Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja bih De Heu menjao samo za Nojera

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Moze De Hea u Real ako ce Kurtoa doci, odmasadodma
      Mrtvi Florentino Perez. Pa Real ima mačku na golu, i oni hoće De Geu. Još se sad uvalio u probleme, kao da mu nije dosta slučaja sa Benzemom.
      De Gea je sjajan golman, ali čemu trošiti silne milione, kad već ima odličnog golmana.
      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • Originally posted by Tarantula View Post
        Mrtvi Florentino Perez. Pa Real ima mačku na golu, i oni hoće De Geu. Još se sad uvalio u probleme, kao da mu nije dosta slučaja sa Benzemom.
        De Gea je sjajan golman, ali čemu trošiti silne milione, kad već ima odličnog golmana.

        Mislim da sam našao potencijalni odgovor.
        sigpic

        Comment


        • Ben Arfa je free agent? Zasto ne idemo po njega onda?
          sigpic

          Comment


          • Pitanje je da li Ben Arfa zeli nazad na ostrvo.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Ben Arfa je free agent? Zasto ne idemo po njega onda?
              On ce ostati u Francuskoj, Lion ili PSZ.

              Limeni, jeste meni Kurtoa bio ispred De Hee, ali iz perioda dok je bio u Atletiku. Od je Hans dosao u klub, De Hea je napredovao do surovog nivoa. Ali ako zeli u Real, a zamena je Tibo, prihvatam. Najbolji scenario bi bio da ne ide nigde.
              sigpic

              Comment


              • Treba reci i da je Di Marzio sinoc javio da smo pored Napolija i Barse u trci za Fabinja.
                sigpic

                Comment


                • Vidio sam, ali mi nema mnogo logike, tu su brutalni defanzivci Valensija i Darmijan, ofanlivni Varela i Mensa koji moze da pokrije.

                  Trebalo bi ici po Mustafija.
                  sigpic

                  Comment


                  • Cijena Mustafija je ako ne se varam nekih 15-ak miliona.

                    Di Marzio ima informaciju da je Milan za njega zainteresiran.

                    Spoiler
                    Last edited by Rossonero; 13-06-16, 12:50.

                    Comment


                    • Sar i Mustafi zajedno 40-ak miliona eura, 40-50 miliona funti je Stouns
                      sigpic

                      Comment


                      • Stones i Laporte - Guardiola

                        Comment


                        • Darmjan mislim da ce da ide, ne deluje mi on kao Murinjovski bek, mnogo fizicki slabasan. Mozda da bude kao bekap, jer pokriva obe pozicije, ali prosla sezona krajnje razocaravujuca.

                          Valensija...ja sam prema njemu kao Limeni prema Keriku, ne bih trosio dalje ovaj virtuelni papir na njega.

                          Za Mensu se slazem, ali mozda ga Murinjo jos ozbiljno ne razmatra, makar dok ga ne vidi na treningu i nekoj prijateljskoj. Sustinski slazem se da to nije goruca pozicija, da moze da bude luksuz kada se prioriteti srede prvo.
                          sigpic

                          Comment


                          • Sto se mladog stopera tice msm da je Bejli to zatvorio, sledeci je neki "matoran", iskusni stoper. Miranda, Benatia, Kejhil (??), Bonuci (moja zelja, ili ako ne on neko drugi iz te Juveove stoperske linije, bilo ko)... Niko mi vise ne pada na pamet, Pepe ili Fonte at push.

                            Tijago Silva .
                            sigpic

                            Comment


                            • Barzalji i Silva bez premca od staraca. Benatija ide u Juve, Bonuci bi bio najbolje rjesenje, ima jos barem pet sezona u sebi, ali kaze Proto nema sanse.

                              Toni esencijalan sto se mene tice, rodjen za Zozea.
                              sigpic

                              Comment


                              • Glup je on za Murinja
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X