van pameti da dajemo 70 milke funti za onog Iguaina koji ce da se raspadne za sezonu, dve... Mnogo spekulacija oko tog transfera, nadam se da nema nikakve istine u tome. 30-40 miliona max za njega pa i tad sta ce nam.

          Comment


          • Sad Iguain i raspadanje.. nisam za njega, ali covek se ne raspada već koliko? Nije baš šta će nam.. ali opet ima mnogo igrača koje bih jurio pre njega.
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Ne kazem da je los ali ovoliki novac ne vredi. Ne raspada se ovolike godine ali ima 28 godina, to je 29 za prvu sezonu i vec 30 sledece plus PL. Moze mnogo bolje i perspektivnije za taj novac.
              Grizmanova klauzula je manje od toga npr. Iguain ne vise od 30-40...
              Last edited by mikisavic89; 17-04-16, 13:26.

              Comment


              • Ako je Bild javio, onda će i biti tako.

                http://www.sportklub.rs/bild-murinjo...ao-za-junajted
                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • Maric da dodje i objasni koliko je Bild pouzdan za 5, 4, 3...
                  sigpic

                  Comment


                  • Ko da su prvi to rekli, samo prenose ono sto Balag i Di Marzio pricaju.Ogrebli su se za nesto sto su svi znali.Bild je nemacki Blic.Jedina prava ekskluzivna informacija koju su imali i preneli je da Gece potpisuje za Bajern.Kicker ih sije za tri koplja.

                    Prekinuh svoj post u PL pdf-u, ali kada sam video prozivke morao sam da se javim.
                    Last edited by Ricma; 17-04-16, 13:54.

                    Comment


                    • I prvi su donijeli za Svajnija u Junajted
                      sigpic

                      Comment


                      • Znas sta kazu, i corava koka zrno ubode.Nije da plasiraju sve dezinformacije niti imaju veliki procenat pogodjenih transfera pa da se smatraju pouzdanim izvorom, ali zbog svih vesti koje plasiraju i sto teze senzacionalizmu sam ih davno diskreditovao kao ozbiljan izvor.Zbog toga sam napisao da su nemacki Blic

                        Comment


                        • Mozda ih Bastijan snadbijeva informacijama u ovih devet mjeseci oko Mancestera

                          Bas ne znam odakle se oni pojavise u pricu, ali nisu nikoga citirali, njihov je izvor u pitanju, da li lazni ili pravi ko zna.
                          sigpic

                          Comment


                          • Šteta što Bild ili Vladan ne prenose poruke lične prirode, pa da recimo kažu:
                            Mariću, Olja ti je tu i tu napisala nešto/dala savet, red je da se ne praviš Toša... sigurno bi reagovao... ovako...
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Pokusao sam i nisam uspeo, moram da menjam graficku.Tu lezi problem sa HDMI izlazom.Hvala u svakom slucaju, oglasio bih se da je proradilo.Mozda i odradim neki minimalni upgrade.

                              Comment


                              • A Bola

                                #mufc scout watched Moreirense 0-1 Sporting on Sat for 23yo LM Joao Mario & 24yo CM William Carvalho
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X